Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aby

Na kogo będziecie głosować?

Polecane posty

Gość mądry wyborca
11 minut temu, Gość Lisaferrera napisał:

Lewica

Jak chcesz oddawać państwu 70% wypłaty, to proszę bardzo. Ja nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS rządzi i wymiata!

Nie słuchajcie tych naganiaczy konfederacji i pslu, PiS jako pierwsza partia od 1989 dotrzymuje obietnic, ma program gospodarczy, propolski i prorodzinny, cała reszta to banda oszołomów jedni chcą wyłącznie władzy a drudzy władzy i POnownego gnojenia Polski i Polaków!

Wiem że kobiety nie są za mądre ale chyba pamiętacie jak się wam żyło za PO-PSL a jak teraz, aż takie durne nie możecie być żeby tego nie ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość PiS rządzi i wymiata! napisał:

Nie słuchajcie tych naganiaczy konfederacji i pslu, PiS jako pierwsza partia od 1989 dotrzymuje obietnic, ma program gospodarczy, propolski i prorodzinny, cała reszta to banda oszołomów jedni chcą wyłącznie władzy a drudzy władzy i POnownego gnojenia Polski i Polaków!

Wiem że kobiety nie są za mądre ale chyba pamiętacie jak się wam żyło za PO-PSL a jak teraz, aż takie durne nie możecie być żeby tego nie ogarnąć

🤣🙂🤣🙂🤣🙂 Ty tak serio?

O jak prychłem, aż poplułem monitor, rozbawiłeś-aś mnie :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napis
9 minut temu, Gość PiS rządzi i wymiata! napisał:

Nie słuchajcie tych naganiaczy konfederacji i pslu, PiS jako pierwsza partia od 1989 dotrzymuje obietnic, ma program gospodarczy, propolski i prorodzinny, cała reszta to banda oszołomów jedni chcą wyłącznie władzy a drudzy władzy i POnownego gnojenia Polski i Polaków!

Wiem że kobiety nie są za mądre ale chyba pamiętacie jak się wam żyło za PO-PSL a jak teraz, aż takie durne nie możecie być żeby tego nie ogarnąć

Calkowita racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Koalicja- a to dlatego, że tylko ona niestety ma realne szanse wygrać z PiSem, który baaardzo nie chciałabym żeby znów wygrał, także trzeba wybrać mniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poza tym, pomimo, że nie byłam do końca zachwycona poprzednimi rządami PO, to teraz kiedy połączyli się z Nowoczesną, może rządziliby trochę lepiej. No i najwięcej moich poglądów pokrywa sie z nimi mimo wszystko.

Także u mnie wybór jest prosty. Na konfederację nie głosuję bo ona i tak przegra, a koalicja ma jakiegolwiek szansę wygrac z PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie w Polsce są ...ami, siedzą tylko przed telewizorami i słuchają propagandy lub oglądają seriale.

Osobiście nie oglądam tv od lat a informacji zasięgam z różnych źródeł, dlatego mam porównanie i jestem otwarty.

P I S to najgorsze co mogło nas spotkać, rzucą pare groszy a motłoch się cieszy🤣

Kupują was za wasze pieniądze, czy wy tego nie widziecie barany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5zet+
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Koalicja- a to dlatego, że tylko ona niestety ma realne szanse wygrać z PiSem, który baaardzo nie chciałabym żeby znów wygrał, także trzeba wybrać mniejsze zło.

Koalicja nie ma żadnych realnych szans wygrać z PiSem, bo Schetyna i jego banda już się tak skompromitowała, że oprócz zaślepionych wyznawców PO nikt na nich nie zagłosuje.

Poza tym, w porównaniu z KO, to PiS jest mniejszym złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość 5zet+ napisał:

Koalicja nie ma żadnych realnych szans wygrać z PiSem, bo Schetyna i jego banda już się tak skompromitowała, że oprócz zaślepionych wyznawców PO nikt na nich nie zagłosuje.

Poza tym, w porównaniu z KO, to PiS jest mniejszym złem.

Czy nie ma żadnych szans to sie okaże, bo co prawda sondaże są bardziej za PiS-em, ale z drugiej strony KO ma bardziej zmobilizowany elektorat, więc mam nadzieję, że wbrew przewidywaniom jednak wygra.

KO przynajmniej nie wymyśla takich bzdur jak 500 plus, albo 4 tys. minimalnej, głupi ludzie na to lecą, a nie zdają sobie sprawy, że te pieniądze nie wezmą się z nieba, tylko z wysokich cen i podatków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo w ceny produktów wchodzi tez kapitał ludzki i logiczne, że np. przy produkcji bułek, jeśli zapłaci się każdemu pracownikowi nie 2, ale 4 tys. zł to i te bułki automatycznie zdrożeją. Jak wszystko zresztą. 

Polska ma dług publiczny ponad bilion złotych, więc te pieniądze nie będą sie brały z nieba, ale z wysokich podatków i cen.
Więc co po tych 4 tys. zarobków, skoro ceny będą prawie jak w NIemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napis
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ludzie w Polsce są ...ami, siedzą tylko przed telewizorami i słuchają propagandy lub oglądają seriale.

Osobiście nie oglądam tv od lat a informacji zasięgam z różnych źródeł, dlatego mam porównanie i jestem otwarty.

P I S to najgorsze co mogło nas spotkać, rzucą pare groszy a motłoch się cieszy🤣

Kupują was za wasze pieniądze, czy wy tego nie widziecie barany?

Barany, kazdy kto gnoi jest cienki, tlumaczylam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No własnie, najłatwiej gnoić i obrażać zamiast podać jakieś sensowne argumenty. Ja przeciwko PiS podałam, więc może zamiast wyzywać ludzi od baranów, Ty podasz jakieś sensowne na ich korzyść przeciwko KO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 NIE WIEM!!! KTOś MĄDRZE PODPOWIE I krótko uzasadni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No własnie, najłatwiej gnoić i obrażać zamiast podać jakieś sensowne argumenty. Ja przeciwko PiS podałam, więc może zamiast wyzywać ludzi od baranów, Ty podasz jakieś sensowne na ich korzyść przeciwko KO.

Ty moze zacznij uwaznie czytac kto kogo nazwal baranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 NIE WIEM!!! KTOś MĄDRZE PODPOWIE I krótko uzasadni?

To zależy jakie masz poglądy polityczne, ale jeśli generalnie nie chcesz żeby PiS znowu wygrało, to tylko KO zostaje bo wg sondaży jest zaraz za PiSem. I tak to musiałoby byc wielkie szczęście żeby ona wygrała, a inne partie niestety nie mają szans praktycznie, tylko te dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

no na nikogo

 Tak, tylko że nie oddanie głosu na nikogo równa się jakby z pogodzeniem oddaniem głosów na PiS. Bo, kiedy Twój głos przepada, a zagłosowałabyś na inną partię, to PiS na tym zyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA!
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Ludzie w Polsce są ...ami, siedzą tylko przed telewizorami i słuchają propagandy lub oglądają seriale.

Osobiście nie oglądam tv od lat a informacji zasięgam z różnych źródeł, dlatego mam porównanie i jestem otwarty.

P I S to najgorsze co mogło nas spotkać, rzucą pare groszy a motłoch się cieszy🤣

Kupują was za wasze pieniądze, czy wy tego nie widziecie barany?

PO-PSL nic nie rzucał, dokręcał tylko śrubę a całą naszą kasę wysyłał Niemcom żeby nie zubożeli czasem bo nieprzyzwyczajeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

 Tak, tylko że nie oddanie głosu na nikogo równa się jakby z pogodzeniem oddaniem głosów na PiS. Bo, kiedy Twój głos przepada, a zagłosowałabyś na inną partię, to PiS na tym zyskuje.

Masz rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość HA HA! napisał:

PO-PSL nic nie rzucał, dokręcał tylko śrubę a całą naszą kasę wysyłał Niemcom żeby nie zubożeli czasem bo nieprzyzwyczajeni!

Gdyby nie PO-PSL to PiS nie miałby kasy na to bezmyślne rozdawictwo, bo na samym sicjalu gospodarki się nie zbuduje, a nowych inwestycji za PiS brakuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edr
16 minut temu, Gość gość napisał:

takich bzdur jak 500 plus, albo 4 tys. minimalnej, głupi ludzie na to lecą, a nie zdają sobie sprawy, że te pieniądze nie wezmą się z nieba, tylko z wysokich cen i podatków.

Z tym się zgodzę.

Ale i tak PiS jest lepszy niż PO, bo i jedni i drudzy kradną, ale PiS przynajmniej część z tego oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

To zależy jakie masz poglądy polityczne, ale jeśli generalnie nie chcesz żeby PiS znowu wygrało, to tylko KO zostaje bo wg sondaży jest zaraz za PiSem. I tak to musiałoby byc wielkie szczęście żeby ona wygrała, a inne partie niestety nie mają szans praktycznie, tylko te dwie.

Typowe myślenie.

Tu nie chodzi o to kto wygra bo wygra niestety pis. Nie da się wszystkiego zmienić z dnia na dzień.

Walka idzie o to by wprowadzić konfederację i ukrucić pisowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ludzie w Polsce są ...ami, siedzą tylko przed telewizorami i słuchają propagandy lub oglądają seriale.

Osobiście nie oglądam tv od lat a informacji zasięgam z różnych źródeł, dlatego mam porównanie i jestem otwarty.

P I S to najgorsze co mogło nas spotkać, rzucą pare groszy a motłoch się cieszy🤣

Kupują was za wasze pieniądze, czy wy tego nie widziecie barany?

Kasa to przeplyw, ludzi obchodzi ile trafi na ich konto, i z czego beda zyc, wyzsze pensje to swietna propozycja, a tv nie ogladam od lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA!
11 minut temu, Gość gość napisał:

To zależy jakie masz poglądy polityczne, ale jeśli generalnie nie chcesz żeby PiS znowu wygrało, to tylko KO zostaje bo wg sondaży jest zaraz za PiSem. I tak to musiałoby byc wielkie szczęście żeby ona wygrała, a inne partie niestety nie mają szans praktycznie, tylko te dwie.

Jakie zaraz, jeżeli więcej Polaków pójdzie na wybory bo rezerwa jest ogromna, to koalicja będzie miała problem z progiem 5% To skończone matoły umoczone już po czubek nosa, właściwie to już agonia poko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg

A od propagandy to jest druga strona cwaniaczku:) a nie pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA!
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby nie PO-PSL to PiS nie miałby kasy na to bezmyślne rozdawictwo, bo na samym sicjalu gospodarki się nie zbuduje, a nowych inwestycji za PiS brakuje 

Co ty pier... niby co oni zrobili, gdzie odłożyli na ten PiSowy socjal? Wszystko przepieprzali i na nic nie mieli i zapowiadali że nie będą mieli, że na socjal PiSu też nie ma! PiS niczego nie sprzedał, jeszcze kupuje a PO-PSL sprzedawali co się da na własne przetrwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niestety pis wygra bo wielu Polaków jest głupich i nie ma na to lekarstwa. Zreszta patrząc na wyborców pis, w większości w starszym wieku, słabo wykształceni,  z małych miejscowości, już wszystko wiadomo. Ale właśnie w takie warstwy celowali, bo nie od dzis wiadomo, że łatwiej się nimi manipuluje. Tak samo jak socjaliści, którzy z kolei celowali w masę robotniczą, a inteligencje tępili bo miała swój rozum i mogłaby sie sprzeciwić. Nie bez powodu też w czasie rozbiorów i wojen światowych chciano wybić całą polską inteligencję. Szara masa za to zrobi wszystko za grosze, dlatego wyróżniajacych się trzeba gasić. Smutne, ale prawdziwe. 

Wystarczy poparzeć na Koreę północną, skrajny przekład, ale tam też szara masa nie sprzeciwia się rządowi, tylko tam bardziej radykalnie się to ukróca, jeśli ktoś chce być ponad przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I dlatego też Polska przy takich rządach nigdy nie wybije się ponad przeciętność bo jest socjal, ale i wysokie podatki.

Singapur z biednego państwa rozwinął się w jedne z bogatszych w ciągu zaledwie 50 lat. A wiecie dlaczego? Bo są tam prawie zerowe podatki. Co skutkuje prawie  brakiem socjalu, ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Niestety pis wygra bo wielu Polaków jest głupich i nie ma na to lekarstwa. Zreszta patrząc na wyborców pis, w większości w starszym wieku, słabo wykształceni,  z małych miejscowości, już wszystko wiadomo. Ale właśnie w takie warstwy celowali, bo nie od dzis wiadomo, że łatwiej się nimi manipuluje. Tak samo jak socjaliści, którzy z kolei celowali w masę robotniczą, a inteligencje tępili bo miała swój rozum i mogłaby sie sprzeciwić. Nie bez powodu też w czasie rozbiorów i wojen światowych chciano wybić całą polską inteligencję. Szara masa za to zrobi wszystko za grosze, dlatego wyróżniajacych się trzeba gasić. Smutne, ale prawdziwe. 

Wystarczy poparzeć na Koreę północną, skrajny przekład, ale tam też szara masa nie sprzeciwia się rządowi, tylko tam bardziej radykalnie się to ukróca, jeśli ktoś chce być ponad przeciętny.

Tak wybili inteligencje i dlatego Polacy dlugo glosowali na zlodziei peoskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×