Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aby

Na kogo będziecie głosować?

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Tak wybili inteligencje i dlatego Polacy dlugo glosowali na zlodziei peoskich

No popatrz, a jednak o wiele dłużej głosują na PiS jak dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A wiesz czemu w wisle plywa gowno z warszawy? Bo peoskie cwaniaczki wzieli kase do kieszeni a na budowe wydali grosze byle bylo i rypnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc I
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No popatrz, a jednak o wiele dłużej głosują na PiS jak dotąd.

Od niedawna  tak i mam nadzieje ze to sie nie zmieni, ale prezydenta wawy wybrali gownianego poeskiego sitwa trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc I napisał:

Od niedawna  tak i mam nadzieje ze to sie nie zmieni, ale prezydenta wawy wybrali gownianego poeskiego sitwa trzyma

Nie wiem czy niedawno to 8 lat. 

W końcu się zmieni, żadne rządy w historii nie trwały wiecznie 😉 A i Kaczyński już nie młody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Lewicę- już mam dośc państwa kościelnego w Polsce i braku praw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Lewicę- już mam dośc państwa kościelnego w Polsce i braku praw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Lewicę- już mam dośc państwa kościelnego w Polsce i braku praw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wiem czy niedawno to 8 lat. 

W końcu się zmieni, żadne rządy w historii nie trwały wiecznie 😉 A i Kaczyński już nie młody....

To bylby cios w serce, tylko jemu ufam, on ma wzniosla misje, ze wzgledu na zabojstwo" jego bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

To bylby cios w serce, tylko jemu ufam, on ma wzniosla misje, ze wzgledu na zabojstwo" jego bliskich

Ale takie sa fakty, nikt wieczny nie jest, a 70 lat na faceta to sporo. Za 10 lat będzie miał 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiele kobiet z którymi rozmawiam głosuje na lewicę. I w sumie nic dziwnego bo co jak co, ale przyznaje ona więcej praw kobietom niż każda inna partia np. jesli chodzi o aborcję, antykoncepcję awaryjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Natomiast PiS wręcz przeciwnie, najchętniej zamknąłby kobiety w domu i kazał rodzić dzieci jeśli byłoby to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

ZAGLOSUJE TYLKO NA PARTIE NARODOWO-SOCJALISTYCZNA O NASTAWIENIE SKRAJNIE ANTYKLERYKARNYM CZYLI NA TAKA JAKA JEST ZABRONIONA PRZEZ KONSTYTUCJE

 

JAKAS GRUPA LUDZI MUSI SIE POSTAWIC PONAD SEMICKIM PRAWEM I ZBUNTOWAC, BO TERAZ KAZDA PARTIA JEST CHADECKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Natomiast PiS wręcz przeciwnie, najchętniej zamknąłby kobiety w domu i kazał rodzić dzieci jeśli byłoby to mozliwe

Bzdury, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka

A I W PROGRAMIE TAKA PARTIA MUSIALBY MIEC WPISANE TO ZE NIE JEST TWOREM STALYM A MA NA CELU RESTYTUCJE MONARCHII A PO SPELNIENIU TEGO CELU BEDZIE USTANOWIONEJ KORONIE CALKOWICIE PODLEGLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

Wiele kobiet z którymi rozmawiam głosuje na lewicę. I w sumie nic dziwnego bo co jak co, ale przyznaje ona więcej praw kobietom niż każda inna partia np. jesli chodzi o aborcję, antykoncepcję awaryjną

Caly czas masz antykoncepcje awaryjna, aborcja w wyniku gwaltu i zagrozenia zycia tez jest, nic sie nie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol
8 minut temu, Gość gość napisał:

Ale takie sa fakty, nikt wieczny nie jest, a 70 lat na faceta to sporo. Za 10 lat będzie miał 80

Poki zyje jest pod moja opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Bzdury, 

Nie bzdury ale PiS nawet nie chcę finansowaś program in vitro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Caly czas masz antykoncepcje awaryjna, aborcja w wyniku gwaltu i zagrozenia zycia tez jest, nic sie nie zmienilo

Bzdura tabletka awaryjna dzień po na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bzdura tabletka awaryjna dzień po na recepte

I bardzo dobrze ze na recepte, siksy beda myslec z kim sypiaja a nie zawsze tabletka kilka razy w miesiacy, otworz umysl i wyobraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie bzdury ale PiS nawet nie chcę finansowaś program in vitro 

A ty w koncu chcesz aborcji czy in vitro? To sie zdecyduj, polecam dziecko ze stosunku i z milosci do faceta, serio chcesz byc z in vitro? Bo ja wole naturalnie, chcesz to plac za probowki sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

I bardzo dobrze ze na recepte, siksy beda myslec z kim sypiaja a nie zawsze tabletka kilka razy w miesiacy, otworz umysl i wyobraznie

To ty otwórz, to że ty nie masz życia intymnego nie znaczy że inni tak mają, tabletki dzień po na receptę są po to by utrudnić kobietą antykoncepcję, i czy tego chcesz czy nie ludzie (może nie ty) będą uprawiali seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty chcesz jednoczesnie aborcji i in vitro nie masz szacunku do zycia ludzkiego, jestes niezrownowazona osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

KONFEDERACJA, jedyny ratunek dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ty w koncu chcesz aborcji czy in vitro? To sie zdecyduj, polecam dziecko ze stosunku i z milosci do faceta, serio chcesz byc z in vitro? Bo ja wole naturalnie, chcesz to plac za probowki sztuczne

Jeżeli tobie in vitro sie nie podoba to nie musisz stosować tej metody dla niektórych to jest jedyna metoda by doczekać się potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ty otwórz, to że ty nie masz życia intymnego nie znaczy że inni tak mają, tabletki dzień po na receptę są po to by utrudnić kobietą antykoncepcję, i czy tego chcesz czy nie ludzie (może nie ty) będą uprawiali seks.

Masz gumki od tego,tabletka po jest szkodliwa i nie mozna jej jesc jak cukierki, i jestem dojrzala kobieta dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli tobie in vitro sie nie podoba to nie musisz stosować tej metody dla niektórych to jest jedyna metoda by doczekać się potomstwa.

Nie podoba mi sie ta metoda, tak samo jak banki spermy, mam spora wiedze ezo i duchowa ale nie bede tego przedstawiac , chcesz in vitro prosze bardzo , zaraz po tabletce po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Masz gumki od tego,tabletka po jest szkodliwa i nie mozna jej jesc jak cukierki, i jestem dojrzala kobieta dziewczynko

Jak dla ciebie.jest szkodliwa nie stosuj jej i po sprawie do metody poczęcia in vitro też nie ma przymusu, ale innym nie mów jak mają żyć, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie podoba mi sie ta metoda, tak samo jak banki spermy, mam spora wiedze ezo i duchowa ale nie bede tego przedstawiac , chcesz in vitro prosze bardzo , zaraz po tabletce po:)

Nie podoba się metodą in vitro to jej nie stosuj mnie  ma przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×