Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aby

Na kogo będziecie głosować?

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak dla ciebie.jest szkodliwa nie stosuj jej i po sprawie do metody poczęcia in vitro też nie ma przymusu, ale innym nie mów jak mają żyć, 

A czytalas opisy tabletki po? Hormony pewnie tez zjadasz, twoje zdrowie, ale mlode gaski musza byc chronione i ma byc recepta, i troche pomysla w zabawie ze sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A czytalas opisy tabletki po? Hormony pewnie tez zjadasz, twoje zdrowie, ale mlode gaski musza byc chronione i ma byc recepta, i troche pomysla w zabawie ze sperma

Czytałam i wiem że się mylisz a gdyby  było szkodliwa została by wycofana a na recepte jest po to by utrudnić jej zakup, i jeszcze raz nie musisz tej tabletki stosować nie ma przymusu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak nikt nie chce seksu z Tobą, to żal, nie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A czytalas opisy tabletki po? Hormony pewnie tez zjadasz, twoje zdrowie, ale mlode gaski musza byc chronione i ma byc recepta, i troche pomysla w zabawie ze sperma

Ale to moja sprawa, czy mi zaszkodzi czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Albo raczej skutek będzie taki, że zajdą w niechciane ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Czytałam i wiem że się mylisz a gdyby  było szkodliwa została by wycofana a na recepte jest po to by utrudnić jej zakup, i jeszcze raz nie musisz tej tabletki stosować nie ma przymusu 

Oj dziecko, jesli nie wiesz to nawet ibuprom ma moc zniszczyc watrobe gdy jesz go czesto , zawalu mozesz dostac, a nie wycofuja, jak ci peknie guma jedziesz na dyzur, a tak powiem ci w tajemnicy ze tabletki po to gowno dzialaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robiłam kilkakrotnie testy poglądów politycznych, w tym ostatni test latarnika i wszędzie wychodziło, że jestem bardziej lewicowa, więc na lewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Konfederację

wreszcie jest na kogo (tzn. Korwin sam też był dobry, ale nie tak poważny)

i na pohybel wrogom wolności słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, brokentiger87 napisał:

na Konfederację

wreszcie jest na kogo (tzn. Korwin sam też był dobry, ale nie tak poważny)

i na pohybel wrogom wolności słowa!

A byłaś szczepiona? A łiłsko umyłaś😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woman
4 godziny temu, Gość mądry wyborca napisał:

Lewica jest tragiczna gospodarczo. Światopoglądowo zresztą również.

No tak, ale ja nie jestem konserwatywna... Jestem gdzieś po środku... Nie lubię przesady ani w jedną, ani w drugą stronę. 

Konfederacja mówi mądrze, Korwin to przecież wolnościowiec. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woman

Mi z różnych testów wychodzi lewica. A więc lewica. Nie wiedziałam tylko, że jestem światopoglądowo aż tak lewacka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Woman napisał:

Mi z różnych testów wychodzi lewica. A więc lewica. Nie wiedziałam tylko, że jestem światopoglądowo aż tak lewacka 😄

może jesteś ateistką,  a te testy są ustawione pod polską prawicę, która czerpie właśnie z tej tradycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woman
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

może jesteś ateistką,  a te testy są ustawione pod polską prawicę, która czerpie właśnie z tej tradycji?

Jestem agnostyczką, kiedyś bardzo wierzącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Konfederację - to jedyna nadzieja niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Na Konfederację - to jedyna nadzieja niestety....

Kogo chcesz oszukać, chyba tylko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad

Pis wpędza nas w totalitaryzm a to już przerabialiśmy i nie, podziękuję. Wybieram Lewicę bo chcę świeckiego państwa (a nie milionów dawanych Rydzykowi i krycia pedofilii w kosciele), chcę czystego powietrza a nie stawiania górników ponad wszystkimi innymi (poczytajcie sobie jakie choroby wywołuje smog) no i wreszcie jestem zmęczony kłótniami i podziałami narodu, nigdy wcześniej czegoś takiego nie było. Pis obudził w ludziach złe instynkty i chciałbym, żeby ludzie z tej nienawiści obudzili. No i na koniec bardzo ważne - Pis gospodarczo też robi kiespką robote, dzięki nim będziemy Grecja czy Wenezuelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondzio

Na Lewicę bo pis nas zniszczy jako gospodarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 minutę temu, Gość kondzio napisał:

Na Lewicę bo pis nas zniszczy jako gospodarkę

Kpisz sobie, kto zniszczyl i wysprzedal zapomnial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

głosuję na PiS i nie chce mi się uzasadniać, samo widać przecież 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lahy my!

Chcąc iść na wybory, potomku słowiańskich Polan, pamiętaj:

– Wybory są organizowane pod patronatem okupantów Polski rękami pełniących obowiązki Polaków koczowników i usłużnych im polskich szabas-gojów.
– partie agenturalne, a więc cała banda czworga (PO/PiS/PSL/SLD) oraz jej odpryski (PJN, czy ruch Palikota), promowane przez media, mają miażdżącą przewagę nad partiami nieagenturalnymi. Jedyną niewiadomą jest to, która z dwóch wiodących agentur (PO czy PiS) zwycięży i z jaką inną agenturą utworzy koalicję. Polska ma wybór między dżumą a tyfusem. Zwycięstwo partii nieagenturalnej jest niemożliwe.
A gdyby nawet zdarzył się cud i zwyciężyłaby jakakolwiek nieagenturalna partia, pod byle pretekstem wybory zostaną unieważnione.
– Biorąc udział w wyborach uznajesz je za wolne, demokratyczne, legalne i prawidłowo przeprowadzone. Legitymizujesz tym samym inscenizowaną nam przez okupantów farsę.
– Dajesz prawo marionetkom politycznym koczowników do powoływania się na „społeczny mandat” na sprawowanie władzy.

– Polski sejm i senat są atrapą parlamentu. Ponad nimi góruje Traktat Lizboński i tzw. „prawodawstwo” jewropejskie. Nawet jeśli uda się do „polskiego” knessejmu przemycić kilku nieagenturalnych posłów – nie zdziałają oni tam nic, a jedynie będą uwiarygadniać parlamentarną fikcję koczowniczej fasadowej „demokracji”.
– Zarówno „parlament” jak i „wybory” są kosztownymi rekwizytami teatralnymi mającymi Gojom sugerować istnienie w Polsce wolności i demokracji. Spełniają one po prostu rolę oszukańczej zasłony dymnej zasłaniającej dyktaturę koczowników.
– Biorąc udział w wyborczej farsie oszukujesz samego siebie – żyjesz bowiem w iluzji, że masz prawo wyboru, że coś zależy od Ciebie, że coś możesz zmienić. A wyniki „wyborów” już są zaklepane – wygra jedna z agenturalnych partii (dżuma lub tyfus). Po wyborach nie zmieni się nic – Polska nadal będzie pod okupacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadomy obywatel
3 minuty temu, Gość Lahy my! napisał:

Chcąc iść na wybory, potomku słowiańskich Polan, pamiętaj:

– Wybory są organizowane pod patronatem okupantów Polski rękami pełniących obowiązki Polaków koczowników i usłużnych im polskich szabas-gojów.
– partie agenturalne, a więc cała banda czworga (PO/PiS/PSL/SLD) oraz jej odpryski (PJN, czy ruch Palikota), promowane przez media, mają miażdżącą przewagę nad partiami nieagenturalnymi. Jedyną niewiadomą jest to, która z dwóch wiodących agentur (PO czy PiS) zwycięży i z jaką inną agenturą utworzy koalicję. Polska ma wybór między dżumą a tyfusem. Zwycięstwo partii nieagenturalnej jest niemożliwe.
A gdyby nawet zdarzył się cud i zwyciężyłaby jakakolwiek nieagenturalna partia, pod byle pretekstem wybory zostaną unieważnione.
– Biorąc udział w wyborach uznajesz je za wolne, demokratyczne, legalne i prawidłowo przeprowadzone. Legitymizujesz tym samym inscenizowaną nam przez okupantów farsę.
– Dajesz prawo marionetkom politycznym koczowników do powoływania się na „społeczny mandat” na sprawowanie władzy.

– Polski sejm i senat są atrapą parlamentu. Ponad nimi góruje Traktat Lizboński i tzw. „prawodawstwo” jewropejskie. Nawet jeśli uda się do „polskiego” knessejmu przemycić kilku nieagenturalnych posłów – nie zdziałają oni tam nic, a jedynie będą uwiarygadniać parlamentarną fikcję koczowniczej fasadowej „demokracji”.
– Zarówno „parlament” jak i „wybory” są kosztownymi rekwizytami teatralnymi mającymi Gojom sugerować istnienie w Polsce wolności i demokracji. Spełniają one po prostu rolę oszukańczej zasłony dymnej zasłaniającej dyktaturę koczowników.
– Biorąc udział w wyborczej farsie oszukujesz samego siebie – żyjesz bowiem w iluzji, że masz prawo wyboru, że coś zależy od Ciebie, że coś możesz zmienić. A wyniki „wyborów” już są zaklepane – wygra jedna z agenturalnych partii (dżuma lub tyfus). Po wyborach nie zmieni się nic – Polska nadal będzie pod okupacją.

Prawda. Wolne wybory to fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pgggg
1 minutę temu, Gość świadomy obywatel napisał:

Prawda. Wolne wybory to fikcja.

Lahy srachy napiep.rzali sie jak inni ,slowiaaanie, a teraz swietych z nich robicie, smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lahy my!

– Idąc do wyborów utwierdzasz innych zaczadzonych mediami rodaków, również idących na „wybory”, że postępują oni dobrze.
– Okupantom Polski zależy na tym, abyśmy w wyborczej farsie brali udział. Bo to nabija im frekwencję, daje im mandat społeczny i pozwala im „legalnie” nadal okupować nasz kraj.

Czy musimy być niewolnikami legitymizującymi naszych gnębicieli?

Czy nie jest upokarzające branie udziału w wyborczej farsie po to, aby okupanci powoływali się na społeczny mandat (Twój udział w „wyborach”) do rządzenia naszym krajem?

Kiedyś, przed wiekami do naszego domu ściągnęli obcy koczownicy. Zostali gościnnie przyjęci. Z upływem czasu zaczęli się przebierać za domowników. Podstępnie wypchnęli nas do pomieszczeń dla służby a sami zajęli komnaty. Dzisiaj, w dobie fasadowej demokracji potomkowie Ziemowita, Mieszka, Kraka potulnie idą do urn wybierać sobie na władców obcych, koczowniczych agentów.

Czy tak być musi?

Wybory organizują okupanci.

Nie głosuję, bo w okupacyjnej farsie wyborczej nie partycypuję.
Nie głosuję, bo z okupantami nie kolaboruję.

Rodaku, nie bądź durny – nie idź do koczowniczej urny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Lahy my! napisał:

– Idąc do wyborów utwierdzasz innych zaczadzonych mediami rodaków, również idących na „wybory”, że postępują oni dobrze.
– Okupantom Polski zależy na tym, abyśmy w wyborczej farsie brali udział. Bo to nabija im frekwencję, daje im mandat społeczny i pozwala im „legalnie” nadal okupować nasz kraj.

Czy musimy być niewolnikami legitymizującymi naszych gnębicieli?

Czy nie jest upokarzające branie udziału w wyborczej farsie po to, aby okupanci powoływali się na społeczny mandat (Twój udział w „wyborach”) do rządzenia naszym krajem?

Kiedyś, przed wiekami do naszego domu ściągnęli obcy koczownicy. Zostali gościnnie przyjęci. Z upływem czasu zaczęli się przebierać za domowników. Podstępnie wypchnęli nas do pomieszczeń dla służby a sami zajęli komnaty. Dzisiaj, w dobie fasadowej demokracji potomkowie Ziemowita, Mieszka, Kraka potulnie idą do urn wybierać sobie na władców obcych, koczowniczych agentów.

Czy tak być musi?

Wybory organizują okupanci.

Nie głosuję, bo w okupacyjnej farsie wyborczej nie partycypuję.
Nie głosuję, bo z okupantami nie kolaboruję.

Rodaku, nie bądź durny – nie idź do koczowniczej urny.

pozdro dla libertarianina, wprawdzie głosuję na Konfę, ale szacun za ten szczery tekst 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak nie pójdziesz na wybory i nie weźmiesz udziału w tej swojej "fikcji" to inni wybiorą za ciebie, i gdzie tu ta twoja prastara mądrość?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie widze lepszej opcji niż PiS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadomy obywatel
24 minuty temu, Gość gość napisał:

jak nie pójdziesz na wybory i nie weźmiesz udziału w tej swojej "fikcji" to inni wybiorą za ciebie, i gdzie tu ta twoja prastara mądrość?😂

I tak "wybiorą" za nas.

Gdyby wybory mogły coś zmienić, to już dawno byłyby zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 10.10.2019 o 17:27, Gość Konfederacja napisał:

Tylko konfederacja -posłuchajcie Bosaka w końcu ktos merytorycznie sie wypowiadający i z klasą.

Maja super program i konkrety.

Powiew świeżości dla Polski.

Dokladnie, tylko Konfederacja ! Zobaczcie na FB na ich stronie ,,piątkę konfederacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×