Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilia

Czy moja ciąża ma jakieś szanse?

Polecane posty

Gość Emilia

Cześć dziewczyny, proszę oceńcie czy któraś z Was miała choćby podobna sytuację.   Zarodek wg crl ma 4,1mm i wiek określony jako 6 tydz 2 dni. Podczas usg lekarz nie wykrył tętna płodu i kazał przyjść za tydzień. Robiłam betę hcg i wg pierwszego badania do dziś jest przyrost w normie a jeżeli by brać przedostatnie badanie i dzisiejsze przyrost jest poniżej normy bo ok 35%. Myślicie, ze moja ciąża jeszcze ma możliwość prawidłowo się rozwinąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Nie wiem jak to wygląda na becie . 7 tc to z wielkości zarodka czy od terminu ostatniego okresu? Bo jeśli to drugie to spokojnie, owulacje mogła się przesunąć i za tydzień usłyszysz na usg bicie serca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegość

Ciężko stwierdzić. Znam przypadki, gdzie beta rosła słabo, a ciąża rozwijała się prawidłowo. Ale niestety nie zawsze tak jest. Trzymam jednak kciuki, żeby się udało! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rosnąca beta= rosnący pęcherzyk.Nie ma nic do zarodka.Może nie być zarodka a pęcherzyk będzie rosnąć i beta też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niestety, nikt z nas nie jest w stanie powiedzieć, czy sa szanse czy nie. Zostało tylko mieć nadzieję, ze będzie dobrze i nie stresować sie... Trzymam kciuki. Cieszę się, ze ja byłam w 7 tyg i od razu słyszałam bicie, przynajmniej nie przeżywałam tego ogromnego stresu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Hej, mi przed 7 tyg beta już nie przyrastała jak na początku - wtedy miałam przyrost ponad 200% a kolo 6 tygodnia niecałe 50 %. Był szok, łzy itd

Poszłam w 7 tyg na usg i było wszystko ok 🙂 dzidzia miała 1 cm i biło serduszko.

Nie wszystko stracone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mierz tej bety. Poczekaj cierpliwie i idz na usg. Tylko nie za wcześnie, min za 1.5 tyg zeby wiedziec na czym stoisz. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyyy

A jakie milas wyniki bety i w jakich dniach robione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Myśle że nie, u zarodka 3mm powinno być już widoczne serce na usg blisko 5mm można je już usłyszeć 

u ciebie na dodatek beta słabo przyrasta więc myśle że ciąża się nie rozwija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×