Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xxx

Bol stopy po zdjeciu ortezy

Polecane posty

Gość Xxx

Wrzucam to nie w ta kategorie bo zadna inna oprocz erotycznej nie kest tu nic warta. Mam nadzieje ze ktos udzieli mi jakiejs odpowiedzi. Sorry. Mialam zlamana kosc strzalkowa z podwichnieciem stawu skokowego, po wyjeciu z nogi stabilizacji w postaci srub i blaszki bolala mnie noga wiec na kilka tyg mialam orteze ktora zdejmowalam tylko na noc. Od 2-3 dni probuje chodzic juz normalnie bez ortezy i pojawil sie bol po wewnetrznej stronie stopy tylko jak chodze (Gdy ruszam noga nie czuje bolu). Zastanawiam sie czy to moze byc zwykle rozciaganie sciegien i stad ten bol? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ero coś warte?  😎

Było kiedyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek

Bol i bolec będzie. To najgorsze złamanie jakie mi ze sie trafić człowiekowi z nogą. Cos wiem o tym 9 miesięcy sie borykalem. Z tym problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????

Ja 7 miesięcy męczę się z barkiem,miałem wypadek w pracy spadłem z drabiny,z1,5metra i doznałem wieloodłamowego złamania kośći bliskiego ramienia.W Pażdzierniku 22go ma 3 operację,mają jeszcze usuwać pozostałości po złamaniu ,kostki których zostały nieusunięte,i myślą czy nie założyć proteze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×