Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie

Które youtuberki ukończyły szkołę wizażu

Polecane posty

Gość pytanie

Które youtuberki ukończyły szkołę wizażu i mogą nazywać się MUA?

To nie jest złośliwe pytanie tylko chciałabym zacząć oglądać takie dziewczyny lub obserwować ich profile na IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podobno Milena Makeup i Gosia Smelcerz są po szkołach. 

Ale np. na instagramie jest taka pani- nazwa rudamaluje- co jest mistrzem w zawodzie wizażysty i te jej makijaże są takie sobie. Mi się średnio podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhnn

Tez się zgadzam rudamaluje to nie umie malować hahaha 😂😂😂 okropne te jej makijaże.Sa osoby zdolne bez szkoły wizażu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Gosia Smelcerz? No nie wiem. Jeśli jest po jakiejś szkole to chyba skończyła ją baaardzo dawno. Jej makijaże są ciężkie i ani troche nowoczesne. Ona się nie rozwija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babajaga

Gosia smelcarz dziwnie maluje te oczy wgl zaskoczona jestem ,że ona jest po szkole wizażu jak ktoś tu wyżej napisał nieraz kogoś maluje to masakra czy nawet siebie ! Tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Ola napisał:

Gosia Smelcerz? No nie wiem. Jeśli jest po jakiejś szkole to chyba skończyła ją baaardzo dawno. Jej makijaże są ciężkie i ani troche nowoczesne. Ona się nie rozwija. 

Na niej wygląda to cieżko ale celebrytki ładnie maluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babajaga

Mi się nie podoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chyba Ewka RLM jest po szkole wizażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóbósia

Polecam aniołnaresorach jeśli gustujesz w makijażach klauna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chyba sobie za dużo wyobrazasz pod hasłem szkoła wizażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Karolina Zientek jest po szkole wizażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia z Redy

Mało kto wie, ale ja jestem po szkole wizażu. Nie jestem w niczym gorsza od Bu. Uwielbiam połączenie ciemnych szminek z wąskimi ustami ahhh ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkapa

Dla mnie zawód wizazysty akurat jest takin zawodem ze więcej liczy się talent niż szkoła sama w sobie. Owszem wiedza też jest potrzebna zeby nie zrobić klientce krzywdy i zeby się wszystko dobrze trzymalo, to taka wiedzę można zdobyć na kursach. Ważny jest ciągły rozwój i trzymanie ręki na pulsie. Bo szkole można skończyć i już. Mam szkołę i mogę już nic nie robić. Otóż nie. Tu trzeba ciągle się szkolić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Szkapa napisał:

Dla mnie zawód wizazysty akurat jest takin zawodem ze więcej liczy się talent niż szkoła sama w sobie. Owszem wiedza też jest potrzebna zeby nie zrobić klientce krzywdy i zeby się wszystko dobrze trzymalo, to taka wiedzę można zdobyć na kursach. Ważny jest ciągły rozwój i trzymanie ręki na pulsie. Bo szkole można skończyć i już. Mam szkołę i mogę już nic nie robić. Otóż nie. Tu trzeba ciągle się szkolić. 

 

Dokladnie. Trzeba mieć też pewne poczucie estetyki i być komunikatywny, bo jednak profesjonalny wizażysta maluje inną osobę a nie sam siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×