Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pierwsze wyniki wskazują że wygrał PiS

Polecane posty

Gość osc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na PIS głosują najsłabiej wykształceni ludzie, których nie można podejrzewać o kojarzenie faktów i znajomość mechanizmów ekonomicznych. Dla nich ma nie być LGBT, kościół ma mieć się dobrze i brzuch ma być pełny.

Podczas 2 wojny św. wymordowano niemal całą polską inteligencję, zostały najbardziej pospolite geny, które chętnie rozmnażają się dalej, więc nie ma sie czemu dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Na PIS głosują najsłabiej wykształceni ludzie, których nie można podejrzewać o kojarzenie faktów i znajomość mechanizmów ekonomicznych. Dla nich ma nie być LGBT, kościół ma mieć się dobrze i brzuch ma być pełny.

Problem w tym, że ci co głosują na KO / PSL / lewicę nie są wcale lepsi. W każdym obozie da się zauważyć problem z kojarzeniem faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herb
Przed chwilą, Gość osc napisał:

Problem w tym, że ci co głosują na KO / PSL / lewicę nie są wcale lepsi. W każdym obozie da się zauważyć problem z kojarzeniem faktów.

W obecnej sytuacji głosowanie na KO/PSL/SLD nie jest głosowaniem za nimi a przeciwko PISowi. Konfederacja została rozgryziona na poprzedniej stronie. Niech odetną się od jezusków i wyniki podskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osc
Przed chwilą, Gość herb napisał:

W obecnej sytuacji głosowanie na KO/PSL/SLD nie jest głosowaniem za nimi a przeciwko PISowi. Konfederacja została rozgryziona na poprzedniej stronie. Niech odetną się od jezusków i wyniki podskoczą.

Wystarczyłoby stworzyć partię nastawioną na rozwój gospodarczy (obniżanie podatków, ucięcię socjali) i odseparowaną od katolicko-prolife-antylgbt narracji. Jest wystarczająco młodych ludzi, którzy daliby rade to zrobić, problem w tym, że stare kacapy nie pozwolą im sie przedrzeć, i zawsze się znajdzie partia lub inny twór, który ich wchłonie. Tak było z kilkoma młodymi działaczami w Wawie czy Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

No i mamy PiSolandie...

dobrze, że chociaż bez większości konstytucyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w to uwierzyć. Normalnie mentalność chłopów panszczyznianych. Czy my w ogole zaslugujemy na wlasne państwo? Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej nie mogę uwierzyć że istnieją baby tak durne, zeby głosować na Pis, co to ich chcą zamknąć w domach, żeby tylko były krowami rozplodowymi, kinder kirche i kuche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem przedsiębiorcą od 20 lat i głosowałam na Pis. Wszystkich których znam głosujących na PO KO robili lewe interesy. Uczciwy przedsiębiorca głosował na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jestem przedsiębiorcą od 20 lat i głosowałam na Pis. Wszystkich których znam głosujących na PO KO robili lewe interesy. Uczciwy przedsiębiorca głosował na PiS.

Ja tez jestem przedsiębiorcą od ok 10 lat i nie głosowałam na PiS, bo gardzę socjalem, nie jestem leniem i wszystko co mam zawdzięczam temu, że zapieprzam dziennie po 10-12 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieckozbullerbyn
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jestem przedsiębiorcą od 20 lat i głosowałam na Pis. Wszystkich których znam głosujących na PO KO robili lewe interesy. Uczciwy przedsiębiorca głosował na PiS.

hahah chyba jesteś przedsiębiorcą na zapomodze w takim razie 😄 Uczciwy przedsiębiorca nie traci czasu na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja tez jestem przedsiębiorcą od ok 10 lat i nie głosowałam na PiS, bo gardzę socjalem, nie jestem leniem i wszystko co mam zawdzięczam temu, że zapieprzam dziennie po 10-12 h.

Pewnie nie jesteś uczciwa i jeszcze do tego stałaś tam gdzie stało ZOMO 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale głupsza część Polski. Zobacz sobie statystyki dotyczące wykształcenia wyborców. Ci słabo wykształceni głosują na PIS.

Nie tylko słabo wykształceni, jest też grupa ludzi z wyższym którzy na nich głosują. Utarło się powiedzenie, że Ci słabo wykształceni, to tak jakby powiedzieć, że na KO głosują Ci co kradną. Proszę Cię. Najgorszą rzeczą jest uogólniać i powielać stereotypy. Czasy się zmieniają, trzeba sobie to powiedzieć.

Zagłosowano jak widać i należy przyjąć na klatę ten wynik. Wybory były demokratyczne, wynik wyborów godny podziwu. Nie ma co ludzi poniżać, czy wynajdywać jakiś ...yzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiele razy zostałam oszukana, okradziona. Z domu znikały mi pieniądze biżuterie portfel. Wszystkie te osoby są anty PiSowskie dlatego nie jestem w stanie zaufać ludziom którzy są za Po Ko. Moja znajoma najbardziej złośliwa i mściwa również głosowała dziwnym trafem na Ko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wiele razy zostałam oszukana, okradziona. Z domu znikały mi pieniądze biżuterie portfel. Wszystkie te osoby są anty PiSowskie dlatego nie jestem w stanie zaufać ludziom którzy są za Po Ko. Moja znajoma najbardziej złośliwa i mściwa również głosowała dziwnym trafem na Ko. 

A mojemu wujkowi na wsi kilka razy krowy kradziono, raz 2 świnie na smyczy wyprowadzano, zdarzyło się tez wykradanie kur i jajek z kurników. Ciotce to nawet sąsiadka ukradła bieliznę i pościel ze sznura, wyobraź sobie jak uciekała z całym tabołem. Wyobraź sobie, że osoby, które zostały na tym przyłapane były za PiSem i co niedzielę spijały księdzu słowa z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość dzieckozbullerbyn napisał:

hahah chyba jesteś przedsiębiorcą na zapomodze w takim razie 😄 Uczciwy przedsiębiorca nie traci czasu na kafe.

Po 20 latach nie muszę już harować jak 15 lat temu. Z racji wieku i posiadania wielu pracowników oddaje się chwili relaksu przy kawie. Poza tym jestem babcia i wchodzę tu poczytać o dzieciach i macierzyństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wiele razy zostałam oszukana, okradziona. Z domu znikały mi pieniądze biżuterie portfel. Wszystkie te osoby są anty PiSowskie dlatego nie jestem w stanie zaufać ludziom którzy są za Po Ko. Moja znajoma najbardziej złośliwa i mściwa również głosowała dziwnym trafem na Ko. 

Ale co jest antypisowskie???? Pieniądze, biżuteria czy portfel, który został skradziony? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakiś przygłup tutaj palnął,że nikt nie zjadłby tego chleba za 4 złote.Otóż nie, tani ...o, ten chleb po tej cenie jest bardzo smaczny, to że ty jesz gunwo na śniadanie i wszystko ci nim smakuje nie znaczy że inni takze mają te preferencje.Więc weź lepiej swoje leki i wywal komputer, bezmózgi wsioku PO j e b a ń c u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
35 minut temu, Gość osc napisał:

Problem w tym, że ci co głosują na KO / PSL / lewicę nie są wcale lepsi. W każdym obozie da się zauważyć problem z kojarzeniem faktów.

Bo nie ma na kogo tak naprawdę głosować. Co bardziej rozgarnięci ludzie po prostu głosują przeciwko PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kaczyński poniósł sromotna porażkę w Warszawie. Ciekawe jak to biedaczek przełknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Onkosfera napisał:

A najbardziej nie mogę uwierzyć że istnieją baby tak durne, zeby głosować na Pis, co to ich chcą zamknąć w domach, żeby tylko były krowami rozplodowymi, kinder kirche i kuche...

No istnieją, istnieją. I wcale nie jest ich tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Bo nie ma na kogo tak naprawdę głosować. Co bardziej rozgarnięci ludzie po prostu głosują przeciwko PIS.

Powiem Ci lepiej. Ci jeszcze bardziej rozgarnięci głosują przeciwko PO i komunistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie tylko słabo wykształceni, jest też grupa ludzi z wyższym którzy na nich głosują. Utarło się powiedzenie, że Ci słabo wykształceni, to tak jakby powiedzieć, że na KO głosują Ci co kradną. Proszę Cię. Najgorszą rzeczą jest uogólniać i powielać stereotypy. Czasy się zmieniają, trzeba sobie to powiedzieć.

Zagłosowano jak widać i należy przyjąć na klatę ten wynik. Wybory były demokratyczne, wynik wyborów godny podziwu. Nie ma co ludzi poniżać, czy wynajdywać jakiś ...yzmów.

Głosujący na PIS sami się poniżyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem inżynierem po politechnice, głosowałam na PiS chociaż ich nie popieram, nie wyobrażam sobie powrotu do władzy złodziei PO czy SLD, chętnie bym zagłosowała na jakąś młodą partię niezwiązana z w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie tylko słabo wykształceni, jest też grupa ludzi z wyższym którzy na nich głosują. Utarło się powiedzenie, że Ci słabo wykształceni, to tak jakby powiedzieć, że na KO głosują Ci co kradną. Proszę Cię. Najgorszą rzeczą jest uogólniać i powielać stereotypy. Czasy się zmieniają, trzeba sobie to powiedzieć.

Zagłosowano jak widać i należy przyjąć na klatę ten wynik. Wybory były demokratyczne, wynik wyborów godny podziwu. Nie ma co ludzi poniżać, czy wynajdywać jakiś ...yzmów.

Takie są fakty, a nie "utarło się powiedzenie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Powiem Ci lepiej. Ci jeszcze bardziej rozgarnięci głosują przeciwko PO i komunistom.

Czyli na lewicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jestem inżynierem po politechnice, głosowałam na PiS chociaż ich nie popieram, nie wyobrażam sobie powrotu do władzy złodziei PO czy SLD, chętnie bym zagłosowała na jakąś młodą partię niezwiązana z w/w.

Wolisz złodziei z PIS? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisss offff
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jakiś przygłup tutaj palnął,że nikt nie zjadłby tego chleba za 4 złote.Otóż nie, tani ...o, ten chleb po tej cenie jest bardzo smaczny, to że ty jesz gunwo na śniadanie i wszystko ci nim smakuje nie znaczy że inni takze mają te preferencje.Więc weź lepiej swoje leki i wywal komputer, bezmózgi wsioku PO j e b a ń c u

Cieszę się, że dzięki pissowskim socjalom zasmakowałeś w końcu tego chleba chociaż za 4 zł 😄  a nam na wsi żyje się bardzo, bardzo dobrze, dzięki za troskę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Głosujący na PIS sami się poniżyli.

Jeżeli to Ci pomoże w czymkolwiek, przyniesie jakąkolwiek ulgę, to tak sobie tłumacz to co się dzieje. Idę pracować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Wolisz złodziei z PIS? Dlaczego?

Dlatego, że kradna mniej i dziela się z ludźmi, tamci mieli szarego człowieka w 4 literach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×