Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pierwsze wyniki wskazują że wygrał PiS

Polecane posty

Gość gość
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

A dziekuje 😉

Akurat jestem finansista i pracuje w zawodzie 🙂

Zrozum, ze ludzie dokonujac wyborow nie biora pod uwage mechanizmow ekonomicznych, tylko subiektywne odczucia zwiazane wylacznie z nimi i ich warunkami bytowymi.Do tego doklada sie populizm..

Ludzie podejmujacych dezycje na podstawie analizy mechanizmow ekonomicznych jest sladowa ilosc 😉

Zreszta jeszcze nie spodkalam takiej partii,ktorej program bylby  mi odpowiadal w 100 %. Zawsze musze isc na kompromis 🙂

 

Nie bralam udzialu w tych wyborach,ani tych 4 lata temu. Nie glosuje. 

Jesteś może z Warszawy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Przeraża. Dlatego głosowałem na PiS, żeby mieć teraz swobodę obywatelską. W historii, dopiero od 4 lat większej swobody nie miałem.

Jakie ty teraz masz swobody???  Prawo do nienawiści do czarnych, Żydów i LGTB? Prawo do lania żony bo zupa była za słona? Innych swobód PiS nie wprowadziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jakie ty teraz masz swobody???  Prawo do nienawiści do czarnych, Żydów i LGTB? Prawo do lania żony bo zupa była za słona? Innych swobód PiS nie wprowadziła

Nie żebym była fanką PiSu ale w sumie to jakby się przyjrzeć to za po było troche gorzej. Przypomnijcie sobie historię autora facebookowej strony "Komor" (albo antykomor) już nie pamiętam dokładnie nazwy. Facet został przymknięty za mowę nienawiśći a on tylko sobie jaja robił z tego, że komorowski np stoi na krzesle.
Z kolei stronka "sok z buraka" wysmiewający pis ma się całkiem świetnie. Uważam, że za po było więcej reperkusji.

Co do lgbt, najczęściej środowiska skrajnie prawicowe ich atakują, czego absolutnie nie popieram ale jest to bardziej  elektorat Korwina i Brauna no i oczywiście tej laski z dziwna fryzurą - Godek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie żebym była fanką PiSu ale w sumie to jakby się przyjrzeć to za po było troche gorzej. Przypomnijcie sobie historię autora facebookowej strony "Komor" (albo antykomor) już nie pamiętam dokładnie nazwy. Facet został przymknięty za mowę nienawiśći a on tylko sobie jaja robił z tego, że komorowski np stoi na krzesle.
Z kolei stronka "sok z buraka" wysmiewający pis ma się całkiem świetnie. Uważam, że za po było więcej reperkusji.

Co do lgbt, najczęściej środowiska skrajnie prawicowe ich atakują, czego absolutnie nie popieram ale jest to bardziej  elektorat Korwina i Brauna no i oczywiście tej laski z dziwna fryzurą - Godek.

Po pierwsze facet NIE został przymknięty.

Po drugie facet nie zostal ukarany za robienie sobie jaj, że "komorowski np stoi na krzesle", tylko m.in. za stworzenie gierki, w ktorej można bylo strzelać i zabić prezydenta RP. Facetowi jeszcze się dostalo za podrabianie dokumentów.

Nie podawaj nieprawdziwych informacji. OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Po pierwsze facet NIE został przymknięty.

Po drugie facet nie zostal ukarany za robienie sobie jaj, że "komorowski np stoi na krzesle", tylko m.in. za stworzenie gierki, w ktorej można bylo strzelać i zabić prezydenta RP. Facetowi jeszcze się dostalo za podrabianie dokumentów.

Nie podawaj nieprawdziwych informacji. OK?

"Na stronie Antykomor.pl gromadzone były materiały o prezydencie Bronisławie Komorowskim, a także m.in. gry polegające na strzelaniu do jego wizerunku i ośmieszające komentarze. W maju ub. roku do mieszkania autora strony weszli funkcjonariusze ABW i zabezpieczyli jego laptop oraz nośniki danych. Zleciła to prokuratura prowadząca śledztwo w sprawie znieważenia głowy państwa. Akcja ABW przeciw autorowi strony - zdaniem wielu komentatorów - była zamachem na wolność słowa. (http://www.tvn24.pl)"

Gra była tylko wierzchołkiem gory lodowej i to wcale nie o nia chodziło. Za podrabianie nic nie dostał, to oskarżenie odsunięto. A za to pierwsze siedział w areszcie, więc nie pisz głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość gosc napisał:

Wyrażamy tylko swoje zdanie. Gdzie konkretnie widzisz "wyzywanie"?

Jak dla ciebie mówienie o kimś że jest nieukiem to nie jest wyzywanie, to w takim razie ja też wyrażam swoje zdanie i mówię że jesteś nieukiem i gamoniem i nie obrażaj się bo ja ciebie nie wyzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

"Na stronie Antykomor.pl gromadzone były materiały o prezydencie Bronisławie Komorowskim, a także m.in. gry polegające na strzelaniu do jego wizerunku i ośmieszające komentarze. W maju ub. roku do mieszkania autora strony weszli funkcjonariusze ABW i zabezpieczyli jego laptop oraz nośniki danych. Zleciła to prokuratura prowadząca śledztwo w sprawie znieważenia głowy państwa. Akcja ABW przeciw autorowi strony - zdaniem wielu komentatorów - była zamachem na wolność słowa. (http://www.tvn24.pl)"

Gra była tylko wierzchołkiem gory lodowej i to wcale nie o nia chodziło. Za podrabianie nic nie dostał, to oskarżenie odsunięto. A za to pierwsze siedział w areszcie, więc nie pisz głupot.

NIE siedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak dla ciebie mówienie o kimś że jest nieukiem to nie jest wyzywanie, to w takim razie ja też wyrażam swoje zdanie i mówię że jesteś nieukiem i gamoniem i nie obrażaj się bo ja ciebie nie wyzywam.

A czy możesz zacytować fragment, gdzie ktoś wyzywa kogoś innego od nieuków (poza swoim postem)? Bo jakoś nie znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cudownie! Jakby się te lewicowe partie dogadały teraz, to będą miały większość konstytucyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

A czy możesz zacytować fragment, gdzie ktoś wyzywa kogoś innego od nieuków (poza swoim postem)? Bo jakoś nie znajduję.

"Nieuk" to jest łagodne określenie, są tutaj wyrazy bardziej obraźliwe. Jak ktoś nie chce czegoś znaleźć, to pewnie że nie znajdzie. Jest takie powiedzenie, które do ciebie pasuje. "Pluń świni w oczy, a ona powie że deszcz pada".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

"Nieuk" to jest łagodne określenie, są tutaj wyrazy bardziej obraźliwe. Jak ktoś nie chce czegoś znaleźć, to pewnie że nie znajdzie. Jest takie powiedzenie, które do ciebie pasuje. "Pluń świni w oczy, a ona powie że deszcz pada".

Czyli tego nieuka sobie po prostu wymyśliłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Cudownie! Jakby się te lewicowe partie dogadały teraz, to będą miały większość konstytucyjną.

oczywiście KO i Lewica oraz PSL (bardziej centro ale wciąż ludowcy). kto wie może pisowie jeszcze z procent ucieknie, w dużych miastach przegrali więc może jakoś to się na mandaty przełoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja uważam, że wynik wyborów to pstryczek w nos PISu, niemal tyle samo wyborców co wyborcy PISu nie akcpetuje szczucia na Unię, Europejskąm, immigrantów, aborcję czy LGBT, to duży krok w stronę ogólnoeuropejskiej mentalności, szczególnie w dużych miastach no i głosy za granicą, gdzie jednak unia, lgbt czy aborcja nie są już nic straszne jak tak u nas w kraju dziwnym trafem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

oczywiście KO i Lewica oraz PSL (bardziej centro ale wciąż ludowcy). kto wie może pisowie jeszcze z procent ucieknie, w dużych miastach przegrali więc może jakoś to się na mandaty przełoży.

Jakby się PiS dogadał z resztą lewicowych partii, to by miał większość, a w opozycji pozostanie jedyna partia prawicowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

O! Pani "nie mieszkam w Polsce" 🙂  Podobno nie pracujesz?

Tak 🙂 Nie zawodowo , juz nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

O proszę jak łatwo układasz sobie historyjkę o sobie, w zależności od kierunku dyskusji, żeby wykręcić się od głupot, które pisałaś wcześniej 🙂

Co jeszcze? Jesteś w tej chwili na urlopie i siedzisz na kafe, czy masz nienormowany czas pracy? 😄
Masz rację, twój głos nie jest ważny a jednak odpisujesz? Nuda czy frustracja?A może akurat cię zwolnili?

Nie pracuje zawodowo, kochana 😉

W przerwie pomiedzy swoimi zajeciami lubie tu wpadac , to zarabiscie odstresowywujace 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Jesteś może z Warszawy? 

Bylam z Trojmiasta 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, marawstala napisał:

Nie wiem czy to ostateczny wynik, ale chyba w senacie nie mają większości... 

Ale to nic nie znaczy,bo jak senat zablokuje to ustawa wraca do sejmu.Więc nic to nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale to nic nie znaczy,bo jak senat zablokuje to ustawa wraca do sejmu.Więc nic to nie znaczy.

Jesli tak to słabo... No cóż jakoś przeżyło sie tych kilka lat to może kolejne nie będą gorsze .) może trzeba będzie rozważyć wyjazd z kraju : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby więcej osób poszło na wybory i kierowali się swoim rozumem,wynik mógłby być inny.

Nie ma prawa krytykować ten,kto nie głosował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale to nic nie znaczy,bo jak senat zablokuje to ustawa wraca do sejmu.Więc nic to nie znaczy.

Ale Senat musi się zgodzić na wybór szefa NIK, RPO, 2 członków do KRRitv itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie pracuje zawodowo, kochana 😉

W przerwie pomiedzy swoimi zajeciami lubie tu wpadac , to zarabiscie odstresowywujace 🙂

21 godzin temu, Gość gosc napisał:

A dziekuje 😉

Akurat jestem finansista i pracuje w zawodzie 🙂

Zrozum, ze ludzie dokonujac wyborow nie biora pod uwage mechanizmow ekonomicznych, tylko subiektywne odczucia zwiazane wylacznie z nimi i ich warunkami bytowymi.Do tego doklada sie populizm..

 

 

Haha chyba ci się trochę wersje pomieszały w główce. Kolejna gwiazda i fantastka, której sie wydaje, że jej 3 grosze w dyskusji sa ważne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie pracuje zawodowo, kochana 😉

W przerwie pomiedzy swoimi zajeciami lubie tu wpadac , to zarabiscie odstresowywujace

Poza tym, odpuść sobie "kochaną". Może ty cos do mnie czujesz ale ja nie mam ciągot seksualnych do lebiod 🙂 więc wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, marawstala napisał:

Jesli tak to słabo... No cóż jakoś przeżyło sie tych kilka lat to może kolejne nie będą gorsze .) może trzeba będzie rozważyć wyjazd z kraju : )

jedną noga w innym kraju i jak wracam do Polski to ten kraj się wydaje strasznie prymitywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja się cieszę w sejmie jest Hartman, Jachira, narodowcy. Pis czeka strajk nauczycieli, zapaść w służbie zdrowia - bękną za poprzednie lata rządów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

 

 

Haha chyba ci się trochę wersje pomieszały w główce. Kolejna gwiazda i fantastka, której sie wydaje, że jej 3 grosze w dyskusji sa ważne 😄

Nie, nic sie nie pomieszalo 🙂

Trzeba czytac uwazniej 🙂

Serio sadzisz, ze twoj glos w dyskusji jest wazny ? Czemu ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Poza tym, odpuść sobie "kochaną". Może ty cos do mnie czujesz ale ja nie mam ciągot seksualnych do lebiod 🙂 więc wybacz.

To nie bylo uczucie,to poblazliwosc.

Tak samo mowie do moich dzieci,gdy wydaje im sie , ze cos wiedza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość gosc napisał:

To nie bylo uczucie,to poblazliwosc.

Tak samo mowie do moich dzieci,gdy wydaje im sie , ze cos wiedza 🙂

I też co chwila takimi usmieszkami do nich strzelasz? Musisz dość ...ycznie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×