Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulapipi

Co o tym myśleć?

Polecane posty

Witajcie mam 25 lat i ostatnio uprawiałam seks z moim partnerem w dzień owulacji uprawaliśmy seks 27 września w prezerwatywie ale gumka pękła I sperma cała została wpuszczona do pochwy. Dziś robiłam test ponieważ mam dziwne objawy parę dni temu 9 października widziałam że mam plamy na majtkach krwi i straszny ból kości ognowej ból piersi I ból pachwin przy pochwie. Ale dziś spóźnia mi się okres 1 dzień I test wyszedł negatywny. I o to moje pytanie czy mieliście taki przypadek że byłyście w ciąży A test wam jej nie pokazał? Dodam ze cykle mam 28 dniowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera

Guma to Wam pękła, bo albo była źle założona albo za mało poslizgu. Stosuję gumy ponad 15lat i nigdy nie zdarzyło się, żeby pękła. Zrób test za kilka dni i się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej źle była założona zawsze brałam antykoncepcję plastry albo tabletki stwierdziłam że nie będę już brać bo kiedyś chce mieć dziecko najwidoczniej był zły poślizg bo miałam mega sucho wtedy. A czy mieliście kobiety może plamienie przsd okresem parę dni ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera

Zdarza sie plamienie przed okresem. Tak samo jak np. bół piersi, w odciunku krzyżowym. Odczekaj kilka dni i zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to bo nigdy w życiu nie miałam 3 plamek krwi na papierze I tak silnego bólu pleców. Piersi to akurat zawsze bolą mnie przed okresem więc to żadna nowość. Mieszkam za granicą i gdybym była w Pl to bym poszła na bete bo tutaj nie ma takiej możliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera

Też mieszkam za granicą i tu też nie ma możliwości pójścia na Betę. Ja będąc w 10tc miałam silne krwawienie bez bólu, poprostu krwawiłam. Poszłam do lekarza jak najszybciej i nic, ciąża okej, skąd te krwawienie to nie wiedzieli. Tobie też radzę najpierw zrobić kolejny test, a potem iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aika

Po spoznionym okresie tes powinien wyjsc pozytywny. Kup yes z innej firmy lub idz na badanie krwi to bedisesz wiedisala na 100% czy to ciaza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bo test robiłam z jednej firmy były w opakowaniu akurat 2 pierwszy robiłam dzień przed okresem A kolejny dzień po spóźnionym okresie. Jeszcze był on taki najtańszy bo tu u nas za granicą są tak drogie. Wolę poczekać I wtedy zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt ta nie świadomość męczy już bym chciała widzieć czarno na białym czy to ciąża czy nie A tu wizyt u lekarzy nie ma tylko u położnej bo mało lekarzy jest doświadczonych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×