Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papapa

Pies sąsiada

Polecane posty

Gość papapa

Hej już nie daje rady może wy mi pomożecie, mieszkam w domu mój sąsiad od jakiegoś czasu zostawia psa na podwórku. W dzień pies szczeka ale ok zamykam wszystkie okna  wychodzę czasem z domu  ale w nocy pies szczeka cała noc co uniemożliwia spanie. Mam juz tego naprawde dość do tego spodziewam sie dziecka i nie wyobrażam sobie dalej chodzić cały czas zdenerwowana nie wyspana bez chęci do zycia przez psa.. Rozmawialam z sąsiadem ale nie podziałało, zadzwoniłam na policje przyjechali dostał pewnie upomnienie i psa wziął do domu ale kolejna noc i powtorka tym razem pani z policji powiedziała ze oni nikogo nie wysla ze mam dzownic do dzielnicowego wiec to zrobiłam i usłyszałam on nie moze nic zrobić ponieważ pies to nie "kto" i nie ma żadnego art na psa.. wiec ja sie pytam co ja mam teraz zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przeprowadz sie i daj psu spokoj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co na to inni sąsiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przeprowadz sie i daj psu spokoj 

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przeprowadz sie i daj psu spokoj 

W punkt.

Mam sprzedać własny dom bo sąsiad nie potrafi żyć z innymi ludźmi? Innym sąsiadom też to przeszkadza. Ja rozumiem że pies musi sobie poszczekać ale człowiek tez musi spać 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Jaka to rasa,jaka płeć,jaki wiek i jaka waga?...

To potrafi być wielki problem,znam to.

Ale problemy są po to aby je rozwiązywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papapa

Pies jest po to żeby szczekal. Ale mam wrażenie że na co dzień ty szczekasz dużo więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
1 minutę temu, Gość do papapa napisał:

Pies jest po to żeby szczekal. Ale mam wrażenie że na co dzień ty szczekasz dużo więcej. 

Mam nadzieje że kiedyś też spotkasz sie z taką sytuacją i uwierz mi ze na pewno nie będzie ci do śmiechu.. pewnie sam jestes jednym z tych właścicieli psów którzy uważają ze wszystko mogą.. Psa trzeba wychować ale najpierw pewnie musiał by Pan/Pani wychować siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Psa trzeba wychować żeby nie szczekał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Psa trzeba wychować żeby nie szczekał ?

Wg myślenia autorki... tak😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa

Jeżeli pies szczeka cały czas to chyba musi byc coś nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak na pewno chce Ci rękę odgrysc wyczuł po węchu ze jadłaś kotlety z psa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa

Ja naprawdę nie potrzebuje głupich komentarzy właścicieli pisków  bo na pewno jest dużo rzeczy do zmienienia w waszym zachowaniu. Ja spodziewam sie małego dziecka któro też będzie potrzebowało sie wyspać np po to żeby dobrze się rozwijać. Jak tam bardzo kochacie te ...one pieski to sobie ... w schronisku zamieszkajcie i słuchajcie tego 24 na dobę. Ja szanuje cisze nocna innych ludzi i wymagam tez tego od innych a jezeli nie przeszadza to tylko mi a innym sąsiadom też to chyba jest jakis problem 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A Ty to masz psa który nie szczeka i ma za mały kojec na Ciebie też znajdzie się paragraf 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajcie tej Pani spokoj sam mam małe dziecko i mieszkam w bloku z psem i jakoś potrafiłem go nauczyc normalnego zachowania jak mu cos jest to szczeka ale nie bez powodu , daje żyć innym sąsiadom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można walczyć przez policję, która ma za mało ludzi i będzie zlewać wezwania i sądy które również mają to w dupie nie wspominając o latach czekania na rozprawę.

Albo pozbyć się problemu.

Ew. Można spuścić łomot sąsiadowi, ale tego akurat policja nie będzie mieć w dupie zwłaszcza jeśli będzie miała poszlaki w postaci wcześniejszych wezwań (jeśli łomot był anonimowy).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk

Gorzej jak sonsiad jest ogrodnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
6 minut temu, Gość gość napisał:

A Ty to masz psa który nie szczeka i ma za mały kojec na Ciebie też znajdzie się paragraf 

Nie mam psa ale wyjeżdżam co roku na dwa miesiące do dziadków na wieś mam tam trzy małe psy i wilczura i żaden z moich piesków nie szczeka całą noc szczekają jak coś sie dzieje lub ktoś obcy zbliza sie w nocy do domu. A i dodam ze trzy psy są puszczone w ogrodzie a wilczur jest w dużym kojcu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oby tylko twój dzieciak uszanował to, że inni tez chcą się wyspać. Mam nadzieję, że skoro wymagasz od innych to będziesz wymagała tez od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa

A no i jeszcze chciała bym dodac ze właściciel psa wcześniej mieszkał 5 km dalej i miał konia ktorego głodził a pozniej kon sie udusił i zdechły przez ponad tydzień lezał w stodole dopóki sąsiedzi nie wezwali policji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Oby tylko twój dzieciak uszanował to, że inni tez chcą się wyspać. Mam nadzieję, że skoro wymagasz od innych to będziesz wymagała tez od siebie.

Hhahaaha dokładnie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość papapa napisał:

A no i jeszcze chciała bym dodac ze właściciel psa wcześniej mieszkał 5 km dalej i miał konia ktorego głodził a pozniej kon sie udusił i zdechły przez ponad tydzień lezał w stodole dopóki sąsiedzi nie wezwali policji. 

To gdzie ty byłaś jak koń był glodzony? Wtedy nie umiałas nagle zadzwonić po pomoc dla konia? Franca! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Hhahaaha dokładnie 😂😂😂

Oj uwierz że pomyślałam o swoich sąsiadach i pokoj mojego skarba własnie został wyciszony tak samo jak moja sypialnia  na pewno w nocy nie bedzie  budzić i nie dawac spać innym.. oczywiscie nie liczac mnie i meza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To gdzie ty byłaś jak koń był glodzony? Wtedy nie umiałas nagle zadzwonić po pomoc dla konia? Franca! 

Policja była wzywana nie raz Pan jest chory ma papiery i wszyscy twierdzili ze nic mu zrobic nie moge 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dwururka i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Dwururka i po sprawie.

Masz do wyboru: celujesz w psa, albo w sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieciak będzie wył w nieboglosy przez dobre 8 lat, dzień w dzien. Nie raz na dworze będzie wył i jape darl, halasowal na podwórku itd, a przez kolejne lata głośno puszczał muzę, robił imprezy, itd itp. 

W ogóle powinny być jakieś obozy dla dzieci z dala od ludzi. Jak widzę te matrony na ulicy z bachorami to rzygać mi się na nie chce. Po co się to bydło rozmaza 🙁☹️ pampersy zasmiecily oceany, wieloryby, foki i delfiny padły od tych zas'ranych pieluch i będzie jeszcze gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dzieciak będzie wył w nieboglosy przez dobre 8 lat, dzień w dzien. Nie raz na dworze będzie wył i jape darl, halasowal na podwórku itd, a przez kolejne lata głośno puszczał muzę, robił imprezy, itd itp. 

W ogóle powinny być jakieś obozy dla dzieci z dala od ludzi. Jak widzę te matrony na ulicy z bachorami to rzygać mi się na nie chce. Po co się to bydło rozmaza 🙁☹️ pampersy zasmiecily oceany, wieloryby, foki i delfiny padły od tych zas'ranych pieluch i będzie jeszcze gorzej. 

Tobie zakładali knebel a robiłeś od urodzenia w ogródku pod krzakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W doope se dwururke wsadz i strzel ty kvrwo niedoje'bana! 

Mamusia cię nie słyszy. Musisz jej to powiedzieć na uszko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×