Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Idealnie Proporcjonalna

Czy dla Was żonaci też są aseksualni?

Polecane posty

Gość Idealnie Proporcjonalna

Każdy facet, który jest zajęty, szczególnie z obrączką jest dla mnie mdły i przezroczysty jak powietrze. Nawet gdy jest jakiś piękny, męski, inteligentny to sam fakt, że ma kobietę powoduje, że kompletnie nie potrafie o takim facecie myśleć seksualnie.  Gdyby wszystkie kobiety takie były nie było by zdrad, a świat byłby piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanan

Tak, też tak mam. Ale moje znajome wręcz na odwrót... Chore! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weewewwe
Przed chwilą, Gość Hanan napisał:

Tak, też tak mam. Ale moje znajome wręcz na odwrót... Chore! 

Bzdura znaczą większość kobiet tak ma, 90%. Reszte 10% coś poniesie to dochodzi do zdrad. Ale ogólnie kobiety w Polsce są dobrze wychowane i szanują małżeństwo innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość weewewwe napisał:

Bzdura kobiety w Polsce są dobrze wychowane i szanują małżeństwo innych

🤣😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

🤣😂😂😂

Jestem w 10%tych moralnych i wstyd mi za dzisiejsze puste wyrachowane kobiety kur.wiace się z kim się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jako obiekt do popatrzenia i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aseksualni nie, ale przezroczyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aseksualność to cecha tego mężczyzny, skąd mogę o tym wiedzieć, czy jest taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdfsdfe

To mit, że kobiety kręci obrączka. Po co komuś zajęty facet, jeszcze brakuje ,żeby dzieciaty. To seriale i filmy wykreowały jakiś stereotyp o kobietach, że lecą na żonatych, mnie to odpycha, moje koleżanki też. Jest mnóstwo wolnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mee

Absolutnie nie jest tak, ze zajęty facet jest dla mnie aseksualny. Natomiast z całą pewnością jest niedotykalny:) Ale, co ciekawe, jak facet jest zajęty przez brzydka babe to z automatu staje się aseksualny, bo brzydzilabym się po takiej dotknąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonaci to najlepsze

Dupery. Zonaci kolesie każda kręcą i już widzę zazdrosne zonki które mają guza już z nerwów. Moja koleżanka to tylko bierze na seks żonatych śmieje sie ze na jakiś fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do seksu tak nawet lepiej ale żal mi kobiet które liczą na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie istnieją. Nie dojadam resztek po innych, to po mnie dojadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Zonaci to najlepsze napisał:

Dupery. Zonaci kolesie każda kręcą i już widzę zazdrosne zonki które mają guza już z nerwów. Moja koleżanka to tylko bierze na seks żonatych śmieje sie ze na jakiś fetysz

Pudło. Nie tykam obślinionych przez inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie istnieją. Nie dojadam resztek po innych, to po mnie dojadają. 

Rozumiem że tylko präwiczki cie interesują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryt
1 godzinę temu, Gość Idealnie Proporcjonalna napisał:

Każdy facet, który jest zajęty, szczególnie z obrączką jest dla mnie mdły i przezroczysty jak powietrze. Nawet gdy jest jakiś piękny, męski, inteligentny to sam fakt, że ma kobietę powoduje, że kompletnie nie potrafie o takim facecie myśleć seksualnie.  Gdyby wszystkie kobiety takie były nie było by zdrad, a świat byłby piękny.

Ja mam tak samo.Nawet taki który  ma już  dziecko jest aseksualny  dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryt
1 godzinę temu, Gość Idealnie Proporcjonalna napisał:

Każdy facet, który jest zajęty, szczególnie z obrączką jest dla mnie mdły i przezroczysty jak powietrze. Nawet gdy jest jakiś piękny, męski, inteligentny to sam fakt, że ma kobietę powoduje, że kompletnie nie potrafie o takim facecie myśleć seksualnie.  Gdyby wszystkie kobiety takie były nie było by zdrad, a świat byłby piękny.

Ja mam tak samo.Nawet taki który  ma już  dziecko jest aseksualny  dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ryt napisał:

Ja mam tak samo.Nawet taki który  ma już  dziecko jest aseksualny  dla mnie

Taki to już w ogóle. Chyba że dzieci dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba2
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jestem w 10%tych moralnych i wstyd mi za dzisiejsze puste wyrachowane kobiety kur.wiace się z kim się da

...iace mi nie przeszkadzają, tylko wredne, mysle ze zdradzane i zdradzajace wymieniaja sie swoim sosem wredoty wobec swiata, i taka maja karme, wszystko do siebie pasuje, jestes wredny, dostaniesz po dupie, wczesniej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś autorko strasznie naiwna :) Demonizujesz kobiety i wierzysz w to, że celowo chcą "odbić" innej faceta, żeby się tylko dowartosciować a prawda jest taka, że to zajęci faceci głównie inicjują romanse. Zauważyłam, że to przede wszystkim mężczyzni w związkach najbardziej oglądają się za kobietami i próbują je podrywać - to oni szukają okazji, żeby się zabawić. Kobiety nie rzucają się na szyje przeciętnemu Januszowi, zapewniam Cię. Oni się tylko tak tłumaczą i wmawiają swoim partnerkom, że jakaś "baba" ich osaczyła i im się narzuca a prawda jest zupełnie inna - to oni są niewierni i chcą zdradzić, bo to co mają w domu im się znudziło a po fakcie bezczelnie odwracają kota ogonem. Przykro mi, że uwierzyłaś w męską propagande - niestety nie jesteś w tym "zaszczytnym" gronie jedyna. Owszem, bywa tak, że jak mężczyzna jest wyjątkowo przystojny i podoba się kobietom, to ma wiele pokus, ale jeśli się zadeklarował na związek, to jego zas...anym obowiązkiem jest te adoratorki pogonić. Jeśli z łatwością ulega i nie potrafi innej kobiecie odmówić,  to zwyczajnie nie ma charakteru i w moich oczach taki "samiec" nigdy nie będzie atrakcyjny. To by wyjaśniało moją niechęć do męskiego gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esss5

Podrywają bo pewnie seksu w małżeństwie brak i chłop nie wytrzymuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
9 minut temu, Mizo napisał:

i w moich oczach taki "samiec" nigdy nie będzie atrakcyjny

w Twoich oczach żaden nie jest atrakcyjny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Esss5 napisał:

Podrywają bo pewnie seksu w małżeństwie brak i chłop nie wytrzymuje. 

Tak, tak. Każdy jest w małżeństwie tak okropnie nieszczęśliwy, niezrozumiany i niezaspokajany... A jak potencjalna kochanka łyknie haczyk i samczyk sobie poużywa, to nagle jakoś kryzys w związku mu mija :) Pomijając już te okropne męskie kłamstwa, to nawet jak facet ma w związku wszystko, to prędzej czy później i tak pójdzie w bok, bo co długoletnia partnerka by nie zrobiła, to i tak nie przebije nowej ci...ki, która dla mężczyzny zawsze będzie najbardziej atrakcyjna :) 

9 minut temu, Gość w kość napisał:

w Twoich oczach żaden nie jest atrakcyjny,

Do tego właśnie zmierzałam, zasugerowałam w ten sposób, że silni pod tym względem faceci nie istnieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
6 minut temu, Mizo napisał:

Tak, tak. Każdy jest w małżeństwie tak okropnie nieszczęśliwy, niezrozumiany i niezaspokajany... A jak potencjalna kochanka łyknie haczyk i samczyk sobie poużywa, to nagle jakoś kryzys w związku mu mija 🙂 Pomijając już te okropne męskie kłamstwa, to nawet jak facet ma w związku wszystko, to prędzej czy później i tak pójdzie w bok, bo co długoletnia partnerka by nie zrobiła, to i tak nie przebije nowej ci...ki, która dla mężczyzny zawsze będzie najbardziej atrakcyjna 🙂

Do tego właśnie zmierzałam, zasugerowałam w ten sposób, że silni pod tym względem faceci nie istnieją 🙂

Sorry, ale bez przerwy słyszę tylko przestrogi facetów, aby się faceci nie pakowali w małżeństwo. bo na tym stracą i nawet seksu tam mieć nie będą.  A jak już, to na odwal się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda. I to raczej żonaci oglądają się za kobietami, łypią na lewo i prawo. A żonki są zazdrosnę i obgryzają pazury z nerwów, jakby każdy miał ukraść im tych,  Januszów 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Mizo napisał:

Jesteś autorko strasznie naiwna 🙂 Demonizujesz kobiety i wierzysz w to, że celowo chcą "odbić" innej faceta, żeby się tylko dowartosciować a prawda jest taka, że to zajęci faceci głównie inicjują romanse. Zauważyłam, że to przede wszystkim mężczyzni w związkach najbardziej oglądają się za kobietami i próbują je podrywać - to oni szukają okazji, żeby się zabawić. Kobiety nie rzucają się na szyje przeciętnemu Januszowi, zapewniam Cię. Oni się tylko tak tłumaczą i wmawiają swoim partnerkom, że jakaś "baba" ich osaczyła i im się narzuca a prawda jest zupełnie inna - to oni są niewierni i chcą zdradzić, bo to co mają w domu im się znudziło a po fakcie bezczelnie odwracają kota ogonem. Przykro mi, że uwierzyłaś w męską propagande - niestety nie jesteś w tym "zaszczytnym" gronie jedyna. Owszem, bywa tak, że jak mężczyzna jest wyjątkowo przystojny i podoba się kobietom, to ma wiele pokus, ale jeśli się zadeklarował na związek, to jego zas...anym obowiązkiem jest te adoratorki pogonić. Jeśli z łatwością ulega i nie potrafi innej kobiecie odmówić,  to zwyczajnie nie ma charakteru i w moich oczach taki "samiec" nigdy nie będzie atrakcyjny. To by wyjaśniało moją niechęć do męskiego gatunku 🙂

Po raz kolejny Mizo dobrze piszesz. Bardzo często się z Tobą zgadzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Mee napisał:

 jak facet jest zajęty przez brzydka babe to z automatu staje się aseksualny, bo brzydzilabym się po takiej dotknąć. 

No nieźle jesteś pier'dolnieta... 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kwintesencja atrakcyjniścu😀 Nie ma to jak iść do łóżka po Grażynie, haha. Normalnie atrajcyjność zajętego szybuje do góry 😋 . Tu jest opowiedź, dlaczego oni na początku okłamują i nie przyznają się do związków, bo większość by na takiego nie splunęła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landris
5 godzin temu, Gość ssdfsdfe napisał:

To mit, że kobiety kręci obrączka. Po co komuś zajęty facet, jeszcze brakuje ,żeby dzieciaty. To seriale i filmy wykreowały jakiś stereotyp o kobietach, że lecą na żonatych, mnie to odpycha, moje koleżanki też. Jest mnóstwo wolnych facetów.

Ale wolni wam nie pasują, bo szukacie tych których już inna wyhaczyła, takie macie mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×