Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia?

Polecane posty

Gość Gość
36 minut temu, Gość gosc napisał:

jak osoba zrozumie ze kazdy moze to odczuwac inaczej to osobie bedzie latwiej swiat zrozumiec 🤣

Jasne, miłość i sracz.ke odczuwamy podobnie, zauroczenie też. Tacy inni jesteśmy, a poczytaj wątki o zdradzie, o cierpieniu po zerwaniu, wszystkie jakby pisała ta sama osoba, nawet te same zdania. Zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że to nie miłość, tylko chemia, fascynacja, to też  jest mocne uczucie, włada nami, może zasnąć, zmienić się w miłość, a nawet w obsesję, czas weryfikuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jasne, miłość i sracz.ke odczuwamy podobnie, zauroczenie też. Tacy inni jesteśmy, a poczytaj wątki o zdradzie, o cierpieniu po zerwaniu, wszystkie jakby pisała ta sama osoba, nawet te same zdania. Zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że to nie miłość, tylko chemia, fascynacja, to też  jest mocne uczucie, włada nami, może zasnąć, zmienić się w miłość, a nawet w obsesję, czas weryfikuje. 

* zgasnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Wierze :) wspaniałe uczucie:) 

Ja przeżyłam to było cudowne i jesteśmy nadal razem 8 lat . 

Z mojej strony to było coś cudownego,miałam motylki w brzuchu. Do tej pory serduszko mi mocno bije na widok mojego mężczyzny dla mnie jest idealny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość od działki

Dwa razy teraz drugi i nie możemy się dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Ja poznałam kilka obliczy miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala

ja nie wierze, ale przez przypadek przytrafila mi sie 20 lat temu i do dzis jestesmy razem 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ulala napisał:

ja nie wierze, ale przez przypadek przytrafila mi sie 20 lat temu i do dzis jestesmy razem 😍

Czy dalej sa motylki? Podobno zawsze znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Tak, jeden raz i to jest najcudowniejsze co może się zdarzyć. Wówczas na prawdę przywdziewa się różowe okulary. Czy to miłość, czy zauroczenie - to tylko nazwa. Każdemu życzę, by to przeżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zww

Tak, wierzę. Taka miłość jest najlepsza, chociaż ciężko ją zrozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak, zawsze wierzylem ze spotka mnie milosc jak z filmu lu z ksiazki i spotkala, co prawda ostatnio bardzo sie pokomplikowalo ale poczatki naszej milosci z zona byly niesamowite piekne, skupialismy sie tylko na tym co przyjemne i zupelnie nie myslelismy o zbednych problemach zyciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×