Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż

Piękna żona i nic poza tym...

Polecane posty

Gość Gosc
13 minut temu, Gość Mąż napisał:

U Nas jest właśnie tak samo, tulić się chce. To chyba jedyna forma bliskości, na która pozwala i potrzebuje tego. 

Może chciałabyś porozmawiać na jakimś czacie skoro to nie temat na forum? 

Wydaje mi się, że powinieneś z nią porozmawiać, co ją gnębi, co jej myśli zaprząta. Może rzeczywiście coś przeżywa a Ty o tym nie wiesz?

Nie, raczej żaden czat nie wchodzi w rachubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wydaje mi się, że powinieneś z nią porozmawiać, co ją gnębi, co jej myśli zaprząta. Może rzeczywiście coś przeżywa a Ty o tym nie wiesz?

Nie, raczej żaden czat nie wchodzi w rachubę.

No to zostawiasz mnie z zagwostką, bo jestem ciekaw co u Ciebie spowodowało blokadę aż na cztery lata. 

Rozmawiamy dużo, otwarcie mówi ze nie ma ochoty i jest zmęczona. Zmęczona między innymi karmieniem ale zdrowie, bliskość bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moii

Poruszasz 3 sprawy - karmienie, wspolne łozko i uroda - ktore nie musza byc ze soba powiazane. Karmilam ponad 2 lata, lozko zawsze wspolne z męzem( maz tez wstawal do dziecka), na urode nie narzekam. Dziecko w tym wieku nie zywi sie tylko piersią, wiec nie ma problemu. Moje  poltoraroczne  na grillu wpieprzalo kiełbasę. Chyba nie jestes dla zony atrakcyjny , wiec szuka pretekstów. Pomysl, skąd to sie bierze? moze problem w tobie? Podkreslasz jej urode. Jesli ona byla i jest tym , co dla ciebie tak wazne, to problem nie zniknie , bo uroda z wiekiem - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gosc napisał:

Na mnie mąż czekał bardzo długo, nawet sobie nie wyobrażasz, i nie, nie zdradzał. Bardzo się kochamy. To wychodzi zawsze kiedy miłość zwycięża a nie seks.

Nie zdradzał... Jasne jasne. Trzepal sobie pod prysznicem myśląc o innych to też zdrada. Pozatym jesteś z nim 24 h na dobę że taka pewna jesteś? Zdrowy facet nie wytrzyma 4 lata weź się nie oszukuj. No chyba że zaspokajalas go inaczej oralnie analnie lub ręką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż
6 minut temu, Gość moii napisał:

Poruszasz 3 sprawy - karmienie, wspolne łozko i uroda - ktore nie musza byc ze soba powiazane. Karmilam ponad 2 lata, lozko zawsze wspolne z męzem( maz tez wstawal do dziecka), na urode nie narzekam. Dziecko w tym wieku nie zywi sie tylko piersią, wiec nie ma problemu. Moje  poltoraroczne  na grillu wpieprzalo kiełbasę. Chyba nie jestes dla zony atrakcyjny , wiec szuka pretekstów. Pomysl, skąd to sie bierze? moze problem w tobie? Podkreslasz jej urode. Jesli ona byla i jest tym , co dla ciebie tak wazne, to problem nie zniknie , bo uroda z wiekiem - tak.

Tak o tylko czateria wiec mogę napisać jaki ze mnie Bóg... ale tak poważnie. Jestem atrakcyjny dla kobiet, nie narzekam. Dbam o siebie. Nie zmieniłem się w knura po ślubie. 

Zona zawsze miała niskie libido, była nieśmiała jeżeli chodzi o seks. Mniej więcej było zawsze raz w tygodniu, czasami dwa. Zmieniło się wszystko jak zaszła w ciąże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah

Seks to nie zdrada tylko zaspokojenie swoich potrzeb jak zona robi takie cyrki to po prostu idz na lewo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moii

trudno, musisz byc jeszcze bardziej atrakcyjny. I nie chodzi tylko o urode. Na kobiety z malym dzieckiem najbardziej dziala mezczyzna opiekunczy, starajacy sie jej pomoc, spokojny, wyrozumialy, dobry dla niej i dla dziecka, zaradny, gwarantujacy jej i dziecku zabezpiecznie materialne. Atrakcyny kogut  w tym okresie czesto ja wrecz przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż
11 minut temu, Gość moii napisał:

trudno, musisz byc jeszcze bardziej atrakcyjny. I nie chodzi tylko o urode. Na kobiety z malym dzieckiem najbardziej dziala mezczyzna opiekunczy, starajacy sie jej pomoc, spokojny, wyrozumialy, dobry dla niej i dla dziecka, zaradny, gwarantujacy jej i dziecku zabezpiecznie materialne. Atrakcyny kogut  w tym okresie czesto ja wrecz przeraża.

Staram się... jak wracam z pracy jestem dla Nich. Idziemy na spacer, na obiad, w odwiedziny do znajomych czy rodziny. Po powrocie w do domu w porze wieczornej, kapie małą a żona ma chwile dla siebie. Jak już ja nakarmi i mala zaśnie to mamy chwile we dwoje. Czyli przytulanie i rozmowy, czasem jakiś film. Niekiedy żona ma tylko potrzebę przytulenie się, wiec siedzimy tak w ciszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololo

Chlopie idz na bok zona się nie dowie a ty se ulzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie zdradzał... Jasne jasne. Trzepal sobie pod prysznicem myśląc o innych to też zdrada. Pozatym jesteś z nim 24 h na dobę że taka pewna jesteś? Zdrowy facet nie wytrzyma 4 lata weź się nie oszukuj. No chyba że zaspokajalas go inaczej oralnie analnie lub ręką. 

Niektóre żony znają swoich mężów. Serio 🙂 A i oni znają swoje żony. No tacy ludzie też żyją na tym pozbawionym moralności świecie. Trudno to pojąć ale to prawda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Niektóre żony znają swoich mężów. Serio 🙂 A i oni znają swoje żony. No tacy ludzie też żyją na tym pozbawionym moralności świecie. Trudno to pojąć ale to prawda 🙂

To prawda, ja wierze ze nie zdradził. U mnie seks na poziomie beznadzieja od ponad 2 lat a mimo to nie myśle o zdradzie, chociaż okazji sporo. Jak się kocha to takie coś przez głowę nie przechodzi. Z kolei „jak kocha to daje” tez mi się w głowie nie mieści. Nic nie dzieje się bez powodu, kobieta nie jest dmuchana lalka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Mąż napisał:

No to zostawiasz mnie z zagwostką, bo jestem ciekaw co u Ciebie spowodowało blokadę aż na cztery lata. 

Rozmawiamy dużo, otwarcie mówi ze nie ma ochoty i jest zmęczona. Zmęczona między innymi karmieniem ale zdrowie, bliskość bla bla.

Śmierć bliskich nam osób. W ciągu prawie 4 lat odeszły 3 bliskie nam osoby. Ich choroba, opieka nad nimi i ich koniec. Ciężka sprawa. On sobie radził, ja byłam wykończona i nawet nie fizycznie, psychika mi siadła. Nie potrafiłam nic innego poza tuleniem się do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Mąż napisał:

To prawda, ja wierze ze nie zdradził. U mnie seks na poziomie beznadzieja od ponad 2 lat a mimo to nie myśle o zdradzie, chociaż okazji sporo. Jak się kocha to takie coś przez głowę nie przechodzi. Z kolei „jak kocha to daje” tez mi się w głowie nie mieści. Nic nie dzieje się bez powodu, kobieta nie jest dmuchana lalka. 

🙂 fajnie się z Tobą rozmawia ale muszę lecieć. Trzymaj się jakoś i pamiętaj porozmawiaj z żoną. Wiesz co? Może jest coś przez co ona czuje się nieatrakcyjna? Wiesz, piszesz, że zawsze była piękna, może po porodzie coś się zmieniło w jej ciele? Zapytaj. A może przytul i powiedz: kochanie, co jest? Co Cię gnębi, czuję, że coś Cie trapi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

🙂 fajnie się z Tobą rozmawia ale muszę lecieć. Trzymaj się jakoś i pamiętaj porozmawiaj z żoną. Wiesz co? Może jest coś przez co ona czuje się nieatrakcyjna? Wiesz, piszesz, że zawsze była piękna, może po porodzie coś się zmieniło w jej ciele? Zapytaj. A może przytul i powiedz: kochanie, co jest? Co Cię gnębi, czuję, że coś Cie trapi.

 

Dziękuje za rozmowę :) za jakiś czas znowu spróbuje „poważnej” rozmowy. Tylko muszę trafić na jej lepszy dzień pod względem rozmownosci. Czasem jest tak, ze chce porozmawiać z Nią, dopytuje a Ona tylko odpowie, ze proszę nie chce rozmawiać, przytul mnie o tak siedzimy... czasami wydaje mi się, ze psycholog dobrze by jej zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

I jak kon już zwalony dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A wiesz czy ona sie czuje piękna?? Moze jednak ciaza zostawila slad i karmienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×