Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klara

powiększenie piersi

Polecane posty

Gość klara

witam szukam pań które są po powiększeniu piersi ,,,interesuje mnie medyk centrum częstochowa ,,ktoś poleca, i jakiego lekarza,ile czasu po operacj dochodzi się do siebie mam..  55 lat i nie wiem czy powinnam to zrobić..proszę o forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Niestety nie znam nikogo z Częstochowy, mogę jednak polecić mojego lekarza z Krakowa dr Rafała Pabiańczyka. Wykonał u mnie zabieg korekty niesymetrycznych piersi i jestem zachwycona!  Naprawdę świetny lekarz. Dochodziłam do siebie stosunkowo krótko, po kilku tygodniach nie było nawet śladu po zabiegu. Robiła operację w wieku 40 lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie znam nikogo kto wykonywał operacje piersi w Czestochowie, ale za to sama miałam robione piersi w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko w Krakowie i zdecydowanie mogę polecić. Operacja przebiegła bez komplikacji, personel doświadczony. Sam zabieg wykonywała mi Chirurg plastyczny Marta Raczkowska-Muraszko , którą z całego serca mogę polecić. Na ich stronie znajdziesz wszystkie informacje: raczkowska.pl

Edytowano przez judytaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie najlepszym specjalistą od powiększania piersi jest dr Dominik Boligłowa. Przyjmuje w SCM clinic i tam też przeprowadza operacje. Efekty są świetne. Zabieg jest przeprowadzany przy użyciu nowoczesnego sprzętu, a warunki w klinice nie pozostawiają nic do życzenia. Moja siostra sama poddała się tam tej operacji i bardzo sobie ich chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie boicie się iść pod nóż??? Słyszałam, ze to jest dość bolesna operacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×