Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem osobą homoseksualną, chcę wyprowadzić się z tego kraju i zmienić obywatelstwo, aby swoim bytem nie wspierać Polski

Polecane posty

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Mateusz napisał:

Cześć, sciero. W kościele już byłaś gałki obrobić ty zakonnico zimna jak flądra? Może cię wydymac kijem od szczotki to się trochę wyluzujesz. Znam cię z innych tematów sciero. 

No proszę, takie osoby wyjechały, biedny Dublin itp. Polska nic nie stracila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boszzzz

Ludzie wy tak na serio? Czy tu sama patologia pisze? Nie wierze ze młode osoby maja poglądy mocherowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No proszę, takie osoby wyjechały, biedny Dublin itp. Polska nic nie stracila.

Ja nigdzie nie wyjechałem kochana prostytutko darmowa. Czekam na ciebie z kijem żeby zaspokoić twoja histerie. Daj pieroga swojemu polskiemu bratu, udowodnij swój patriotyzm i daj się zg wał cic całej armii aż ci rozerwie pipppr do samego dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No proszę, takie osoby wyjechały, biedny Dublin itp. Polska nic nie stracila.

Poza tym jaki ku rfa Dublin. Już chyba gwauuuuucon odpływasz i majaczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Większość społeczeństwa ma w d u p i e z kim śpisz. Ktoś cię pyta codziennie o orientację,że musisz wymyślać historyjki? Już nie ściemniaj. U mnie w pracy są osoby, które nigdy nie podzieliły się swoim prywatnym życiem, nikt nie wie czy te osoby mają partnera, partnerkę, czy są samotne. Nie chcesz o sobie mówić, nikt nie pyta. Ale prawda jest taka, że osoby homoseksualne uwielbiają o sobie mówić, uwielbiają na każdym kroku wszystkim przypominać kim są. Bo jedyne co was określa to orientacja, nie macie przeważnie nic ciekawego do zaoferowania otoczeniu.

O homoseksualizmie należy mówić, żeby oswajać społeczeństwo. Jak widać, fala nienawiści jest bardzo wysoka. Orientacja jest jedną z rzeczy, która określa człowieka. Tak jak wybór małżonka jest jedną z rzeczy, która określa człowieka. Wiele osób nie ma nic ciekawego do zaoferowania, niezależnie od orientacji seksualnej. Rzeczywiście seks jest raczej prywatną sprawą - ale nie o sam seks tu chodzi. Raczej o ochronę prawną, wolność od represji i o ludzką godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzęsa
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Z moich znajomych większość nie wyjechała, a dwie rodziny wróciły, jedna od lat zasuwa w Londynie i bez fajerwerkow. Wyjechali ci, co przez brak kwalifikacji, wykształcenia, przedsiębiorczości nie radzili sobie w kraju, a teraz siedzą na kafeterii i myślą, że tutaj polarne misie chodzą po ulicach, żenada.Moze nie kwiat narodu wyjechał a hwasty.

Nie mierz wszystkich swoją miara. To ze grono twoich znajomych to pomywacze bez wykształcenia nie znaczy ze 100% ludzi na ziemi takich jest. Rozumiem, ze to, ze nigdy nie byłaś na księżycu ani twoi znajomi nie byli na księżycu znaczy ze nie ma księżyca Hahah!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Mateusz napisał:

Ja nigdzie nie wyjechałem kochana prostytutko darmowa. Czekam na ciebie z kijem żeby zaspokoić twoja histerie. Daj pieroga swojemu polskiemu bratu, udowodnij swój patriotyzm i daj się zg wał cic całej armii aż ci rozerwie pipppr do samego dupska

To wyjedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wyjeżdżam z Polski i możecie mnie w dupe cmoknąć poloki hahah 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

To wyjedź.

Mogę wjechać w twoja rozjechana heteroseksualna psioche 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Rzęsa napisał:

Nie mierz wszystkich swoją miara. To ze grono twoich znajomych to pomywacze bez wykształcenia nie znaczy ze 100% ludzi na ziemi takich jest. Rozumiem, ze to, ze nigdy nie byłaś na księżycu ani twoi znajomi nie byli na księżycu znaczy ze nie ma księżyca Hahah!!! 

A ty swoją, nie każdy musi na zmywaku pracowac i udawać intelektualistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna polska lesba mniej

czesc ja tez jestem  lesba mam juz zone i dziecko mozecie mnie cmoknac poloki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Większość Polaków uważa się za wielkich patriotów. Ich patriotyzm to pocie wódki i walka z wyimaginowanymi wspólnymi wrogami. Ale jak przychodzi do płacenia podatków, albo przestrzegania i respektowania prawa ich patriotyzm się kończy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

wyjeżdżam z Polski i możecie mnie w dupe cmoknąć poloki hahah 😄

A ciągle tu siedzisz, niestety, możemy złożyć się na bilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
2 minuty temu, Gość Mateusz napisał:

Mogę wjechać w twoja rozjechana heteroseksualna psioche 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Olga napisał:

Większość Polaków uważa się za wielkich patriotów. Ich patriotyzm to pocie wódki i walka z wyimaginowanymi wspólnymi wrogami. Ale jak przychodzi do płacenia podatków, albo przestrzegania i respektowania prawa ich patriotyzm się kończy. 

A ty Olu w GUSie pracujesz i płacisz podatki, czy w Londynie na zmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesba DE z ku ta si kiem

jestem lesba z de mam nawet dorobionego qu tasaka pocałujcie mnie w kolano ci po ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ty swoją, nie każdy musi na zmywaku pracowac i udawać intelektualistę.

Cierpisz na schizofrenie czy masz problem z logicznym myśleniem???. Na podstawie czego określasz moje miejsce zamieszkania? Bo chyba już się pogubiłas sama z kim i o czym piszesz. Byle tylko ujadać jak wściekła .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Cierpisz na schizofrenie czy masz problem z logicznym myśleniem???. Na podstawie czego określasz moje miejsce zamieszkania? Bo chyba już się pogubiłas sama z kim i o czym piszesz. Byle tylko ujadać jak wściekła .... 

Jak wściekła S u k a :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Ludzie to ze sami pracujecie na zmywaku nie znaczy ze wszyscy żyją tak jak wy. A tak poza tym nie szanuje każdego niezależnie od pracy jaka wykonuje. Rozumiem ze innych się określa na podstawie własnych doświadczeń ale używajcie czasem wyobraźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Najbardziej mnie rozwala ze dla polactwa ograniczonego i prymitywnego praca to zmywak a cały świat to Londyn Hahaha. Biedni jesteście nie tylko finansowo ale przede wszystkim umysłowo. Współczuje wam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Cierpisz na schizofrenie czy masz problem z logicznym myśleniem???. Na podstawie czego określasz moje miejsce zamieszkania? Bo chyba już się pogubiłas sama z kim i o czym piszesz. Byle tylko ujadać jak wściekła .... 

Rozdwojenie u ciebie, określ się kim jesteś, bo trudno zrozumieć twoje majaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ty Olu w GUSie pracujesz i płacisz podatki, czy w Londynie na zmywaku.

Nawet praca na zmywaku jest lepsza niż to co ty robisz-  siedzenie w domu i rodzenie kolejnego dziecka. Ale na Kafe będzie wyzywać porządnych ludzi ciekawe co zrobisz jak się zestarzejesz i nie będziesz już mogła rodzic albo zmieni się władza i następni zabiorą benefity 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Rozdwojenie u ciebie, określ się kim jesteś, bo trudno zrozumieć twoje majaczenie.

I co wpadniesz na piwo i rypajuo moja darmowa nałożnico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Asia napisał:

Najbardziej mnie rozwala ze dla polactwa ograniczonego i prymitywnego praca to zmywak a cały świat to Londyn Hahaha. Biedni jesteście nie tylko finansowo ale przede wszystkim umysłowo. Współczuje wam. 

Polactwo nie jest ani biedne, ani ograniczone, za wyjątkiem osób które myślą jak ty. Nie ma narodu idealnego, ale dziwnym trafem z zagranicy odzywają się największe prostaki, może mądrzy są zajeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebsb
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Polactwo nie jest ani biedne, ani ograniczone, za wyjątkiem osób które myślą jak ty. Nie ma narodu idealnego, ale dziwnym trafem z zagranicy odzywają się największe prostaki, może mądrzy są zajeci.

Na kafeterii siedzą same madki 500 plus bedeficiary takie jak ty które jedyne co potrafią to rzucać mięsem i rozkraczać giry do zapłodnienia. Idź lepiej bękartów pilnować bo ci je zabiorą i będziesz musiała do roboty na szmatę isc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słuchajcie, tak naprawdę każdy w życiu ma jakieś problemy i trudności własne z którymi musi się mierzyć. Homoseksualiści powinni to zrozumieć, że nie są i nigdy nie będą w tak idealnej sytuacji bo spotkało ich takie zaburzenie jakie spotkało i są inni pod pewnymi względami. Trudno. Co do prześladowania, jak trafisz na podłego człowieka albo huligana to dostaniesz, jak każdy. Większość ma to w dooopie, znam ludzi którzy mówią że homoseksualizm to zboczenie (czasem po alko) ale na tym się kończy i na ulicy nawet uwagi nie zwrócą. 

Np nieśmiały człowiek też ma trudniej niż wyglądamy ekstrawertyk i musi ukrywać swoją nieśmiałość, nerwowość np na egzaminie czy rozmowie o pracę. I nikt nie powie ooo pani jest chorobliwie nieśmiała to zrobimy egzamin pisemny zamiast ustnego. No takie życie. Ludzie mają różne dolegliwości, choroby i też nie mają z tego powodu żadnych ulg. Ostatnio czytałam o takim typku co tańczy w Polsacie że ma cukrzycę, młody chłopak wygrał masterchefa, agenta (oglądałam) jest cukiernikiem i nie widział powodu by się  z tym obnosic a na pewno bylo mu ciezko. Zapytali się to odpowiedział ale sam o tym nie mówił. 

Homo myślą że są wyjątkowi i mogą być jak facet i baba traktowani, niestety, nigdy tak nie będzie, to tylko sztuczne pozory, zawsze facetowi i babie będzie bo - dzięki temu rodzą się dzieci i społeczeństwo się tworzy. Krzyczą a nie mają na co, trzeba się pogodzić że swoją innością z jak wpsomnialam, jeden z cukrzycą, drugi z neurotyzmem, trzeci z tym że nie jest zdolny a czwarty że jego seksualność jest inna, proste. I nie wymagać ulg od społecznenstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Bebsb napisał:

Na kafeterii siedzą same madki 500 plus bedeficiary takie jak ty które jedyne co potrafią to rzucać mięsem i rozkraczać giry do zapłodnienia. Idź lepiej bękartów pilnować bo ci je zabiorą i będziesz musiała do roboty na szmatę isc 

Zdradź lepiej kiedy koniec świata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności

Wolność słowa to nie to samo co przemoc słowna. Granicą Twojej wolności jest wolność innego człowieka. Każdy ma godność. Każdy ma prawo do pokoju i wolności od złego traktowania - od wyzwisk, obrażania, pomówień, gróźb. Swoimi wypowiedziami dajesz ponure świadectwo swojej kultury i wychowania odebranego w szkole, domu i kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Słuchajcie, tak naprawdę każdy w życiu ma jakieś problemy i trudności własne z którymi musi się mierzyć. Homoseksualiści powinni to zrozumieć, że nie są i nigdy nie będą w tak idealnej sytuacji bo spotkało ich takie zaburzenie jakie spotkało i są inni pod pewnymi względami. Trudno. Co do prześladowania, jak trafisz na podłego człowieka albo huligana to dostaniesz, jak każdy. Większość ma to w dooopie, znam ludzi którzy mówią że homoseksualizm to zboczenie (czasem po alko) ale na tym się kończy i na ulicy nawet uwagi nie zwrócą. 

Np nieśmiały człowiek też ma trudniej niż wyglądamy ekstrawertyk i musi ukrywać swoją nieśmiałość, nerwowość np na egzaminie czy rozmowie o pracę. I nikt nie powie ooo pani jest chorobliwie nieśmiała to zrobimy egzamin pisemny zamiast ustnego. No takie życie. Ludzie mają różne dolegliwości, choroby i też nie mają z tego powodu żadnych ulg. Ostatnio czytałam o takim typku co tańczy w Polsacie że ma cukrzycę, młody chłopak wygrał masterchefa, agenta (oglądałam) jest cukiernikiem i nie widział powodu by się  z tym obnosic a na pewno bylo mu ciezko. Zapytali się to odpowiedział ale sam o tym nie mówił. 

Homo myślą że są wyjątkowi i mogą być jak facet i baba traktowani, niestety, nigdy tak nie będzie, to tylko sztuczne pozory, zawsze facetowi i babie będzie bo - dzięki temu rodzą się dzieci i społeczeństwo się tworzy. Krzyczą a nie mają na co, trzeba się pogodzić że swoją innością z jak wpsomnialam, jeden z cukrzycą, drugi z neurotyzmem, trzeci z tym że nie jest zdolny a czwarty że jego seksualność jest inna, proste. I nie wymagać ulg od społecznenstwa. 

Dokładnie, trzeba się pogodzić i żyć z tym co się dostało, nie wymagać specjalnego traktowania, bo świat ma to w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

 

 

Szkoda wielu rzeczy, dla porządnych ludzi wszędzie znajdzie się miejsce, czasem ktoś o 0 poziomie zasłania się orientacja seksualna, a to nie o to biega, inteligentny człowiek może być kim chce, mało inteligentny na czole wypisuje sobie np "lesba", no i ma pozamiatane. Gdyby hetero nosiło wacki na wierzchu, też pogoniliby 

 

Wolności obywatelskie i prawa człowieka to tematy ważne - i poważne. Orientacja seksualna potrafi definiować człowieka. Szczególnie, jeśli oznacza represje. Wolność od represji przysługuje każdemu człowiekowi, bez względu na inteligencję, orientację seksualną czy kulturę osobistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×