Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem osobą homoseksualną, chcę wyprowadzić się z tego kraju i zmienić obywatelstwo, aby swoim bytem nie wspierać Polski

Polecane posty

Gość Gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

mamalyja to wlasnie miec w zyciu pod wiatr i sie na to wszytko biernie godzic, autorka sie na to nie godzi i chwala jej za to

Nie miałem w życiu pod wiatr, bo pokazałem, że inność to tylko szczegół bez znaczenia wobec tego co potrafię i jakim jestem. Autorka jeszcze niczego nie zrobiła oprócz nic.nie znaczącej zapowiedzi, że homo i że zamierza wyjechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość hop napisał:

Każdy może wyjechać, więc szerokiej drogi. Jednak popracuj nad sobą, bo lubisz narzekać i rozczulać się nad sobą, ja osobiście mam gdzieś jaką orientację ktoś reprezentuje, liczy się człowiek, nie mamałyja.

x

 Ok. mam znajomego geja, czlowiek sukcesu, silna osobowosc, ostatnio zrobil coming out. I sie zaczel - na drzwiach napisy "tu mieszka pedal", na jego f-b szkoda mowic, jakie bluzgi, ludzi.ktorzy zreszta go nie znają.I wciąz mu dogryzają, ze kariere robi dzięki oroentacji, a to jest naprawde wybitnie zdolny facet.

Nikogo to nie obchodzi jaka ma orientacje, ja swoim sąsiadom nie spowiadam się z kim śpię, nie robię coming outów. Geje i lesbijki oczywiście muszą drzeć ryja na cały świat o swojej orientacji. Nikogo to nie obchodzi, możecie się rypac nawet z kozami, tylko nie opowiadajcie tego n sprawi i lewo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie miałem w życiu pod wiatr, bo pokazałem, że inność to tylko szczegół bez znaczenia wobec tego co potrafię i jakim jestem. Autorka jeszcze niczego nie zrobiła oprócz nic.nie znaczącej zapowiedzi, że homo i że zamierza wyjechać. 

Przecież napisała że spotykają ją przykrości w zyciu osobistym a ludzie nawet kwestionują moralnosc jej rodziny i rodzeństwa, takze nie dotyka to tylko jej. Ja rozumiem jak Polacy potrafia być podli i agresywni i też mieszkam poza Polską i nigdy bym nie wróciła może tobie jest fajnie ale po co chcesz na siłę zatrzymać innych, to tak źle że gdzieś żyje się lżej i psychika na tym nie cierpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikogo to nie obchodzi jaka ma orientacje, ja swoim sąsiadom nie spowiadam się z kim śpię, nie robię coming outów. Geje i lesbijki oczywiście muszą drzeć ryja na cały świat o swojej orientacji. Nikogo to nie obchodzi, możecie się rypac nawet z kozami, tylko nie opowiadajcie tego n sprawi i lewo. 

Właśnie ze bardzo dużo ludzi obchodzi, bardzo wielu ludziom zależy żeby się na kimś powyzywać pastwic bo są inni na zachodzie czegoś takiego nie ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

autorko jedź i się nie zastanawiaj ja mieszkałam w Szwecji i Hiszpanii tam jesteś calkowicie normalnym czlowiekiem, nikomu nawet nie przychodzi do głowy żeby cie jakoś określać na dziwna czy mniej normalna  a chyba, że swirujesz pawiana i np. chodzisz np na smyczy po ulicy to wtedy. 

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież napisała że spotykają ją przykrości w zyciu osobistym a ludzie nawet kwestionują moralnosc jej rodziny i rodzeństwa, takze nie dotyka to tylko jej. Ja rozumiem jak Polacy potrafia być podli i agresywni i też mieszkam poza Polską i nigdy bym nie wróciła może tobie jest fajnie ale po co chcesz na siłę zatrzymać innych, to tak źle że gdzieś żyje się lżej i psychika na tym nie cierpi?

Nikt nie zatrzymuje jej, każdy życzy jej szerokiej drogi, a jojczenia końca nie widać, może homo to jej najmniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantkaaa

Polacy to perfidny narod lata panszczyzny, zaborow, wojen i komuny, stworzyly narod co chce zdeptac kazdego jak robaka, trzymaj sie z daleka od Polski, trzymam kciuki, ludzie wyprowadzaja sie nie tylko z powodu orientacji, ale finansowych czy wlasnie z powodu polskiej mentalnosci, nie daj sobie wmowic wyrzutow sumienia, to madra silna oraz konsekwentna decyzja, Powodzenia kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

mamalyja to wlasnie miec w zyciu pod wiatr i sie na to wszytko biernie godzic, autorka sie na to nie godzi i chwala jej za to

nieeee, wcale 😄

dojrzały człowiek by sobie przewartościował pewne sprawy, dostosował priorytety, ale narcystyczna jednostka z syndromem oblężonej twierdzy woli sobie uciec za granicę, bo ktoś może nie akceptować wycinka jej życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaa
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jestem artystą i wiem jak kłuje inność w oczy, ale mam to gdzieś i nie robię z siebie ofiary, radzę to samo innym + nie wywyższać się, bo tego to nikt nie lubi.Autor to mamalyja i tyle.

Nie, ty nie robisz z siebie ofiary tylko narcyza, ktory jest po prostu wyjatkowy we wlasnym mniemaniu, a tak naprawde nic nie masz konkretnego do powodzenia i kompletnie nie rozumiesz tematu, bo jestes tak skupiony na sobie, ze nie potrafisz spojrzec z innego punktu widzenia niz te twoje przerosniete ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

nieeee, wcale 😄

dojrzały człowiek by sobie przewartościował pewne sprawy, dostosował priorytety, ale narcystyczna jednostka z syndromem oblężonej twierdzy woli sobie uciec za granicę, bo ktoś może nie akceptować wycinka jej życia.

Jesteś po prostu sadomasochista i wymagasz tego od innych, a jej decyzja jest bardzo dobra bo jej kraj ma ja w dupie nie ma powodów najmniejszych by czuć się do niego przywiązanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

nieeee, wcale 😄

dojrzały człowiek by sobie przewartościował pewne sprawy, dostosował priorytety, ale narcystyczna jednostka z syndromem oblężonej twierdzy woli sobie uciec za granicę, bo ktoś może nie akceptować wycinka jej życia.

czy ty jestes takim ignorantem z klapkach na oczach czy tylko udajesz ,kazda jednostka ma prawo chciec przyjaznego otoczenia i znoszenie przykrosci na codzien czy od swieta jest po prostu glupota kiedy to mozna zmienic. a z wyprowadzka wiaza sie z bukietem roznych korzysci, wiec niekoniecznie ona roziwazuje tylko jeden ze swoich problemow, to tak jak wmawianie zonie damskiego boksera ze bija ja tylko czasami i nie ma sie co skupiac tylko na tym aspekcie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biskup Jędraszewski cieszy się że zaraza wychodzi z Polski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W. Y. P. I. E. R. D. A. L. A. J

W podskokach zbo

czona sz

mato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

W. Y. P. I. E. R. D. A. L. A. J

W podskokach zbo

czona sz

mato

Alleluja i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Im mniej tego zwyrodnialstwa w Polsce tym lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem gdzie wy mieszkacie. Mieszkam w małej miejscowości (10tys mieszk w całej gminie), mieszka tu trochę osób homoseksualnych,ludzie o tym wiedzą, nikt im nie pisze nic na domach, jeden pan jest nawet nauczycielem w lokalnej szkole, rodzice nie protestują. Ci ludzie po prostu się nie afiszują, nie wtykają sobie piór w dupska i nie latają jak potłuczeni. Żyją po prostu tak jak inni w tej społeczności, wychodzą z domu, nie muszą się izolować. Gdzie tu jest brak tolerancji i agresja?

Druga sprawa to znam pewnego geja, po 5 minutach znajomości znałam jego orientację, raz na 5 min jest rzucony gejowski żarcik, jakieś wrzutki o tym jak w Polsce jest strasznie itd. ta osobą po prostu na każdym kroku podkreśla to kim jest i to jest strasznie denerwujące, bo nikogo to po prostu nie interesuje. 

Wydaje mi się że część z tych osób ma serio jakieś zaburzenia i chcą być w centrum zainteresowania, chcą być wyjatkowi i są po prostu napastliwie z tą swoją orientacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem gdzie wy mieszkacie. Mieszkam w małej miejscowości (10tys mieszk w całej gminie), mieszka tu trochę osób homoseksualnych,ludzie o tym wiedzą, nikt im nie pisze nic na domach, jeden pan jest nawet nauczycielem w lokalnej szkole, rodzice nie protestują. Ci ludzie po prostu się nie afiszują, nie wtykają sobie piór w dupska i nie latają jak potłuczeni. Żyją po prostu tak jak inni w tej społeczności, wychodzą z domu, nie muszą się izolować. Gdzie tu jest brak tolerancji i agresja?

Druga sprawa to znam pewnego geja, po 5 minutach znajomości znałam jego orientację, raz na 5 min jest rzucony gejowski żarcik, jakieś wrzutki o tym jak w Polsce jest strasznie itd. ta osobą po prostu na każdym kroku podkreśla to kim jest i to jest strasznie denerwujące, bo nikogo to po prostu nie interesuje. 

Wydaje mi się że część z tych osób ma serio jakieś zaburzenia i chcą być w centrum zainteresowania, chcą być wyjatkowi i są po prostu napastliwie z tą swoją orientacja. 

Podaj miasto homoseksualista nie powinien pracować w szkole, biorę to na siebie ten donos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podaj miasto homoseksualista nie powinien pracować w szkole, biorę to na siebie ten donos. 

No widać jakoś może z powodzeniem jakieś 15 lat tam pracować i nikomu to nie przeszkadza. A podobno geje taki ucisk w Polsce mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteś po prostu sadomasochista i wymagasz tego od innych, a jej decyzja jest bardzo dobra bo jej kraj ma ja w dupie nie ma powodów najmniejszych by czuć się do niego przywiązanym.

tak ma ją w dvpie, że w ramach umowy społecznej ją wykształcił i opiekował się z pieniędzy znienawidzonych podatników od momentu stosunku pary (tfu!) hetero gdy powstała poprzez poród i darmową opiekę zdrowotną.

pewnie, jak to takie nic to niech oddaje co miesiąc z nawiązką te koszta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No widać jakoś może z powodzeniem jakieś 15 lat tam pracować i nikomu to nie przeszkadza. A podobno geje taki ucisk w Polsce mają. 

Proszę o miejscowości jak mówisz szkoła to wydaje się że ma konkakt z małoletnimi a tak nie powinno być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

czy ty jestes takim ignorantem z klapkach na oczach czy tylko udajesz ,kazda jednostka ma prawo chciec przyjaznego otoczenia i znoszenie przykrosci na codzien czy od swieta jest po prostu glupota kiedy to mozna zmienic. a z wyprowadzka wiaza sie z bukietem roznych korzysci, wiec niekoniecznie ona roziwazuje tylko jeden ze swoich problemow, to tak jak wmawianie zonie damskiego boksera ze bija ja tylko czasami i nie ma sie co skupiac tylko na tym aspekcie zycia.

oczywiście, przyjaznego otoczenia dla większości a nie pod dyktando mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Nikogo to nie obchodzi jaka ma orientacje, ja swoim sąsiadom nie spowiadam się z kim śpię, nie robię coming outów. Geje i lesbijki oczywiście muszą drzeć ryja na cały świat o swojej orientacji. Nikogo to nie obchodzi, możecie się rypac nawet z kozami, tylko nie opowiadajcie tego n sprawi i lewo. 

A branie ślubu w kościele / urzędzie to nie coming out? To nie powiedzenie wszystkim dookoła, że będziesz sypiać z danym facetem? A pokazywanie się publicznie z facetem i wspólnym dzieckiem - czyli owocem waszego "rypania się" to nie jest obnoszenie się ze swoją seksualnością? Taka kobieta w ciąży np? Musi pokazywać wszystkim, że się "rypała" z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

cały czas ogromna grupa ludzi pracuje, żeby osoba z moją orientacją czuła się jako zaburzona, chora i zboczona, co nie ma miejsca gdy przebywam np w Irlandii, Hiszpanii czy UK.
w Polsce ma to miejsce w codziennym życiu, polityce oraz prasie/internecie.
nie mogę wejść także w instytucję związku partnerskiego / małżeńskiego, gdzie majątek partnera jest zabezpieczony zachowkiem oraz można być objętym ubezpieczeniem  drugiej osoby w takim związku i występuje dziedziczenie świadectw emerytalnych ( w Polsce nie ma takich możliwości).
pochodzę ze zwykłej standardowej rodziny mam rodzeństwo (hetero), cały czas ktoś próbuje sugerować, że z moją rodziną jest coś nie tak (nie tylko ze mną) i podważa radość mojego dzieciństwa oraz zdolności rodzicielskie czy moralność moich rodziców, a nawet rodzeństwa, nie tylko moją orientację.
nikomu nie życzę czuć się tak jak ja w Polsce.

Od 2004 wyjechało parę milionów, musi być tam lepiej nie tylko że względu na przyjazne otoczenie dla gejów i lesbijek, ale domyślam się że dla takiej osoby tak jak ty to dodatkowy plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A branie ślubu w kościele / urzędzie to nie coming out? To nie powiedzenie wszystkim dookoła, że będziesz sypiać z danym facetem? A pokazywanie się publicznie z facetem i wspólnym dzieckiem - czyli owocem waszego "rypania się" to nie jest obnoszenie się ze swoją seksualnością? Taka kobieta w ciąży np? Musi pokazywać wszystkim, że się "rypała" z facetem?

jak się nie ma argumentów to się wyjeżdża z taką właśnie abstrakcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A branie ślubu w kościele / urzędzie to nie coming out? To nie powiedzenie wszystkim dookoła, że będziesz sypiać z danym facetem? A pokazywanie się publicznie z facetem i wspólnym dzieckiem - czyli owocem waszego "rypania się" to nie jest obnoszenie się ze swoją seksualnością? Taka kobieta w ciąży np? Musi pokazywać wszystkim, że się "rypała" z facetem?

I tu tkwi problem, niektórzy sa cofnięci w rozwoju, a myślą że otoczenie ich nie akceptuje z powodu orientacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Dublinie mogę iść za rękę z dziewczyną i nikt się nie obejrzy, w Polsce szturchneło nas kilku mężczyzn nie przypadkowo i napluła starsza kobieta. Jedź i nie oglądaj się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

A branie ślubu w kościele / urzędzie to nie coming out? To nie powiedzenie wszystkim dookoła, że będziesz sypiać z danym facetem? A pokazywanie się publicznie z facetem i wspólnym dzieckiem - czyli owocem waszego "rypania się" to nie jest obnoszenie się ze swoją seksualnością? Taka kobieta w ciąży np? Musi pokazywać wszystkim, że się "rypała" z facetem?

Nie,bo to jest normalne. Te osoby nie organizują sobie parad, nie przebierają się jak ćwoki i nie dra ryja na pół miasta że są hetero. Nie chodzą po telewizjach z mordą umalowaną w tęczę. Nie rzucają co chwilę hetero- zarciakmi, nie podkreślają co chwila że są hetero itd. Geje mogą normalnie chodzić do pracy,mieszkać ze sobą, chodzić po ulicy, tylko im jest za mało, bo wszyscy powinni zwracać na nich uwagę, a świat jakoś kurcze ma to w d u p i e dopóki nie przebiorą się za pajaca. I nie wmawiaj nikomu, że ci ludzie nie mogą nawet po ulicy za rękę przejść, bo to jest taka bzdura, że głowa boli. Nie wiem jakim cudem ja widzę tych ludzi na ulicy, chodzących za ręce i nikt ich nie pałuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka abstrakcja?
4 minuty temu, Gość gość napisał:

jak się nie ma argumentów to się wyjeżdża z taką właśnie abstrakcją

Hetero obnoszą się ze swoją seksualnością na każdym kroku. Wszyscy dookoła musza wiedzieć, ze oni są hetero i że się bzykają. A na dowód mają bombelki. Dlaczego hetero mają taką potrzebą, aby wszyscy wiedzieli, że oni kopulują a homo tego obnoszenia się zabraniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W Dublinie mogę iść za rękę z dziewczyną i nikt się nie obejrzy, w Polsce szturchneło nas kilku mężczyzn nie przypadkowo i napluła starsza kobieta. Jedź i nie oglądaj się za siebie.

No dokładnie mamy takie tolerancyjne społeczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

W Dublinie mogę iść za rękę z dziewczyną i nikt się nie obejrzy, w Polsce szturchneło nas kilku mężczyzn nie przypadkowo i napluła starsza kobieta. Jedź i nie oglądaj się za siebie.

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×