Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem osobą homoseksualną, chcę wyprowadzić się z tego kraju i zmienić obywatelstwo, aby swoim bytem nie wspierać Polski

Polecane posty

Gość gosc

serio nie mam wrazliwosci czolgu zeby znosic takie rzeczy jak wrzaski je bac lesby itp, dziekuje zegnam rodacy tylko  nie pozabijajcie sie nawzajem i pomgajcie wyjezdzac lesbijkom i gejom za granice serio lepiej im bedzie bez waszej nienawisci a wy bedzie mieli swoja polska normalnosc bez osob homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jestem mloda i chce zapomiec o polsce i polakach pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hetero lubią mówić o dzieciach, małżonkach, a homo o swojej orientacji, a to różnica. Nienawidzisz ludzi za to, że są hetero?

Czyli mówią o swojej orientacji. Sama jestem hetero. Ale wkurza mnie to, że osoby hetero pozbawiaja prawa osób homo do mówienia o swoich partnerach, swojej rodzinie. Osoba homo ma siedzieć cicho i nie daj Boże nawet psnąć o swoim pratnerze, bo robi "coming out" a nie powinna. Za to osoba hetero może paplać w nieskończoność o swoim mężu/żonie, dzieciah itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie, bo swoim wyglądem nie krzyczę: HEJ SWIECIE, JESTEM LESBA, KOCHAJCIE MNIE I PODZIWIAJCIE,MACIE MNIE TOLEROWAC, BO JESTEM TAKA SUPER.

A do kobiet krzyczących swoim wyglądem: HEJ SWIECIE, JESTEM HETERO, KOCHAJCIE MNIE I PODZIWIAJCIE,MACIE MNIE TOLEROWAC, BO JESTEM TAKA SUPER, jakoś nikt się nie czepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież oczywistością jest, że dla osoby homoseksualnej jest wyjachac na zachód od Polski, nie wiem czemu wątek ma tyle wpisów ale wszystkie logiczne czynniki wskazują, że będzie jej o wiele lepiej tam niż w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Przecież oczywistością jest, że dla osoby homoseksualnej jest wyjachac na zachód od Polski, nie wiem czemu wątek ma tyle wpisów ale wszystkie logiczne czynniki wskazują, że będzie jej o wiele lepiej tam niż w Polsce. 

*lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

WYJEDŹCIE DO SODOMY I GOMORY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

Przecież oczywistością jest, że dla osoby homoseksualnej jest wyjachac na zachód od Polski, nie wiem czemu wątek ma tyle wpisów ale wszystkie logiczne czynniki wskazują, że będzie jej o wiele lepiej tam niż w Polsce. 

no raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

A do kobiet krzyczących swoim wyglądem: HEJ SWIECIE, JESTEM HETERO, KOCHAJCIE MNIE I PODZIWIAJCIE,MACIE MNIE TOLEROWAC, BO JESTEM TAKA SUPER, jakoś nikt się nie czepia...

Coś ci się we łbie pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Coś ci się we łbie pomieszało.

Tez mysle ze ma laska cos nie halo 😖pod czapka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuu

 

A branie ślubu w kościele / urzędzie to nie coming out? To nie powiedzenie wszystkim dookoła, że będziesz sypiać z danym facetem? A pokazywanie się publicznie z facetem i wspólnym dzieckiem - czyli owocem waszego "rypania się" to nie jest obnoszenie się ze swoją seksualnością? Taka kobieta w ciąży np? Musi pokazywać wszystkim, że się "rypała" z facetem?

jak się nie ma argumentów to się wyjeżdża z taką właśnie abstrakcją

X

Jaka abstrakcja?To codziennosc. A niech cokolwiek z tych zrobi homo? Jak 2 facetow napisalo ,ze wzieli slub w Londynie, zrobila sie afera na pol Polski.  O adopcji dzici nie wspomne, choc jedynym zagrozeniem  dla takich dzieci jest ludzka nienawiśc. Jasne, lepsza rodzina, gdzie tatus gwalci córeczke - mało takich?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce

A ja mieszkam za granicą i w zeszłym roku byłam na ślubie lesbijek, dwie panny mlode w pięknych sukniach ,cała rodzina, nawet babcia jednej zn ich taka podchodząca po 90-tkę staruszka,  się super bawiła na weselu, milość i zabawa, coś fantastycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość uuuuu napisał:

 

A branie ślubu w kościele / urzędzie to nie coming out? To nie powiedzenie wszystkim dookoła, że będziesz sypiać z danym facetem? A pokazywanie się publicznie z facetem i wspólnym dzieckiem - czyli owocem waszego "rypania się" to nie jest obnoszenie się ze swoją seksualnością? Taka kobieta w ciąży np? Musi pokazywać wszystkim, że się "rypała" z facetem?

jak się nie ma argumentów to się wyjeżdża z taką właśnie abstrakcją

X

Jaka abstrakcja?To codziennosc. A niech cokolwiek z tych zrobi homo? Jak 2 facetow napisalo ,ze wzieli slub w Londynie, zrobila sie afera na pol Polski.  O adopcji dzici nie wspomne, choc jedynym zagrozeniem  dla takich dzieci jest ludzka nienawiśc. Jasne, lepsza rodzina, gdzie tatus gwalci córeczke - mało takich?

 

Ehe, bo w każdej hetero rodzinie ojciec gwałci dzieci. Może w twojej tak było, ale uwierz mi, to nie jest normą, po prostu miałaś pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce

... dodam, że byłam na tymże ślubie i weselu z moim mężem i dzieckiem - jakos zapraszały też ludzi hetero, a nie tlyko znajomych homoseksualnych.

...  a niech tak teraz polskie pary hetero zaproszą na swój ślub kogoś homo  i to z partnerką/partnerem.... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość111

Współczuję ci autorko, bo jeśli otaczają cię takie osoby jak na kafe to nie masz lekko. Nie mam nic do osób homo, jedyne to nie jestem za adopcją dzieci, no i obściskiwaniem się w miejscach publicznych, to mnie razi u homo jak i hetero...w domu niech robia co chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czyli mówią o swojej orientacji. Sama jestem hetero. Ale wkurza mnie to, że osoby hetero pozbawiaja prawa osób homo do mówienia o swoich partnerach, swojej rodzinie. Osoba homo ma siedzieć cicho i nie daj Boże nawet psnąć o swoim pratnerze, bo robi "coming out" a nie powinna. Za to osoba hetero może paplać w nieskończoność o swoim mężu/żonie, dzieciah itd.

Jest różnica między między powiedzeniem że ma się partnera i mówieniem o tej osobie, że jest to bliska osoba, a mówieniem i podkreślaniem na każdym kroku że jest się gejem. Miałaś do czynienia z osobami homoseksualnymi? Część z nich jest serio normalna i żyje normalnie nie ukrywając swojej orientacji, ale też nie podkreślając tego na każdym kroku. Mówią o swoim partnerze tak jak osoby heteroseksualne o swoich partnerach. Ale są też osoby, które przy pierwszym spotkaniu będą ci tak to dawały do zrozumienia że są homo, że zorientujesz się w 5min albo wykrzycza ci to w twarz, a przy dalszej znajomości będą non stop robić jakieś homo wyrzutki, analne żarciki itd. będą cały czas kręcić się wokół tematu braku tolerancji, przy każdej okazji będą najeżdżać na kościół, na osoby starsze itd. Dodatkowo będą wyrażać swoją orientację swoim wyglądem i strojem, nie wiem po co, chyba po to żeby nikt nie miał wątpliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Serce napisał:

... dodam, że byłam na tymże ślubie i weselu z moim mężem i dzieckiem - jakos zapraszały też ludzi hetero, a nie tlyko znajomych homoseksualnych.

...  a niech tak teraz polskie pary hetero zaproszą na swój ślub kogoś homo  i to z partnerką/partnerem.... !

Byłam na takim polskim weselu, polskiej hetero pary, której rodzina jest dosyć konserwatywna. Nikt nie miał z tym problemu, że zostały tam zaproszone osoby homoseksualne. W d u p i e byłaś, g ó w n o widziałaś więc nie opowiadaj bzdur i nie naciągają rzeczywistości do swojej ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mnie to wisi kto z kim sypia i w jaki sposob a autorka niech jedzie , nikt po niej plakac nie bedzie , setki hetero tez wyjechalo i jakos Polska nie upadla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość jaka abstrakcja? napisał:

Hetero obnoszą się ze swoją seksualnością na każdym kroku. Wszyscy dookoła musza wiedzieć, ze oni są hetero i że się bzykają. A na dowód mają bombelki. Dlaczego hetero mają taką potrzebą, aby wszyscy wiedzieli, że oni kopulują a homo tego obnoszenia się zabraniają?

Bo hetero jest wiecej 🙂

Mniejszosc ma sie dostosowac albo zamilknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Skoro same obwieszacie światu, ze jesteście hetero to odstosunkujcie się od homoseksualistów, że robią "coming out". Bo same obnoicie się ze swoją seksualnością i z tym z kim się bzykacie.

Ty nie masz pojecia co to znaczy seksualnosc..

A podobno homo sa tacy madrzy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Byłam na takim polskim weselu, polskiej hetero pary, której rodzina jest dosyć konserwatywna. Nikt nie miał z tym problemu, że zostały tam zaproszone osoby homoseksualne. W d u p i e byłaś, g ó w n o widziałaś więc nie opowiadaj bzdur i nie naciągają rzeczywistości do swojej ideologii.

Byłam i widzialam, co mam podać nazwiska i tak dalej, by szanownej pani coś udowodnić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjechana

Wyjechalam nikt nie płakał i przede wszystkim ja już nie płaczę co jest dla mnie najważniejsze, najlepsza decyzja mojego życia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Serce napisał:

Byłam i widzialam, co mam podać nazwiska i tak dalej, by szanownej pani coś udowodnić?

 

Tak widziałaś, jak z polskiego wesela gejów kijami wypędzali a wróżki i elfy stały i klaskały 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polacy nienawidzą nas, marzę żeby przestać być Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Bo hetero jest wiecej 🙂

Mniejszosc ma sie dostosowac albo zamilknac.

Oby twoj bombelek byl homo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ty nie masz pojecia co to znaczy seksualnosc..

A podobno homo sa tacy madrzy ..

Jestem hetero. Mam pojęcie co to seksualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ulubiona rozrywka rodaka to poublizac sobie na homoseksualistę, źle mi się robi jak muszę odwiedzić Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jest różnica między między powiedzeniem że ma się partnera i mówieniem o tej osobie, że jest to bliska osoba, a mówieniem i podkreślaniem na każdym kroku że jest się gejem. Miałaś do czynienia z osobami homoseksualnymi? Część z nich jest serio normalna i żyje normalnie nie ukrywając swojej orientacji, ale też nie podkreślając tego na każdym kroku. Mówią o swoim partnerze tak jak osoby heteroseksualne o swoich partnerach. Ale są też osoby, które przy pierwszym spotkaniu będą ci tak to dawały do zrozumienia że są homo, że zorientujesz się w 5min albo wykrzycza ci to w twarz, a przy dalszej znajomości będą non stop robić jakieś homo wyrzutki, analne żarciki itd. będą cały czas kręcić się wokół tematu braku tolerancji, przy każdej okazji będą najeżdżać na kościół, na osoby starsze itd. Dodatkowo będą wyrażać swoją orientację swoim wyglądem i strojem, nie wiem po co, chyba po to żeby nikt nie miał wątpliwości. 

Jakoś nie spotkałam takich homoseksualistów.

A słyszałaś kiedyś sprośne żarty z ust hetero? Albo takich, którzy dużo mówią o seksie, o płci przeciwnej itd? Najeżdżające na kościół i osoby strasze, na homoseksualistów i rowerzystów? Wyrażających swoją orientację wyglądem i strojem, nie wiadomo po co, chyba po to żeby nikt nie miał wątpliwości. 

To o czym piszesz zależy od osoby a nie od tego czy jest homo czy hetero.

Tu jednak, w tym wątku, ludzie piszą, że homo ma w ogóle siedzieć cicho i w żadnym wypadku robić coming outu. To oznacza, że nawet nie może swobodnie rozmawiać  w towarzystwie o swoim partnerze tak jak bez skrępowania robią to hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Jakoś nie spotkałam takich homoseksualistów.

A słyszałaś kiedyś sprośne żarty z ust hetero? Albo takich, którzy dużo mówią o seksie, o płci przeciwnej itd? Najeżdżające na kościół i osoby strasze, na homoseksualistów i rowerzystów? Wyrażających swoją orientację wyglądem i strojem, nie wiadomo po co, chyba po to żeby nikt nie miał wątpliwości. 

To o czym piszesz zależy od osoby a nie od tego czy jest homo czy hetero.

Tu jednak, w tym wątku, ludzie piszą, że homo ma w ogóle siedzieć cicho i w żadnym wypadku robić coming outu. To oznacza, że nawet nie może swobodnie rozmawiać  w towarzystwie o swoim partnerze tak jak bez skrępowania robią to hetero.

Tak już wiemy, masz żal i ból dupska. Weź wyjedź i będzie święty spokój jak ci się tu nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Nie mieszkam w Polsce i to co czytam mnie przeraża. Przecież wy się ludzie cofacie do średniowiecza. Chcecie żeby dziewczyna wyjechała .. tak stwórzcie sobie swoje getto bez homoseksualistów, obcokrajowcow, Żydów, osób innego wyznania, i kogo jeszcze? Może w kolejce następne będą kobiety albo osoby niepełnosprawne? Współczuje wam ze żyjecie w takim nietolerancyjnym kraju i pamiętajcie. Dzisiaj wy dyskryminujecie a jutro wy możecie być dyskryminowane bo ludzie są różni i na pewno w was tez tacy idioci jak wy znajda jakaś różnice która nie czyni was identycznym jak reszta i daje wolna rękę do mobowania, dyskryminowania i obrażania. Miłego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×