Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem osobą homoseksualną, chcę wyprowadzić się z tego kraju i zmienić obywatelstwo, aby swoim bytem nie wspierać Polski

Polecane posty

Gość Gosc
28 minut temu, Gość lesba DE z ku ta si kiem napisał:

jestem lesba z de mam nawet dorobionego qu tasaka pocałujcie mnie w kolano ci po ki

Taka normalna jesteś, że musiałaś sobie coś dorobić i cały świat o tym powiadomić, nie dziw się, że ktoś cię potraktuje jak nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie, trzeba się pogodzić i żyć z tym co się dostało, nie wymagać specjalnego traktowania, bo świat ma to w d....

Mniejszości nie oczekują specjalnego traktowania - oczekują równego traktowania. Jako społeczeństwo obu mamy obowiązek nie być obojętnymi na cudzą krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Głos Twojej moralności napisał:

Wolności obywatelskie i prawa człowieka to tematy ważne - i poważne. Orientacja seksualna potrafi definiować człowieka. Szczególnie, jeśli oznacza represje. Wolność od represji przysługuje każdemu człowiekowi, bez względu na inteligencję, orientację seksualną czy kulturę osobistą.

Czlowiek niekulturalny jest gorzej traktowany, trzeba dostosować się do norm spolecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czlowiek niekulturalny jest gorzej traktowany, trzeba dostosować się do norm spolecznych

Jak najbardziej trzeba się dostosować do norm. Wszyscy obywatele muszą dostosować się do norm prawnych. Dobrze by było, gdybyśmy dostosowali się do norm moralnych. Normy religijne obowiązują wedle wyznania. Normy obyczajowe są kwestią zwyczaju i nie podlegają ocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
13 minut temu, Gość Głos Twojej moralności napisał:

Mniejszości nie oczekują specjalnego traktowania - oczekują równego traktowania. Jako społeczeństwo *obywatelskie mamy obowiązek nie być obojętnymi na cudzą krzywdę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Głos Twojej moralności napisał:

Jak najbardziej trzeba się dostosować do norm. Wszyscy obywatele muszą dostosować się do norm prawnych. Dobrze by było, gdybyśmy dostosowali się do norm moralnych. Normy religijne obowiązują wedle wyznania. Normy obyczajowe są kwestią zwyczaju i nie podlegają ocenie.

Ale jakoś pokrzywdzona homo tutaj ocenia wesela, słowo mąż, żona, chodzenie w ciąży, epatowanie seksualnoscia.. I jak tu z nią pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Słuchajcie, tak naprawdę każdy w życiu ma jakieś problemy i trudności własne z którymi musi się mierzyć. Homoseksualiści powinni to zrozumieć, że nie są i nigdy nie będą w tak idealnej sytuacji bo spotkało ich takie zaburzenie jakie spotkało i są inni pod pewnymi względami. Trudno. Co do prześladowania, jak trafisz na podłego człowieka albo huligana to dostaniesz, jak każdy. Większość ma to w dooopie, znam ludzi którzy mówią że homoseksualizm to zboczenie (czasem po alko) ale na tym się kończy i na ulicy nawet uwagi nie zwrócą. 

Np nieśmiały człowiek też ma trudniej niż wyglądamy ekstrawertyk i musi ukrywać swoją nieśmiałość, nerwowość np na egzaminie czy rozmowie o pracę. I nikt nie powie ooo pani jest chorobliwie nieśmiała to zrobimy egzamin pisemny zamiast ustnego. No takie życie. Ludzie mają różne dolegliwości, choroby i też nie mają z tego powodu żadnych ulg. Ostatnio czytałam o takim typku co tańczy w Polsacie że ma cukrzycę, młody chłopak wygrał masterchefa, agenta (oglądałam) jest cukiernikiem i nie widział powodu by się  z tym obnosic a na pewno bylo mu ciezko. Zapytali się to odpowiedział ale sam o tym nie mówił. 

Homo myślą że są wyjątkowi i mogą być jak facet i baba traktowani, niestety, nigdy tak nie będzie, to tylko sztuczne pozory, zawsze facetowi i babie będzie bo - dzięki temu rodzą się dzieci i społeczeństwo się tworzy. Krzyczą a nie mają na co, trzeba się pogodzić że swoją innością z jak wpsomnialam, jeden z cukrzycą, drugi z neurotyzmem, trzeci z tym że nie jest zdolny a czwarty że jego seksualność jest inna, proste. I nie wymagać ulg od społecznenstwa. 

Światowa Organizacja Zdrowia wykreśliła homoseksualizm z listy chorób i zaburzeń w 1990 roku. Mniejszości oczekują równego, nie wyjątkowo traktowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
Przed chwilą, Gość Głos Twojej moralności napisał:

Światowa Organizacja Zdrowia wykreśliła homoseksualizm z listy chorób i zaburzeń w 1990 roku. Mniejszości oczekują równego, nie *wyjątkowego traktowania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Głos Twojej moralności napisał:

Mniejszości nie oczekują specjalnego traktowania - oczekują równego traktowania. Jako społeczeństwo obu mamy obowiązek nie być obojętnymi na cudzą krzywdę.

Prawa mają te same jak każdy człowiek, mogą wziąć ślub (z osobą przeciwnej płci a że z tego skorzystać nie mogą to i na sprawa) mają prawo do wolności i do szacunku dla siebie. Ale nigdy nie będzie tak, że każdy będzie miał te same możliwości, zawsze jedni są bar iej uprzywilejowani a drudzy mniej i hetero też to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Głos Twojej moralności napisał:

Światowa Organizacja Zdrowia wykreśliła homoseksualizm z listy chorób i zaburzeń w 1990 roku. Mniejszości oczekują równego, nie wyjątkowo traktowania.

Kwestia wyłącznie światopoglądowa, zostalo to wykreślone głosowaniem  wcale niedużo "przegrali" oponentów, nie da się tego określić naukowo, naukowcy smak nie wiedzą jeszcze do końca jak jest z homoseksualizmem. We władzach who przeważają lewicowi, więc wykreślili, proste ale to zawsze się może zmienic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammd
27 minut temu, Gość Głos Twojej moralności napisał:

Światowa Organizacja Zdrowia wykreśliła homoseksualizm z listy chorób i zaburzeń w 1990 roku. Mniejszości oczekują równego, nie wyjątkowo traktowania.

Mentalność kafeteryjskich kureffek tkwi jeszcze w średniowieczu wiec daleko im nawet do tego 1990 Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale jakoś pokrzywdzona homo tutaj ocenia wesela, słowo mąż, żona, chodzenie w ciąży, epatowanie seksualnoscia.. I jak tu z nią pogadać?

 

Na pewno rozmawiać należy konstruktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Mammd napisał:

Mentalność kafeteryjskich kureffek tkwi jeszcze w średniowieczu wiec daleko im nawet do tego 1990 Hahaha 

Jesteś patologią i tacy ludzie są największym zagrożeniem dla społeczeństwa, pozornie tolerancyjni, geje tęcza miłość a potem wyjeżdża z takim tekstem, fałsz aż bije 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Prawa mają te same jak każdy człowiek, mogą wziąć ślub (z osobą przeciwnej płci a że z tego skorzystać nie mogą to i na sprawa) mają prawo do wolności i do szacunku dla siebie. Ale nigdy nie będzie tak, że każdy będzie miał te same możliwości, zawsze jedni są bar iej uprzywilejowani a drudzy mniej i hetero też to dotyczy.

Rzeczywiście prawdopodobnie zawsze będą nierówności. Nie znaczy to, że na nierówności należy się godzić. Przed 1918 rokiem na terenach współczesnej Polski kobietom nie przysługiwało prawo wyborcze. Rewolucyjne poglądy ludzi, którzy nie godzili się na te nierówności w społeczeństwie doprowadziły do tego, że w niepodległej Polsce wszystkie kobiety mogą głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Głos Twojej moralności napisał:

 

Na pewno rozmawiać należy konstruktywnie.

Homo powinni się tego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Kwestia wyłącznie światopoglądowa, zostalo to wykreślone głosowaniem  wcale niedużo "przegrali" oponentów, nie da się tego określić naukowo, naukowcy smak nie wiedzą jeszcze do końca jak jest z homoseksualizmem. We władzach who przeważają lewicowi, więc wykreślili, proste ale to zawsze się może zmienic. 

Światowa Organizacja Zdrowia jest szanowaną i uznaną organizacją na arenie międzynarodowej. Jej ustalenia poparte są wieloletnimi badaniami naukowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Głos Twojej moralności napisał:

Mniejszości nie oczekują specjalnego traktowania - oczekują równego traktowania. Jako społeczeństwo obu mamy obowiązek nie być obojętnymi na cudzą krzywdę.

Homo są traktowani na równo z innymi, a o zmianę przepisów niech walczą nie obrażając innych, są agresywni, innych traktują pogardliwie, uważają się za nadludzi, sami siebie poniżają uprawiając sex byle gdzie, z byle kim. Oczywiście są wśród nich ludzie na poziomie, ale najbardziej krzykliwi są ci na niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Homo powinni się tego nauczyć.

Każdy powinien się tego nauczyć, niezależnie od orientacji seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Homo są traktowani na równo z innymi, a o zmianę przepisów niech walczą nie obrażając innych, są agresywni, innych traktują pogardliwie, uważają się za nadludzi, sami siebie poniżają uprawiając sex byle gdzie, z byle kim. Oczywiście są wśród nich ludzie na poziomie, ale najbardziej krzykliwi są ci na niskim poziomie.

W każdej grupie społecznej są ludzie kulturalni oraz agresywni, aroganccy, niegrzeczni. Choćby w tym wątku na forum wyraźnie to widać. Kultura osobista nie zależy od orientacji seksualnej. Nie wszystkie osoby heteroseksualne są mądre i uprzejme, nie wszystkie osoby homoseksualne są głupie i nieuprzejme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez wyjade nic nie beda ze mnie miec polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos Twojej moralności

W Polsce jest dużo ludzi tolerancyjnych, o europejskich, postępowych poglądach. Jesteśmy wstanie wszyscy razem żyć w tym kraju, szanując wzajemnie nasze poglądy, czy to konserwatywne, czy też lewicowe. Nie bądźmy małostkowi. Niech nie dzielą nas rzeczy nieistotne. Polska jest naszą Ojczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrożonanacałeżycie

ja też wyjechałam i nie wrócę, wracam raz na kilka lat, choć tęsknię za rodzicami to wolę żeby oni odwiedzali mnie niż ja polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość zrożonanacałeżycie napisał:

ja też wyjechałam i nie wrócę, wracam raz na kilka lat, choć tęsknię za rodzicami to wolę żeby oni odwiedzali mnie niż ja polską

No i kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i kogo to obchodzi?

może autorka czyta, może są tu inne osoby homoseksualne, może ktoś rozważa wyjazd, skoro ktoś wyjechał i nie chce odwiedzać, to znaczy pewnie że lepiej jest na zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

może autorka czyta, może są tu inne osoby homoseksualne, może ktoś rozważa wyjazd, skoro ktoś wyjechał i nie chce odwiedzać, to znaczy pewnie że lepiej jest na zachód.

parom hetero jest lepiej a co dopiero homo by nie było lepiej? z prawami antydyskryminacyjnymi oraz małżeństwami dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.10.2019 o 13:41, Gość Głos Twojej moralności napisał:

O homoseksualizmie należy mówić, żeby oswajać społeczeństwo. Jak widać, fala nienawiści jest bardzo wysoka. Orientacja jest jedną z rzeczy, która określa człowieka. Tak jak wybór małżonka jest jedną z rzeczy, która określa człowieka. Wiele osób nie ma nic ciekawego do zaoferowania, niezależnie od orientacji seksualnej. Rzeczywiście seks jest raczej prywatną sprawą - ale nie o sam seks tu chodzi. Raczej o ochronę prawną, wolność od represji i o ludzką godność.

Komu ty to piszesz?Jakimś sprawnym inaczej intelektualnie? Masz takie same prawa jak każdy obywatel. Nie obnoś się ze swym homo, tak jak ja się nie obnoszę z hetero. Represje? Śmiechu warte. Z politowaniem można popatrzeć w tv na feceta w staniku na głowie- nie wiem, czy in jest homo, hetero, czy inny, ale każda osoba latająca po mieście w staniku na głowie nadaje się do wariatkowa. A do tego obsceniczne zachowanie, ale to już osobny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowita

wyjechac nie zalowac, do tego lepsze zarobki, social, tylko glupi bedzie czekac kilkadziesiat na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowita
Przed chwilą, Gość pracowita napisał:

wyjechac nie zalowac, do tego lepsze zarobki, social, tylko glupi bedzie czekac kilkadziesiat na zmiany.

lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O ile tu się kiedykolwiek coś zmieni. Ja jakbym była innej orientacji to już by mnie tu nie było. To kraj homofobów i zacofanych katolików od których bije fałsz na kilometr. Moja siostra ma dwóch znajomych gejów i nigdy na nikogo tak nie mogła liczyć jak na nich,wielu hetero im do pięt nie dorasta jeżeli chodzi o wrażliwość,empatia czy posiadanie uczuć wyższych. Oczywiście stąd już wyjechali, przecież w tym ciemnogrodzie  by życia nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×