Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Juz nie mam takiego powodzenia jak kiedyś

Polecane posty

Gość Gosc

Mówili mi ze jestem ładna, mądra i zgrabna, a jednak od jakiś 2 lat mam coraz mniejsze powodzenie choć wg mnie wygladam teraz najlepiej jak do tj pory (schudlam z rozmiaru m/l na s, przefarbowalam włosy na ciemny brąz i blond a wczesniej miałam.mysi blond, taki nijaki). A wiecie dlaczego? Bo nie wypinam tylka na instagramie! Nie mam wcale insta a na FB rzadko dodaje zdjęcia i nie chwale się swoimi walorami. Coraz bardziej jestem w cieniu tych instagralowych księżniczek co rusz dodajajcych zdjęcia które są żywą autoreklama, jakby mówiły ,,jestem taka zaje...a, bierz mnie!". Takie maja największe powodzenie, nie ważne co w głowie maja. Dziwnym trafem, zanim nastala era instagrama, częściej się podobalam facetom, bardziej zwracali na mnie uwagę. Teraz czuje się nie wystarczajaco ładna, bo chociaz mam ładne delikatne rysy twarzy, wyglądam młodo (mam 27 lat ale każdy mi daje mniej, średnio 21-23)- może dlatego ze nie pale i nie pije, jestem szczupła i zadbana ale nie mam dużego biustu i gęstych włosów do pasa... Jestem uważana za wartościową (opinia kobiet i facetów), mam swoje pasje, wyważony skromny wizerunek w mediach społecznościowych ale na codzień nie jestem szara myszka, lubię się modnie ubierać, nosic biżuterię i kombinowac z fryzurami (czesanie to moja pasja), ale nie ubieram się wulgarnie i nie maluje się ostro. Faceci patrzą na te, często przerabiane zdjęcia na insta i FB, slinia się do nich a ładnych (ale nie idealnych) kobiet na ulicy juz mniej zauważają, są znieczuleni coraz bardziej bo mysla ze ta i tamta gwiazda insta to takie ideały z wyglądu (i to do nich startuja) a jakby je zobaczyli w Realu to często juz szalu nie ma, widać ze zdjecia poprzerabiane by wabic samców. ...e. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta jasne to wszystko wina insta 😐To że jelopy się słonia do zdjęć w necie to nie znaczy że i w realu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz 27 lat i nie masz faceta, po prostu zje.bana jesteś. Babki w okolicach 30 wyglądem i doświadczeniem zmiatają w przedbiegach małolaty i starsze babki. Okolice 30 to najlepszy wiek dla kobiety, po 40 to już równia pochyła dla kobiet.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Bezedury napisał:

masz 27 lat i nie masz faceta, po prostu zje.bana jesteś. Babki w okolicach 30 wyglądem i doświadczeniem zmiatają w przedbiegach małolaty i starsze babki. Okolice 30 to najlepszy wiek dla kobiety, po 40 to już równia pochyła dla kobiet.

 

Nie w dobie botoksow zabiegów i operacji plastycznych. Moje koleżanki 40+ już wszystkie po kilku i dałbyś im 25 max. 😘💋

Nie korzystam z insta mój facet też nie ma o tym bladego pojęcia. Na fb zdjęć nie dodaje wcale a mój Men nie ma fb wcale. 

Współczuję wam młodym życia w tym zaklamanym wypaczonym świecie. Sobie teraz również bo mnie ten świat przerosł. kiedy ja byłam w waszym wieku to były lata 80-90 i nikt nie patrzył na wygląd tak jak teraz, nie było lansu a odstajacy tylek był wstydem, teraz to atut . Liczyły się inne wartości. Życie było inne o 180* zero stresu z powodu wyglądu. Teraz wygląd to podstawa. Chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Bezedury napisał:

masz 27 lat i nie masz faceta, po prostu zje.bana jesteś. Babki w okolicach 30 wyglądem i doświadczeniem zmiatają w przedbiegach małolaty i starsze babki. Okolice 30 to najlepszy wiek dla kobiety, po 40 to już równia pochyła dla kobiet.

 

Problem mam taki ze nie umiem się zakochać w żadnym, gdybym chciała juz dawno balabym w związku ale nie chce na sile związku z rozsądku w którym facet mnie nawet nie pociąga (nie mówiąc juz o miłości). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś byłam młoda i niepiekna. Teraz jestem stara i brzydka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na Twoim biuściku mógłbym zrobić pozytywne słodkie wrażnie 😜:classic_tongue::classic_cool:😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio przyjaciolka zalozyla instagram juz kilak dziadow napisalo. Jeden byl fajny amerykanski zolniez wysoki z broda. Wszystkich olalam a jednemu napisalam ze smierdzi .bo zadal glupie pytanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piszą, bo wyglądasz jak pokrowiec na fiuta, no i żaden z nich na pewno nie spodziewa się, że uraczy go tak beznadziejna skala głupoty, gdy tylko jape otworzysz. 😛

Masz 1 ostrzezenie za 3 przemeek ciebie blokujw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Piszą, bo wyglądasz jak pokrowiec na fiuta, no i żaden z nich na pewno nie spodziewa się, że uraczy go tak beznadziejna skala głupoty, gdy tylko jape otworzysz. 

Zablokujä cie i zobaczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Rozdzielmy dwie kwestie. "Nie mam takiego powodzenia jak kiedyś" jest zapewne stwierdzeniem prawdziwym. Wszyscy się starzejemy i, o ile ktoś się z wiekiem nie wylaszczy, to raczej może się spodziewać zmniejszajacego się stopniowo ruchu w interesie.

Powodzenie natomiast w internecie, jest czymś zgoła odmiennym. Nikt nie wierzy w to, że ludzie wyglądają naprawde tak, jak na przefiltrowanych fotach z insta. A jeżeli ktoś wierzy, to widać jest zbyt głupi na to, żeby przekazać swoje geny w realnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×