Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominika 5356

Jak pomóc uczennicy w nauce języka angielskiego?

Polecane posty

Witam. Jestem nauczycielką jednej z uczennic która obecnie uczęszcza do 3 technikum. Od początku Karolina ma duże trudności z moim przedmiotem z moich obserwacji wynika że z matematyką taki sam. Z pozostałych przedmiotów ma słabe oceny ale wystarczające żeby zdać. Przepychałam ją 2 lata z rzędu. Od początku pierwszej klasy Karolina nie potrafi pisać ani czytać po angielsku. Nie zbuduje prostego zdania. Jej braki sięgają zakresu szkoły podstawowej. Karolina od pierwszej klasy nie robi nic i nic nie umie z angielskiego z innych przedmiotów ma słabe oceny wogóle ja nie wiem po co ona do szkoły przyszła. Obecne jej największym postępem jest to że zrobiła 2 zadnia i nauczyła się słówek za co otrzymała oceny dopuszczające. Tom chwili obecnej praktycznie nic nie umie. Czy można jej jeszcze jakoś pomóc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiepskie miejsce na takie pytania. Na fb jest kilka gigantycznych grup tematycznych, np Nauczyciele angielskiego. Proponuję tam spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Przede wszystkim TY NAUCZYCIELKA  masz problemy z uczennicą i nie wiesz jak pomóc dziewczynie?! to wybacz ale ciebie dyskwalifikuje jako pedagoga 😞 Jeżeli nie potrafisz sama dojśc do sedna sprawy to masz w szkole pedagoga, psychologa i tam szukaj pomocy jeżeli chcesz dziewczynie pomóc a nie tutaj na kafe.

A tak na marginesie to nie dziewczyny wina, że ma braki na poziomie szkoły podstawowej ...  o czym jako nauczycielka powinnaś wiedzieć. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Mila napisał:

Przede wszystkim TY NAUCZYCIELKA  masz problemy z uczennicą i nie wiesz jak pomóc dziewczynie?! to wybacz ale ciebie dyskwalifikuje jako pedagoga 😞 Jeżeli nie potrafisz sama dojśc do sedna sprawy to masz w szkole pedagoga, psychologa i tam szukaj pomocy jeżeli chcesz dziewczynie pomóc a nie tutaj na kafe.

A tak na marginesie to nie dziewczyny wina, że ma braki na poziomie szkoły podstawowej ...  o czym jako nauczycielka powinnaś wiedzieć. Powodzenia 🙂

A mi się wydaje, że pytania wcale nie zadaje nauczyciel. Stawiałabym albo na rodzica, albo na samą zainteresowaną. Co nie zmienia faktu, że tutaj raczej merytorycznych odpowiedzi nie uzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×