Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zareczyny

Polecane posty

Gość Gość
33 minuty temu, Gość love napisał:

To tak samo jak i ja, jestem zadowolona 🙂   Pisząc to, nie miałam na myśli indywidualnych przypadków takich jak twój. Kiedyś dawno temu, czytałam o przeprowadzonych badaniach, gdzie ustalono , że ludzie w małżeństwie są bardziej szczęśliwi niż żyjący w wolnych związkach.

Są też teorie, że ludzie mniej się starają bo uważają że jak jest ślub to i tak nie odejdzie bo to za dużo zachodu (zwłaszcza jak są dzieci i kredyt). Tak więc różnie to bywa. W każdym razie takie "wymęczone" zaręczyny to raczej nie jest dobry pomysł.  Byea, że najpierw wymęczone zaręczyny, potem wymęczony ślub, a na końcu wymęczone dziecko.  A potem się nagle taka osoba budzi i okazuje, że wcale tego nie chciała.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terere

Mam ten sam problem, tylko ze my już 4 lata razem a od dwóch razem mieszkamy i mi powiedział ze nie zamierza się zaręczać. Zaczynam powoli myslec o rozstaniu 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Terere napisał:

Mam ten sam problem, tylko ze my już 4 lata razem a od dwóch razem mieszkamy i mi powiedział ze nie zamierza się zaręczać. Zaczynam powoli myslec o rozstaniu 😪

Nie wiem czy dobrym pomysłem jest mieszkanie razem jak się jeszcze nie jest zaręczonym. Z tego co czytam to głównie w przypadku mieszkania razem panowie nie chcą się żenić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×