Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak waszym zdnaiem lepiej będzie zkaończyc znajomość z facetem jesli się nie układa?

Polecane posty

Gość gość

A spotykamy się 3 miesiące?  Nie układa się głownie dlatego, że się zdystansował.

Lepiej będzie całkiem zamilknąć, zablokować go na zawsze w telefonie, czy zadzwonić lub napisać i powiedzieć, że przez jego chłód i dystans lepiej będzie to zkaonczyc, ale będę go miło wspominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedz mu. Nikt nie lubi niedomówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

Anka, wez ty sie ogarnij! Chcesz do niego napisac tylko po to, zeby go sprowokowac do kontaktu. On cie olal, dostal to co chcial i teraz bajeruje inne panienki. Przyjmij to wkoncudo wiadomosci. Robisz z siebie tylko desperatke w jego oczach. Poprostu o nim zapomnij. Gdybys w lipcu do niego napisala, to on by cie napewno nie szukal. Gdybts tez nas od poczatku sluchala, nie czulabys sie teraz jak ....  I mam nadzieje, ze nie znikniesz znowu z tego watku jak z kazdego innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

  Anka go na pewno nie szuka. To urojenia chorego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinna

O matko, chesz do niego pisac po to zeby mu powiedziec ze to koniec?? Wez, on juz dawno z toba skonczyl.

jeszcze tan tekst, ze bedziesz go dobrze wspominac? To brzmi jak skomlenie o kontakt. Jeszcze sie ludzisz, ze napisze, no co ty, sorry, mam tyle spraw na glowie..itp. 

Olal, to i ty olej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też uważam, że on nie zasłużył na żadnego smsa, tymbardziej, że związku między wami nie było. Nie jesteś mi nic dłużna, źle się poczujesz jak on oleje tego smsa, albo odwróci kota ogonem i napisze "ok, będzie jak zechcesz", on wtedy wygra, bo zrzuci winę na Ciebie, a Ty będziesz się gryzła, że coś złego zrobiłaś. Nic już nie rób, musisz zapomnieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Też uważam, że on nie zasłużył na żadnego smsa, tymbardziej, że związku między wami nie było. Nie jesteś mi nic dłużna, źle się poczujesz jak on oleje tego smsa, albo odwróci kota ogonem i napisze "ok, będzie jak zechcesz", on wtedy wygra, bo zrzuci winę na Ciebie, a Ty będziesz się gryzła, że coś złego zrobiłaś. Nic już nie rób, musisz zapomnieć. 

Nie jesteś jemu nic dłużna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×