Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna Wilczyca

Mąż zrobił mi drugie dziecko a teraz jest zły że jestem w ciąży

Polecane posty

Gość smutna Wilczyca

Ja mam 27 lat, on 33. Teraz mówi, że nie chce tego dziecka. Ja nie pracuję i nie mam z czego żyć, mieszkamy kątem u teściów. 
Boję się, że zmarnowałam sobie życie 😞
Do tego mocno już podupadłam na urodzie i w tym wieku z dwójką dzieci ciężko będzie mi znaleźć kogoś nowego 😞
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Jai to początek to udaj sie do Niemiec lub na Słowację, tam gdzie kobiety mogą zachowac swoją godność. Jeśli już za późno to zostaw w szpitalu. Męża nieudacznika również zostaw. Z jednym dzieckiem bedzie ci łatwiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I z jednym nikt cie nie zechce jako towar wybrakowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lepiej żeby mąż zrobił dziecko niż kochanek.Moim zdaniem facet jest nieodpowiedzialny bo mając 33 lata trzeba być świadomym że bez zabezpieczenia można zrobić dziecko a zachowuje się jak 16 letni gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I z jednym nikt cie nie zechce jako towar wybrakowany

Wybacz, ale człowiek to nie przedmiot. Nie dziwię sie, ze jestes starym, brzydkim, biednym masrurbatorem, bo my kobiety uwielbiany prawdziwych mężczyzn z krwi i kości a nie nędzne roszczeniowe podróbki z socjopatia e tle. Można nie chcieć związku z kobietą, która ma dziecko ale nie na nikt prawa na taką osobę pluc ani jej obrażać. Samotne matki lepiej sobie w życiu radza niż podróvy factow sami ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Wilczyca

Myślałam, że jak będziemy mieć drugie dziecko, to on mnie już nie zostawi 😞
Może z 500 plus, zasiłków i alimentów jakoś wyżyję, ale co to za życie?
Byłam przez męża przyzwyczajona do wygód, kupowania dużej ilości butów, ubrań i jedzenia w restauracjach. Gotować umiem tylko pomidorową 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Proste napisał:

Wybacz, ale człowiek to nie przedmiot. Nie dziwię sie, ze jestes starym, brzydkim, biednym masrurbatorem, bo my kobiety uwielbiany prawdziwych mężczyzn z krwi i kości a nie nędzne roszczeniowe podróbki z socjopatia e tle. Można nie chcieć związku z kobietą, która ma dziecko ale nie na nikt prawa na taką osobę pluc ani jej obrażać. Samotne matki lepiej sobie w życiu radza niż podróvy factow sami ze sobą. 

Hahahahaha!!!Stary i brzydki....:):):)Kobieto ,jakie ja laski.z łóżka wyganiałem....mam 35 lat.Wysoki wysportowany c.blondyn .Singiel z wyboru.Muszę być singlem bo pracuje na morzu.Całe miesiące poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość smutna Wilczyca napisał:

Myślałam, że jak będziemy mieć drugie dziecko, to on mnie już nie zostawi 😞
Może z 500 plus, zasiłków i alimentów jakoś wyżyję, ale co to za życie?
Byłam przez męża przyzwyczajona do wygód, kupowania dużej ilości butów, ubrań i jedzenia w restauracjach. Gotować umiem tylko pomidorową 😞

Pójdziesz do pracy jak każda normalna kobieta. Trzeba żyć z godnością. Wiesz w ogóle co to jest? Panowie chętnie utrzymują póki kobiety młode i ładne, potem niekoniecznie. Zostawić cie może i z czwórka dzieciaków. Skoro głośno mówi o tym, ze tagi dziecka nie chce to nie będzie go kochał i zostawi cie bez slowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahahahaha!!!Stary i brzydki....:):):)Kobieto ,jakie ja laski.z łóżka wyganiałem....mam 35 lat.Wysoki wysportowany c.blondyn .Singiel z wyboru.Muszę być singlem bo pracuje na morzu.Całe miesiące poza domem

Marynarze maja żony i to bardzo atrakcyjne. Gdybyś byl takim apetycznym kąskiem to by nie jedna zaakceptowała twój tryb życia. A ze nie jestes to obrażasz innych, Którzy znaleźli sie w bardzo trudnym położeniu życiowym, nie dając przy tym żadnej mądrej rady. Spasuj człowieku, bo sie tylko osmieszasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Proste napisał:

Marynarze maja żony i to bardzo atrakcyjne. Gdybyś byl takim apetycznym kąskiem to by nie jedna zaakceptowała twój tryb życia. A ze nie jestes to obrażasz innych, Którzy znaleźli sie w bardzo trudnym położeniu życiowym, nie dając przy tym żadnej mądrej rady. Spasuj człowieku, bo sie tylko osmieszasz. 

Ja nie wierze kobietom dlatego się nie wiąże z żadną.Miałem owszem, prawie się ożeniłem.Chciała ślubu ja nie więc wolałem odejść bo namolna była.Ja nie potrzebuje być z żadną.Po 30 ce to pojąłem.A mój wygląd jest faktycznie taki jak napisałem.Nie mam powodu się podszywać.Razem ze mną pływa I oficer ,teraz się rozwodzi .Kapitan - rozwodnik!Po co mi to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Proste napisał:

Wybacz, ale człowiek to nie przedmiot. Nie dziwię sie, ze jestes starym, brzydkim, biednym masrurbatorem, bo my kobiety uwielbiany prawdziwych mężczyzn z krwi i kości a nie nędzne roszczeniowe podróbki z socjopatia e tle. Można nie chcieć związku z kobietą, która ma dziecko ale nie na nikt prawa na taką osobę pluc ani jej obrażać. Samotne matki lepiej sobie w życiu radza niż podróvy factow sami ze sobą. 

Brawo za ten komentarz, trafione w punkt 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna Wilczyca
16 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Pójdziesz do pracy jak każda normalna kobieta. Trzeba żyć z godnością. Wiesz w ogóle co to jest? Panowie chętnie utrzymują póki kobiety młode i ładne, potem niekoniecznie. Zostawić cie może i z czwórka dzieciaków. Skoro głośno mówi o tym, ze tagi dziecka nie chce to nie będzie go kochał i zostawi cie bez slowa. 

Ale ja nic nie umiem robić, kiedyś pracowałam w call center, ale stresowałam się bardzo pracą. Wszystkiego się boję i jestem nerwowa.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
3 minuty temu, Gość smutna Wilczyca napisał:

Ale ja nic nie umiem robić, kiedyś pracowałam w call center, ale stresowałam się bardzo pracą. Wszystkiego się boję i jestem nerwowa.
 

Najwyższy czas się nauczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość smutna Wilczyca napisał:

Myślałam, że jak będziemy mieć drugie dziecko, to on mnie już nie zostawi 😞
Może z 500 plus, zasiłków i alimentów jakoś wyżyję, ale co to za życie?
Byłam przez męża przyzwyczajona do wygód, kupowania dużej ilości butów, ubrań i jedzenia w restauracjach. Gotować umiem tylko pomidorową 😞

No faktycznie, mieszkanie na pięterku u tesciow mając 30 lat na karku to niezła wygoda .. mam nadzieję, że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erta

Wilczyca jak ty tylko pomidorowa potrafisz majac dziecko to uznaje to za provo, ja nie mam dzieci i kazda zupe zrobie, jak karmisz pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redt
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hahahahaha!!!Stary i brzydki....:):):)Kobieto ,jakie ja laski.z łóżka wyganiałem....mam 35 lat.Wysoki wysportowany c.blondyn .Singiel z wyboru.Muszę być singlem bo pracuje na morzu.Całe miesiące poza domem

My wolimy brunetów nie blondynów!A po drugie twoja skóra już  traci jędrność w tym wieku.Marszczysz się  już  tylko jeszcze tego nie zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hahahahaha!!!Stary i brzydki....:):):)Kobieto ,jakie ja laski.z łóżka wyganiałem....mam 35 lat.Wysoki wysportowany c.blondyn .Singiel z wyboru.Muszę być singlem bo pracuje na morzu.Całe miesiące poza domem

Tak tak 🙂te paszczury z chłopaków do wzięcia opisywał się przez telefon identycznie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość smutna Wilczyca napisał:

Myślałam, że jak będziemy mieć drugie dziecko, to on mnie już nie zostawi 😞
Może z 500 plus, zasiłków i alimentów jakoś wyżyję, ale co to za życie?
Byłam przez męża przyzwyczajona do wygód, kupowania dużej ilości butów, ubrań i jedzenia w restauracjach. Gotować umiem tylko pomidorową 😞

I po tym wiadomo że to jest 100% prowo... Żałosne. Idź spać bo rano szkoła. 

Ale apropo rzeczywistości. Moją przyjaciółkę facet kopnal w dvpe z trójka malutkich dzieci. Ona zacisnela zęby, wyła z bezsilności i ze zmęczenia ale tak się zaparła, że po nocach się uczyła i skończyła studia, zrobiła magistra i teraz w wieku 34 lat dopiero wie, że zyje! I faceta sobie znalazła jak marzenie, a ten jej ex piź'dzielec skończył z mamusią jak ostatni przegryw 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×