Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eklerek29

Dieta 115 dni

Polecane posty

Gość Eklerek29

Hej.  schudłam już na diecie 1800 plus ruch 10 kilo.  Chciałabym do 15 lutego schudnąć do starych ubrań. Mam rozmiar 42 czasem 44 chce dojść do rozmiaru 38/40.  Wyznacznikiem końca odchudzania będzie to że wejdę w stare ubrania 🙂 czemu do 15 lutego?  Kończę wtedy 30 lat i taki prezent chciałabym sobie sprawić. Będziesz tutaj pisać codziennie co jem i ile ćwiczę.  Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Aha i zapraszam chętne dziewczyny do pisania i odchudzania. Nie napisałam z czym mam największy problem.  Z jedzeniem słodkiego i ogólnie z jedzeniem.  Uwielbiam jeść 😛 jeśli chodzi o treningi nie mam z tym problemu. Jestem osobą aktywna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Cześć. Ja też miałam taki plan żeby właśnie na urodziny zrobić sobie prezent i zmieścić się w ...enkę którą nosiłam przed ciążą. W marcu kończę 30 lat.

Bardzo chętnie dołączę do ciebie 🙂

Już wcześniej zaczęłam się odchudzać ale tak trochę odpuściłam ale teraz porządnie biorę się za siebie. Dokładnie nie mam planu na dietę. Muszę zmienić nawyki na lepsze i wprowadzić więcej ruchu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Ja tak dużo nie jem, ale bardzo nie regularnie. Słodycze jem rzadko, ale piję trzy kawy z cukrem. Powinnam jeść więcej warzyw i owoców i ograniczyć białe pieczywo. Tyle dobrego że nie piję słodkich napojów tylko wodę tak samą albo z cytryną.

Razem może będzie nam raźniej 🙂 bo ja to nie za bardzo mam z kim pogadać, tym bardziej o odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Hej Róża ja wiedzę mam.  Gorzej z silna wola 😛 u mnie problem jest taki że ruszam się bardzo dużo i przez to dużo też jem.  Zwłaszcza lubię słodkie i fast foody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

U mnie z silną wolą też jest problem. Obiecać sobie, postanowić to łatwo ale wytrwać i dotrzymać obietnicy, planu to już problem.

Moja aktywność to wyjście na miasto na zakupy lub spacer z dziećmi.

Fast food też mi się zdarzy tak że dwa razy w miesiącu zamówimy pizzę lub kebab albo w domu gotowa pizza lub zapiekanki oczywiście z serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Będzie Ci łatwiej jeśli będziesz pisać to co jadłas tutaj. Wtedy będzie Ci wstyd że zjadłas czekoladę co w efekcie spowoduje że następnym razem nie zjesz. Aktywności trochę mało. Ja robię dziennie od 15 do 30 tysięcy kroków plus co drugi dzień trening zumba bieganie skakanka.  Trening trwa u mnie zazwyczaj godzinę.  Ale schudnąć nie mogę bo jem za dużo.  Wręcz uwielbiam jeść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Miałam licznika kroków w tel ale się nie sprawdziło.

Postaram się na bieżąco pisać wszystko co zjadłam ale w liczenie kcal nie będę się bawić.

A jaka jestem twoją obecna waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Cześć. Ja już po kawie i po śniadaniu. Zjadłam trzy kanapki z żółtym serem, pomidorem i ogórkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie dolacze jeśli można! Co prawda redukcje już chyba mam za sobą, z wagi ponad 80 kg doszłam do 62/63, ale jeszcze trzeba popracować nad sylwetka, wiec jeśli można to chętnie dolacze, żeby mieć motywacje ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Hej hej dziewczyny.  Ja już w pracy od dwóch godzin.  nie wiem jaka mam wagę bo się nie ważę.  Dla mnie najważniejsze jest żeby zmieścić się w stare ubrania i to jest moim wyznacznikiem.  Ja też po śniadaniu zjadłam kromke chleba z serem białym ipapryka i Gruszke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritka

O, cos dla mnie 🙂 Ja tez mam plan do urodzin ale to dopiero w czerwcu. Rano sie pomierzylam, moja waga to ciut ponad 65 kg

Chce zadbac o zdrowsze jedzenie bo nie czuje sie najlepiej. Ja jednak chce tym razem dzialac bez pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Hej Maritka witamy u nas 🙂 to może ja coś napiszę o sobie. Zawsze byłam szczupła i super wysportowana.  Niestety przez ostatnie dwa lata prowadziłam swój własny prywatny gabinet rehabilitacji i przez stres który się wiązał z ogromną odpowiedzialnością i roszczeniami pacjentów utylam ponad 20 kilo. Wieczne zajadanje problemów brak ruchu bo po całym dniu w gabinecie jedyna rzeczą o jakiej myślałam było położenie się do łóżka. Teraz już od połowy roku pracuje w innym miejscu dużo bardziej spokojnym i zaczyna waga spadać

 Tak jak pisałam zrsucialam już 10 kilo a chce wrócić do swojej normalnej wagi czyli około 75 kilo przy 176 wzrostu.  Ta waga pozwalała mi na dobre samopoczucie. Także jeszcze z e jakieś 10 kilo przede mną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Zmierzylam się właśnie i w brzuchu tu na dole pod pepkiem mam 109 cm.  Żeby było ok musze mieć poniżej 98 cm najlepiej 95 wtedy jest idealnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritka

Eklerek, ja mam tylko 2 cm mniej w brzuchu

Dodatkiem do sniadania byla salatka z pomidorow a do drugiego zrobilam surowke z czerwonej kapusty. No jak na mnie to juz wyczyn 🙂 Jem normalnie tylko mniej bo tym razem postanowilam dzialac z glowa wiec najpierw wyczyszcze lodowke i zamrazarke a potem moze wreszcie uda sie planowac posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Maritka to ile ty masz wzrostu? Że przy 65 kilo masz aż tyle w brzuchu?  Dziewczyny ja do tej pory zaliczyłem już 19 tysięcy kroków i godzinę biegania przebiegłam 6,5 km.  Zjadłam też drugie śniadanie 2 kromki chleba z serem białym papryka i jabłko

 Od rana zjadłam już około 500 kalorii.  także trening mam już za sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

A za chwilę mi padnie zegarek z licznikiem kroków i się nie dowiemy ile zrobię do wieczora bo się będzie lądował 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

164 cm ale mierzylam w najszerszym miejscu czyli i przez boczki no i luzno wiec moze dlatego.

Eklerek, niezle. To jaka bedziesz miec dzienna aktywnosc? 300%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Dzienna aktywność waha mi się od 15 do 25 czasem 30 tysięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Ja też się zmierzyłam i wstyd się przyznać ale u mnie jest 125cm w dole brzucha. Mam 162cm.

Wypiłam już drugą kawę i teraz piję ziołową herbatę. Na obiad ugotowałam czerwony barszcz, ale zaprawiłam go tylko jogurtem. Na kolację zrobiłam gulasz warzywny z czerwoną soczewicą.

Witam nowe dziewczyny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roza. Nie wiem czy to duzo w brzuchu czy malo bo nie wiem ile wazysz. Jem obiad. Ryz brazowy, ugotowany z dodatkiem przyprawy 5 smakow wiec smaczniejszy do tego gulasz z malej ilosci miesa a duzej cukini i koncentratu pomidorowego i do tego znowu surowka, baza to pekinka plus rozmaite inne warzywa. Strasznie dlugo to robilam ale juz obiad na 2 dni z glowy. A, jeszcze kompot z jablek. Jeszcze troche i stane sie krolikiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Róża no to sporo w brzuchu przy takim wzroście z tego mogą być problemy krążeniowe czas się za siebie zabrać już nawet nie dla wyglądu ale dla zdrowia. Ja już q domu po obiedzie zjadłam gulasz z kurczaka z ziemniakiami x wody i.cwikla 

 Także 600 kalorii wpadło więc do zjedzenia mam jeszcze 700 więc sporo

 A teraz jadę dziewczyny na zakupy lodówkę uzupełnić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Wiem dla zdrowia przede wszystkim. Mam już problemy z kręgosłupem, drętwieją mi ręce zwłaszcza w nocy, mam słabe paznokcie i bardzo wypadają mi włosy, to wszystko przez nadwagę. 

Wcześniej też nie byłam za bardzo szczupła ale nie miałam brzucha, trochę zostało po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

A może masz chora tarczyce?  Badalas?  

Moje dzisiejsze menu:

Śniadanie pół kanapki z serem białym i papryka Gruszka 200 kalorii 

2 śniadanie kanapka z serem białym i papryka jabłko 350 kalorii

Obiad potrawka z kurczaka z ziemniakiami i cwikla 600 kalorii

Podwieczorek melon pół jabłka 200 kalorii

Kolacja bułka z pasztetem i rzodkiewka i kubek zupy grochowej 300 kalorii

Plus trzy kawy z mlekiem bez cukru 150 kalorii

Razem 1800

Liczba kroków 28000

Trening: godzina biegania 480 kalorii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Ostatnie badania miałam robione przed ciążą i było wszystko ok, może by trzeba powtórzyć takie wszystkie podstawowe.

A jak liczysz te kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Ważę produkty.  A kaloryczność możesz znaleźć na necie.  Ja z racji tego że dietetyka studiowalam to z pamięci znam kaloryczność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Cześć dziewczyny 🙂 Ja już piję kawę, ale najpierw przed kawą wypiłam szklankę wody.

Miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Hej hej.  Ja już też pi kawie i po śniadaniu.  Dzisiaj była bułka z szynka.i serem białym i rzodkiewka.  ja jestem w pracy.  Dzisiaj mam w pracy zumbe także się poruszam i wieczorem nie będę musiała już robić treningu. Dzisiaj popołudnie spędzę w domu na gotowaniu i sprzątaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Ja na śniadanie miałam omlet z czterech jajek z otrębami, szynką, papryką i pomidorem. Teraz herbatka ziołowa.

Popołudnie długi spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×