Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eklerek29

Dieta 115 dni

Polecane posty

Gość Iwona

Dołączę i ja, sama tego nie robię bo nie umiem.Jedyną rzecz jaką założyłam to limit kroków dzienny 10000 i staram się do niego dążyć 🙂 Korzystam z diety i treningów za pomocą on line takich spotkań.Robię to z fit2be.pl, mam praktycznie wszystko podane na tacy tam i tylko muszę zrobić to jedzenie.Na szczęście nie jest to jakieś wymyślne że pół dnia trzeba spędzić na zakupach i do późnej nocy gotować, z możliwych propozycji tych diet wybieram takie najprostsze, ale też żeby były trochę urozmaicone( w kuchni siedzieć nie mam zamiaru ale jeść ciągle to samo też mi się nigdy nie uśmiechało) mam klubik siłowniany pod nosem więc ruszyłam i tam.Plus jest też taki że konsultant  mój daje mi też i trening i mam możliwość obejrzenia go na tej stronie gdzie się oodchudzam, wiec wiem jak ćwiczyć i na jakich maszynach.Resztę na miejscu koryguje mi dziewczyna która jest trenerką w tym klubie.Może i nie biję jakichś niesamowitych rekordów w chudnięciu, ale średnio wychodzi mi około 1 kilograma tygodniowo i już mogę się pochwalić tym że jestem lżejsza o 10 kilogramów z haczykiem. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Hej Iwona zapraszamy do nas. Ja już dzisiaj zrobiłam 20 000 kroków i zaliczyłem godzinę zumby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Iwona dziękujemy reklam tu nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Cześć wszystkim 🙂 ja już po kawie. Wczorajszy dzień całkiem dobry udało mi pójść na spacer, nie za długi ale zawsze coś.

Eklerek a powiesz czym się zajmujesz? Dużo robisz kroków, musisz być cały czas na nogach.

Ciekawe ile ja robię, muszę sobie kupić ten licznik na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! U mnie wczorajszy dzień tez poszedł zgodnie z planem, jadam dziennie około 2000 kcal, wczoraj prawie dobiłam 🙂 zrobiłam również trening interwałowy 🙂 

zaraz wybieram się na siłownie, a wieczorem jeśli córka pozwoli, to porozciągam się przy jodze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Hej hej.  Jestem fizjoterapeutka a po pracy dietetykiem.  Dzisiaj będzie mało kroków bo mam szkolenie więc dzień spędzę na tyłku.  Jutro znowu jadę na wycieczkę z praxy i wracam w piątek.  Także jak dam radę to dzisiaj zrobię trening a jutro już treningu nie będzie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 20.10.2019 o 19:52, Gość Eklerek29 napisał:

Hej.  schudłam już na diecie 1800 plus ruch 10 kilo.  Chciałabym do 15 lutego schudnąć do starych ubrań. Mam rozmiar 42 czasem 44 chce dojść do rozmiaru 38/40.  Wyznacznikiem końca odchudzania będzie to że wejdę w stare ubrania 🙂 czemu do 15 lutego?  Kończę wtedy 30 lat i taki prezent chciałabym sobie sprawić. Będziesz tutaj pisać codziennie co jem i ile ćwiczę.  Pozdrawiam 

ale jak konkretnie wyglada twoja dieta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 21.10.2019 o 19:31, Gość Eklerek29 napisał:

A może masz chora tarczyce?  Badalas?  

Moje dzisiejsze menu:

Śniadanie pół kanapki z serem białym i papryka Gruszka 200 kalorii 

2 śniadanie kanapka z serem białym i papryka jabłko 350 kalorii

Obiad potrawka z kurczaka z ziemniakiami i cwikla 600 kalorii

Podwieczorek melon pół jabłka 200 kalorii

Kolacja bułka z pasztetem i rzodkiewka i kubek zupy grochowej 300 kalorii

Plus trzy kawy z mlekiem bez cukru 150 kalorii

Razem 1800

Liczba kroków 28000

Trening: godzina biegania 480 kalorii 

a z jakiej wagi się odchudzasz? to jakiej dążysz?

teraz wg mnie za dużo jesz nie uda ci sie w takim ktorkim czasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

U mnie na śniadanie wczorajszy gulasz, później bułka ciemna że słonecznikiem na to sałata, polędwica sopocka, ser żółty i pomidor. Na obiad będzie czerwony barszczyk a dalej jeszcze nie wiem. Już była druga kawa i teraz herbatka ziołowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Iwona dziękujemy reklam tu nie potrzebujemy.

Reklamą to ja mogę być żywą dla nich..jak mi zapłacą 😉 a tak co tu ukrywać?Odchudzam się z tym fit2be, całkiem nieźle mi to na razie idzie co mnie bardzo cieszy 🙂 dlaczego wiec nie miałabym komuś kto sobie radzi z tym trochę gorzej a chcialby zapanować nad waga tego nie polecić? 🙂 Trzymajcie się cieplutko, bedę co jakiś czas zaglądać..i jestem żywym człowiekiem a nie tylko reklamowym tekstem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Dziewczyny na początku wątku napisałam jak wygląda dieta.  Trzymam się 1800 kcal plus ruch.  I nie sądzę że nie schudne bo na takiej właśnie diecie schudłam wcześniej 10 kilo.  nie wiem ile ważę bo się nie ważę.  Moim celem jest zejście z obwodu brzucha 109 cm na 98-95 cm. Czasu mam dużo bo aż do 15 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Żeby schudnąć trzeba zrobić deficyt kaloryczny

 Więc wystarczy znać wagę wzrost i aktywność żeby obliczyć cpm i od tego odjąć np 500 kalorii. I to jest wszystko.  Ja przy takiej aktywności cpm mam 2800 na dobę więc jak zjem 1800 kcal to 1000 kalorii dziennie mi ubywa.  Więc teoretycznie po 7 dniach powinnam spalić 1 kg masy ciała 🙂 ja to wszystko wiem bo odchudzanie to matematyka. Ale wiedzieć a realizować to dwie różne rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Dam wam jeszcze fajny przepis na dietetyczny sernik na zimno. Sama go bardzo często robię 

Kostka sera białego najlepiej chudego 

Duży jogurt naturalny

5 łyżek żelatyny

Polszklanki wody

Slodzidlo ja używam erytrytolu 5 łyżek 

Banan

Galaretka 

Inne owoce

Żelatyna rozpuszcza w gorącej wodzie i miksuje z bananem serem i jogurtem i erytrytolem  Wylewam do naczynia.  wsadzam do lodówki. Jak zastygnie robię galaretke według przepisu z opakowania Wylewam na sernik dodaje ulubione owoce. 

W całej porcji jest 800 kalorii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Dzięki za przepis na pewno zrobię 🙂

U mnie na obiad ryż i duszona karkówka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Moje cpm wyszło 2314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Jest fajny kalkulator bmr fabryka formy i tam sobie klikasz że chcesz schudnąć i ci oblicza ile musisz jeść. Róża a ile ruchu dałaś w kalkulatorze?  Która opcje?  

Moje menu 

Kromka chleba z szynka.i  papryka serem białym razy dwa  jabłko 600

Obiad pierś z kurczaka że.szpinakiem ziemniaki maechewka 400 

Melon 150 

Dwa pierogi 200 kcal

Kawałek sernika 200 kcal

Kolacja bułka z serem białym szynka i papryka 300 kcal 

Razem 1850 

Z kroków do tej pory 21 315 

Dzisiaj dzień bez treningu 

 Jutro wyjeżdżam na wycieczkę.  Mam nadzieję że do 10 zdążę zrobić trening

 Trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Przepraszam to miała być fabryka siły.  Mi według tego kalkulatora przy opcji dość ciężki trening kilka razy w tygodniu wychodzi ze żeby schudnąć muszę zjeść 2500 kcal.  To dość sporo.  Także myślę że jedząc w okolicach 1800 będzie jeszcze lepszy efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Wybrałam aktywność fizyczna niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Na kolację bułka ze słonecznikiem wędlina i pomidor, teraz jeszcze ziółka i na dzisiaj koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Hej dziewczyny ja już po treningu godzinka za mną 🙂 właśnie jem śniadanie i się zbieram do praxy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Hej 🙂

Ja też już po śniadaniu trzy jajka sadzone mały kawałek bagietki i pomidory z cebulką i jogurtem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Eklerek a według ciebie jak się lepiej sprawdzaja ćwiczenia przed czy po śniadaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

A jaką pijecie kawę? Bo ja zwykłą parzoną 1-1,5 łyżeczki kawy i tak samo cukru czasem z mlekiem, 2-3 dziennie. Właśnie zrobiłam sobie zbożową z odrobiną cukru i mlekiem i chyba się na taką przerzuce czytałam że ma ona więcej witamin ale nie ma kofeiny a kofeina ze zwykłej kawy i tak na mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem, podczytuje was, nie pisze o jadlospisie bo jemy rosol z kaczki no i kaczke tez, dietetyczne to to nie jest ale przeciez jej nie wyrzuce.   Eklerek, skoro jestes dietetyczka to jestes prawdziwym skarbem dla nas.

Musze sie pochwalic, ze wreszcie zrobilam paste do chleba z marchewki, zeby troche odpokutowac za kaczke 🙂 Jak dla mnie to super smak. Sa rozne wersje u mnie to byly ugotowane marchwie, uprazony slonecznik, olej, wszystko zmiksowane i doprawione sola i granulowanym czosnkiem. Polecam wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez porannej kawy nie funkcjonuje. Pije tez sypana w duzej szklance, mocna, szklanke wygrzewam potem wlewam z powrotem do czajnika, zeby nie zalewac wrzatkiem, podobno taka jest zdrowsza, przykrywam i czekam z 5 minut. Nie dodaje mleka, slodze slodzikiem, wiem, ze jest niezdrowy. Czasami pije druga w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Marika dzięki za przepis wiem już co będzie na kolację 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Ćwiczenia się sprawdzają najlepiej takie które się wykonuje 😂 hehe a jeśli chodzi o rodzaje ćwiczeń to najlepiej łączyć wysiłek Cardio z silowymi ćwiczeniami. Wtedy zarówno spalam tłuszcz jak i wzmacniamy mięśnie. Ja pije trzy małe kawy z ekspresu dziennie z mlekiem bez cukru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża29

Dopiero czytałam i oglądałam filmiki o takim połączeniu ćwiczeń ale przy mojej kondycji to nie dla mnie. Znalazłam sobie na początek lżejsze ćwiczenia i zaliczyłam 30 min. Jeszcze później mam spacer w planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
2 godziny temu, Gość Eklerek29 napisał:

Ćwiczenia się sprawdzają najlepiej takie które się wykonuje 😂 hehe a jeśli chodzi o rodzaje ćwiczeń to najlepiej łączyć wysiłek Cardio z silowymi ćwiczeniami. Wtedy zarówno spalam tłuszcz jak i wzmacniamy mięśnie. Ja pije trzy małe kawy z ekspresu dziennie z mlekiem bez cukru. 

Eklerek29 ja tak samo mam treningi ułożone w fit2be, zaczynałam od samego rowerka, lub spaceru jak była ładna pogoda.Miałam tylko trzymać taki puls treningowy który mi wyliczyli(chodzi podobno o to żeby regularnie oddychać i dostarczać tlen) i miałam 2,3 razy w tygodniu po 50-60 min. teraz mam już pierwsze zajecia na siłowni, ćwiczę ramiona i uda i trochę klatkę piersiową-zajmuje mi to jakieś 20 minut + właśnie po tym robię to cardio.Na początku z kondycją było bardzo krucho, ale teraz widzę po tych kilku tygodniach już jednak różnicę na korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek29

Tak bo połączenie ćwiczeń kardio i ćwiczeń siłowych daje najlepsze efekty ale niestety ja też tak nie daje rady łączyć głównie ze względu na to że pracuje od 7 do 19 czasem 20 bo mam dwie prace i po prostu nie mam czasu iść na siłownie.  A bieżnie mam w domu więc w wolnej chwili na nią wskakuje. Miałam taki plan iść na siłownie na weekendzie ale jakoś narazie nie ma weny.  

Moje menu

Śniadanie 2 kromki chleba z serem białym i papryka szynka  i kawałek sernika 500 kał 

2 śniadanie bułka z serem białym szynka i papryka i jabłko 400 kcal

Obiad pół kotleta sxhabowrgo z kapusta i ziemniakami 600 kcal 

Kolacja Tortilla z kurczakiem i warzywami 400 

Razem 1900 jestem zadowolona bo mimo wyjazdu nie zjadłam nic słodkiego a był szwedzki stół 

Z.akrywnosci 

20 000 kroków 

Godzina biegania pod górkę na bieżni 

500 kcal spalone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×