Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Master

Zgłębić tabu

Polecane posty

Gość Rambo

Dla mnie jedyna zagadka jest to dlaczego nie chcesz się ze mną umówić na randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Właśnie, jeśli przyjąć model deterministyczny, to wychodzi na to, że też jesteśmy tylko komputerami, które nie są zdolne do tworzenia scenariuszy. I tu zwykle pojawia się sprzeciw i gadanina filozofów o wolnej woli. No ale nikt nie udowodnił jej istnienia, nauka skłania się raczej ku temu, że musimy tkwić w ułudzie jej istnienia. Dla Ciebie to pewnie żadna zagadka. 😉 

Cytuj kolejnym razem. 😉 FILOZOFIA I NAUKA. Studia filozoficzne i interdyscyplinarne. Tom 2 (rocznik) Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Rambo napisał:

Dla mnie jedyna zagadka jest to dlaczego nie chcesz się ze mną umówić na randkę

Jesteś ode mnie młodszy, mądrzejszy i nieobliczlny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

I mam większego ptaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Cytuj kolejnym razem. 😉 FILOZOFIA I NAUKA. Studia filozoficzne i interdyscyplinarne. Tom 2 (rocznik) Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Zawsze jak cytuję, to biorę w cudzysłów, ale Twoja dbałość o szczegóły jest ujmująca. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

Cytuj kolejnym razem. 😉 FILOZOFIA I NAUKA. Studia filozoficzne i interdyscyplinarne. Tom 2 (rocznik) Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Ona wszystko z książki skopiowala 🤦‍♀️jaka żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Trochę jałowa dyskusja.

Metoda porównawcza przy ustalaniu czy coś myśli samodzielnie czy w ogóle nie myśli (bo nie ma czegoś takiego jak niesamodzielne myślenie)

Wykorzystująca jako wzorzec człowieka (którego?) jest mocno podejrzana zważywszy na to że ludzie sami sobie odmawiają tego wątpliwego przywileju ze względów rasowych finansowych płciowych chierarhicznych.

Odmawiają tego zwierzętom a nawet samym sobie korzystając z komputerów a potem piëprzãc że sami coś policzyli.

Koörfa wkoörfia mnie to piërdölënië o niczym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Rambo napisał:

Trochę jałowa dyskusja.

Metoda porównawcza przy ustalaniu czy coś myśli samodzielnie czy w ogóle nie myśli (bo nie ma czegoś takiego jak niesamodzielne myślenie)

Wykorzystująca jako wzorzec człowieka (którego?) jest mocno podejrzana zważywszy na to że ludzie sami sobie odmawiają tego wątpliwego przywileju ze względów rasowych finansowych płciowych chierarhicznych.

Odmawiają tego zwierzętom a nawet samym sobie korzystając z komputerów a potem piëprzãc że sami coś policzyli.

Koörfa wkoörfia mnie to piërdölënië o niczym

 

Mnie też, tym bardziej że ona sama ze sobą gada 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Wpisują coś w kalkulator a za chwilę lecą do szefa żeby powiedzieć że coś policzyli.

To tak samo jakbym włączył muzykę i powiedział że coś skomponowałem.

To się ciągnie już od tysięcy lat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Rambo napisał:

Wpisują coś w kalkulator a za chwilę lecą do szefa żeby powiedzieć że coś policzyli.

To tak samo jakbym włączył muzykę i powiedział że coś skomponowałem.

To się ciągnie już od tysięcy lat.

 

😲

Sam kalkulator nie policzy, trzeba jakieś ruchy wykonać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A potem szef leci do prezesa prezes do rady nadzorczej rada nadzorcza na giełdę a giełda nie wiem gdzie koorfa leci ale jak akcje lecą w dół to przejrzane ma gość z kalkulatorem albo sam kalkulator.

A jak w górę to też mają przejrzane bo to policzył szef prezes rada nadzorcza albo koorfa nawet sama giełda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo
6 minut temu, Gość gosc napisał:

😲

Sam kalkulator nie policzy, trzeba jakieś ruchy wykonać 

Ty też sam nie policzysz bez kalkulatora.

Tyle że kalkulator nie łazi i nie piërdöli o tym każdej sekretarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

to jest forum erotyczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Rambo napisał:

Wykorzystująca jako wzorzec człowieka (którego?) jest mocno podejrzana zważywszy na to że ludzie sami sobie odmawiają tego wątpliwego przywileju ze względów rasowych finansowych płciowych chierarhicznych.

 

 

Żeby sobie mogli czegoś odmówić, to muszą najpierw mieć taką moc. Świadomość podobno jest nielokalna. Nasze fizyczne ciało najprawdopodobniej nie ma z nią nic wspólnego, dlatego trudno przypisywać sobie jakiekolwiek zasługi, nawet sprawne korzystanie z kalkulatora. Istnieje coś takiego jak teoria świadomości Orch-OR. Poniekąd ciekawa, chociaż przy obecnym stanie wiedzy, trudno mówić o jej prawdziwości. Mało danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek jam niewdzięczny

Byłem ja dziś , proszę ciebie, w kawiarni. Chciałem napisać wiersz, nie wyszło. Pokazałem penisa. Kelnerki piszczały - z zachwytu, jak mniemam. Planuję jutro wyjść do filharmonii. może uda się zagrać symfonię albo choć zanucić sonatę. Nie wiem tylko, co ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek jam niewdzięczny

Moderacja śpi w skarpetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek jam niewdzięczny

Byłem ja dziś , proszę ciebie, w kawiarni. Chciałem napisać wiersz, nie wyszło. Pokazałem  p e n i s a. Kelnerki piszczały - z zachwytu, jak mniemam. Planuję jutro wyjść do filharmonii. może uda się zagrać symfonię albo choć zanucić sonatę. Nie wiem tylko, co ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość człowiek jam niewdzięczny napisał:

Byłem ja dziś , proszę ciebie, w kawiarni. Chciałem napisać wiersz, nie wyszło. Pokazałem  p e n i s a. Kelnerki piszczały - z zachwytu, jak mniemam. Planuję jutro wyjść do filharmonii. może uda się zagrać symfonię albo choć zanucić sonatę. Nie wiem tylko, co ubrać.

Imponujące. Droga między kobiece uda, wiedzie właśnie przez filharmonię. Teraz wszystkie kelnerki z okolicznych kawiarni, będą czyhać na Twoje wiersze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ale bzury wy piszecie łomatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek jam niewdzięczny

Dziś w modzie jest sapioseksualizm, a więc nie przez filharmonię a przez Polską Akademię Nauk wiedzie droga między kobiece uda. Filharmonia była w modzie jakieś... właściwie to nigdy nie była w modzie. Za to moda zawsze była w filharmonii. Jednego tylko nie potrafię zrozumieć: dlaczego załoga samolotu brawa dostaje po zakończeniu lotu, a wielka orkiestra symfoniczna w samym środku koncertu, pomiędzy adagio a allegro maestoso? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Człowiek jam niewdzięczny napisał:

Dziś w modzie jest sapioseksualizm, a więc nie przez filharmonię a przez Polską Akademię Nauk wiedzie droga między kobiece uda. Filharmonia była w modzie jakieś... właściwie to nigdy nie była w modzie. Za to moda zawsze była w filharmonii. Jednego tylko nie potrafię zrozumieć: dlaczego załoga samolotu brawa dostaje po zakończeniu lotu, a wielka orkiestra symfoniczna w samym środku koncertu, pomiędzy adagio a allegro maestoso? 

Faktycznie, niemal każdy respondent deklaruje, że kochanek/kochanka mają błyszczeć intelektem. Nie wiem tylko, co to właściwie znaczy i jaką ma faktyczną wartość. Kiedyś w rubryce zainteresowania w CV, wszyscy wpisywali zgodnie: kino, książka, sport. To była obowiązująca regułka, być może na podobnej zasadzie odpowiada się na pytanie o partnera. Kiedy wejść głębiej w dyskusję o tym, czym właściwie dla pytanych jest owa inteligencja, często zaczynają się schody. Owczy pęd...

Moda w niemodnych miejscach totalnie się zdezaktualizowała. Bywam czasem, zwłaszcza w teatrach, wyobraź sobie, że tam chadza się w jeansach i to wcale nie uchodzi za obciach.

A ja dziwię się, czemu z tym klaskaniem nie poszliśmy dalej, to taki miły zwyczaj. Czemu nie klaszczemy na wszystkich zajezdniach, pętlach autobusowych, po udanych operacjach, na pogrzebach, w supermarketach, gdzie kasjerka nie wcisnęła nam dodatkowych produktów? Zdecydowanie powinniśmy więcej klaskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 +

Cześć Kusza, klaskanie też lubię i powiem Tobie, że uwielbiam zaczynać standing owation po kiepskim spektaklu 😄 miny widowni bezcenne, ale przyłączają się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość 40 + napisał:

Cześć Kusza, klaskanie też lubię i powiem Tobie, że uwielbiam zaczynać standing owation po kiepskim spektaklu 😄 miny widowni bezcenne, ale przyłączają się 🙂

Rubik wpadł na to pierwszy. Klaskał do kiepskiej piosenki, a za nim prawie cały naród. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 +
2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Rubik wpadł na to pierwszy. Klaskał do kiepskiej piosenki, a za nim prawie cały naród. 

Ale on robił to ze sceny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość 40 + napisał:

Ale on robił to ze sceny? 

Ze sceny, ale brzmiał tak przekonująco, że reszta uwierzyła w to, że należy klaskać w rytm wykonywanej akurat piosenki. I chociaż twórcą jest w mojej ocenie miernym, to wodzirejem zawodowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 +

Do tej pory pamiętam ten uwodzicielski kolor włosów, pomimo że jestem hetero 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość 40 + napisał:

Do tej pory pamiętam ten uwodzicielski kolor włosów, pomimo że jestem hetero 😄

Nie ma co tak epatować heteryzmem. To jest trochę passe w dzisiejszych czasach. Dziś modnie jest być mniejszością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 +
3 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Nie ma co tak epatować heteryzmem. To jest trochę passe w dzisiejszych czasach. Dziś modnie jest być mniejszością. 

A to popadłem w tarapaty 😄 w tych podłych czasach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×