Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Luiza

klinika medycyny estetycznej Katowice

Polecane posty

Gość Luiza

Jakie centra medycyny estetycznej są waszym zdaniem godne uwagi w Katowicach? Najlepiej u kogoś doświadczonego, bo tych nowym klinikom przyznam średnio ufam. Wiadomo, jednak od doświadczenia zależy komfort klienta, obsługi. Mam nadzieję, że temat rozwinie się w fajnym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach prawdopodobnie takiej nie ma. A największy chłam to klinika w centrum, z wielkim banerem na pół budyku. Zaraz obok tej "kliniki" burdel i prawnik. Ci co się najwięcej reklamują to najmniej potrafią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

U mnie botoks poszedł nie na zmarszczki, ale na zaciskanie zębów. Miałam straszny bruksizm i nawet nakładkę złamałam w nocy, więc straszna sprawa. Zgłosiłam się na konsultacje wstępnie do lenartowiczclinic.pl/ i tam już zostałam. Ulga ogromna, bruksizm opanowany. Trzeba powtarzać raz na jakiś czas, ale myślę, że w takiej cenie mogę sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Jestem z Katowic, ale takie sprawy załatwiam we Wrocławiu. Znajduje się tam bardzo polecana klinika Esderm, która zawsze mi pomaga. Przyjmuje tam też bardzo dobry dermatolog,  więc mam pewność, że po zabiegu nie będzie komplikacji. Miałam u nich robiony zabieg HIFU, który jest rewelacyjny. To jest lifting bez skalpela, który sprawdził się świetnie. Efekty są widoczne. 

Polecam nie załatwiać takich spraw w Katowicach. Tu chodzi też o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

W Katowicach często ludzie wybierają tę klinikę medestetica.com.pl/ . Wiem, że mają się tam czym pochwalić, bo dysponujemy nowoczesnym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka2
Dnia 9.12.2019 o 09:35, Gość Nina napisał:

Jestem z Katowic, ale takie sprawy załatwiam we Wrocławiu. Znajduje się tam bardzo polecana klinika Esderm, która zawsze mi pomaga. Przyjmuje tam też bardzo dobry dermatolog,  więc mam pewność, że po zabiegu nie będzie komplikacji. Miałam u nich robiony zabieg HIFU, który jest rewelacyjny. To jest lifting bez skalpela, który sprawdził się świetnie. Efekty są widoczne. 

Polecam nie załatwiać takich spraw w Katowicach. Tu chodzi też o zdrowie.

Potwierdzam! to świetny gabinet. Robiłam u nich powiększanie ust oraz HIFU. Oba te zabiegi polecam, efekty znakomite, wszystko profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Polecam Ci jechać do Krakowa do kliniki Dermedika. Bardzo profesjonalne podejście i nie zawiedziesz się żadnym zabiegiem. Efekty są super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam w Tychach skwarczynskakosmetologia.pl  . Czysty profesjonalizm. Pani Kamila jest cudowna, zawsze doradzi. Robiłam tam botoks i żuchwę. Niedługo usta. Jest coraz piękniej... Zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×