Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on29

Mam 29 lat i jeszcze nigdy tego nie robiłem z kobietą.

Polecane posty

Gość on29

Nadal jestem prawiczkiem, nawet piersi jeszcze nigdy nie dotykałem co robić mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość on29 napisał:

Nadal jestem prawiczkiem, nawet piersi jeszcze nigdy nie dotykałem co robić mam ?

 Z kobietą - nie, a z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość on29 napisał:

Nadal jestem prawiczkiem, nawet piersi jeszcze nigdy nie dotykałem co robić mam ?

Umówić się z jakąś, która chętnie pokaże i da się dotknąć tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Normalnie? 🤔 Przez internet szukaj kobiety, tak łatwiej dla tych nieśmiałych. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japa

Na roksie tam sie umówic a to jak masz małego i krótkiego że nie masz żadnej a w szkole żadnego zwiazku nie było ? Czemu taka sytuacja o co chodzi nieatrakcyjny jestes czy nie wiem gruby otyły spasiony ? Czy nie jestes zbudowany dobrze ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on29

Wyglądam bardzo normalnie, zadbany, dobrze ubrany, dbam o higienę osobistą, lecz nie potrafię nawiązać kontaktu z kobietą, jestem bardzo w tych sprawach nieśmiały, nie potrafię z kobietami tak normalnie rozmawiać jak z kolegami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Gdybyś był Krzysiem to bym Ci pomogła i nie byłoby problemu ale że jesteś 29 letnimfacetem to niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
6 minut temu, Gość on29 napisał:

Wyglądam bardzo normalnie, zadbany, dobrze ubrany, dbam o higienę osobistą, lecz nie potrafię nawiązać kontaktu z kobietą, jestem bardzo w tych sprawach nieśmiały, nie potrafię z kobietami tak normalnie rozmawiać jak z kolegami.

 

Nie chce mi się wierzyć. Jak myślisz co cię blokuje , onieśmiela? Kobiety przecież nie gryzą, jakieś złe doświadczenia w przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on29

Nie mam żadnych doświadczeń przeszłości bo w ogóle ich nie było, czasem mam tak, że kiedy spojrzę jakiejś kobiecie w oczy mam wrażenie, że wie o czym myślę, dziwnie się wtedy czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on29

Marzę o tym by poznać jakąś fajną dziewczynę, tylko tego pragnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

29 letni prawiczek, ciekawe... To bardzo dużo pracy dla kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Skoro jestes taki niesmialy, moze powinienes pojsc na jakas psychoterapie. Nie ma sie czego wstydzic. Jezeli sam nie potrafisz sie przelamac, to tylko bedziesz tracil kolejne lata w zyciu i bedziesz tkwil ciagle w tym samym miejscu, popadajac tylko w frustracje. I jeszcze jako kobieta powiem ci, ze nie ma sie czego bac. Zadna kobieta nie umie czytac w myslach, a przynajmniej ja takiej nie znam;) Kobiety to ludzie i tak jak wsrod mezczyzn sa rozne charaktery tak i wsrod kobiet spotkasz beznadziejne jak i wartosciowe. Grunt to sie nie poddawac, szczegolnie kiedy na poczatku mozesz spotkac sie z odmowa randek lub kiedy np. z jedna ci nie wyjdzie, probuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
7 minut temu, Gość Gość napisał:

29 letni prawiczek, ciekawe... To bardzo dużo pracy dla kobiety. 

Sorcia, ale co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zydu

moj znajomy ma 39 lat i nigdy cycka nie widzial, poza matki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
39 minut temu, Gość on29 napisał:

Nie mam żadnych doświadczeń przeszłości bo w ogóle ich nie było, czasem mam tak, że kiedy spojrzę jakiejś kobiecie w oczy mam wrażenie, że wie o czym myślę, dziwnie się wtedy czuje

 Mam rozumieć, że patrzysz w oczy znajomej ci kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana

szanuj się, jeśli jeszcze nigdy z nikim nie byłeś to lepiej nawet nie zaczynaj. ludzie są ohydni, skończy się złamanym sercem, nic dobrego z tego nie wyjdzie. serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
51 minut temu, Gość zydu napisał:

moj znajomy ma 39 lat i nigdy cycka nie widzial, poza matki haha

sam ci to powiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość oszukana napisał:

szanuj się, jeśli jeszcze nigdy z nikim nie byłeś to lepiej nawet nie zaczynaj. ludzie są ohydni, skończy się złamanym sercem, nic dobrego z tego nie wyjdzie. serio.

Poważnie ? Wolisz zostać starą Panna niż spróbować szczęścia? Jesteś aż tak straszna (czytaj brzydka) czy właśnie się zawiodłaś na kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on29

Takie mam marzenie chciałbym w końcu poznać jakąś fajną dziewczynę, mieć w końcu normalne życie i żyć normalnie.

Jestem normalnym facetem lecz nie potrafię zagadać i umówić się z jakąś koleżanką z pracy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość on29 napisał:

Marzę o tym by poznać jakąś fajną dziewczynę, tylko tego pragnę.

A z czym masz problem? Dziewczyn jest dużo jak i facetów. Jak ktoś mówi, że nie może poznać to raczej w niej jest problem...jak ktoś ma za duże wymagania, marzy o księciu z bajki to faktycznie nigdy nie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Izzie_Stevens napisał:

A z czym masz problem? Dziewczyn jest dużo jak i facetów. Jak ktoś mówi, że nie może poznać to raczej w niej jest problem...jak ktoś ma za duże wymagania, marzy o księciu z bajki to faktycznie nigdy nie spotka

Mamy w Polsce 600tys nadwyżki młodych mężczyzn licząc imigrantów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość on29 napisał:

Takie mam marzenie chciałbym w końcu poznać jakąś fajną dziewczynę, mieć w końcu normalne życie i żyć normalnie.

Jestem normalnym facetem lecz nie potrafię zagadać i umówić się z jakąś koleżanką z pracy.

Kiedyś Anna Mucha powiedziała coś trafnego: "Jak facet nie potrafi się odezwać do Anny Muchy, to nie zasługuje na Annę Muchę". Proste, a jakże wymowne 🙂  Nie potraficie rozmawiać z kobietami, więc nie będziecie ich mieć. Macie chłopy dwa wyjścia: albo nad sobą popracujecie, albo dalej będziecie wylewać tu swoje żale i piać z samotności. No niestety, albo się jest mężczyzną, albo lamusem, bo kobiety z przydziału nie dostaniecie 🙂   

14 minut temu, Gość gosc napisał:

Mamy w Polsce 600tys nadwyżki młodych mężczyzn licząc imigrantów...

I teraz w każdym temacie będziesz o tym pisał? I to jest Twoim zdaniem powód, dla którego jesteś sam? Weź mnie nie rozśmieszaj człowieku 🙂 Nawet jeśli to prawda z tymi statystykami to nie wiem czy wiesz, ale to nadal nie usprawiedliwia Twojego nieudacznictwa. Fakt, że jesteś w tym niechlubnym gronie "odrzuconych" tylko potwierdza, że musisz być "samcem beta", którego kobiety uznały za nieatrakcyjnego, więc nie pocieszaj się w tak marny sposób, bo tylko się ośmieszasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po  co ich liczysz?
Jest nadwyżka kobiet w Polsce i wg twojego rozumowania to część z nich powinna się powiesić bo nie znajdzie faceta 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Ja niedługo będę 29 letnim prawiczkiem bez dziewczyny całe życie. Kiedyś chciałem ją mieć, tak do 23 roku życia. Trądzik w latach nastoletnich zniszczył mi tamte lata.  Mimo wieku, wyglądam na 19-20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
45 minut temu, Gość rrd napisał:

Ja niedługo będę 29 letnim prawiczkiem bez dziewczyny całe życie. Kiedyś chciałem ją mieć, tak do 23 roku życia. Trądzik w latach nastoletnich zniszczył mi tamte lata.  Mimo wieku, wyglądam na 19-20 lat.

Przestań myśleć o sobie negatywnie. Nie programuj się w ten sposób. To nie zbliża cię do celu, tylko oddala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
4 minuty temu, Gość love napisał:

Przestań myśleć o sobie negatywnie. Nie programuj się w ten sposób. To nie zbliża cię do celu, tylko oddala.

Jakiego celu ? Już mi nie zależy na związkach. Jestem w kropce z powodu moich preferencji masochistycznych uległych, bo kręcą mnie fetysze, cuckoldy itp. Z taką mógłbym wejść w związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
40 minut temu, Gość rrd napisał:

Jakiego celu ? Już mi nie zależy na związkach. Jestem w kropce z powodu moich preferencji masochistycznych uległych, bo kręcą mnie fetysze, cuckoldy itp. Z taką mógłbym wejść w związek. 

Nie moja bajka. Sorry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczery
14 godzin temu, Gość on29 napisał:

Nadal jestem prawiczkiem, nawet piersi jeszcze nigdy nie dotykałem co robić mam ?

Ja miałem podobnie,  do 27 roku życia byłem prawiczkiem. Kiedy się przełamałem a nie było to łatwe,  poszło z górki. Teraz muszę się pilnować żeby nie zdradzać mojej drugiej połówki. Mam bardzo często okazję. Radzę Ci jak najszybciej umówić się z jakąś damą lekkich obyczajów.  Miej to już za sobą a jej opinia jest nie ważna. Jak trafisz na fajną dziewczynę to Ci nawet pomoże i wytłumaczy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love

Oświećcie mnie proszę, jak teraz jest czy przed seksem prosicie dziewczynę o aktualne wyniki badań (wzw c, hiv, itp.) czy liczycie na łut szczęścia? Wiecie , gumka może zawieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×