Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on29

Mam 29 lat i jeszcze nigdy tego nie robiłem z kobietą.

Polecane posty

Gość buraku

gumka może "zawieźć" do grobu :D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Też mam z tym problem. W wieku 26 lat wciąż jestem prawiczkiem. Boje się zagadać do dziewczyn, chociaż widzę, że są zainteresowane. Próbowałem umawiac się przez różne portale typu nk, czy później fb, ale zazwyczaj kończyło się na kilku spotkaniach. Teraz chce spróbować przez serwis randkowy. Korzystał ktoś z erodate.pl ? Jakieś opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
9 minut temu, Gość buraku napisał:

gumka może "zawieźć" do grobu :D:

🙂 Masz rację. Mój błąd, ale taki malutki. Nie ma co, celna riposta na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
9 minut temu, Gość Kamil napisał:

Też mam z tym problem. W wieku 26 lat wciąż jestem prawiczkiem. Boje się zagadać do dziewczyn, chociaż widzę, że są zainteresowane. Próbowałem umawiac się przez różne portale typu nk, czy później fb, ale zazwyczaj kończyło się na kilku spotkaniach. Teraz chce spróbować przez serwis randkowy. Korzystał ktoś z erodate.pl ? Jakieś opinie ?

Chciałbyś na pierwszym czy trzecim spotkaniu zaliczyć? Chyba musiałbyś mieć farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zrozumcie, ze waszym glownym problemem nie jest to, ze nigdy nie uprawialiscie seksu tylko to, ze albo jestescie zbyt niesmiali albo macie problem z nawiazaniem kontaktu lub utrzymaniem kontaktu. Brak seksu, to tylko skutek problemu. Jedyna rada albo psycholog albo ciezka praca nad soba i przelamywanie sie w kontaktach z drugim czlowiekiem. Zale na forum to tylko strata czasu. Kazdy moze sie zmienic i ewoluowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×