Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po 79

Czy warto być z facetem który nie ma oporów by bzykac mężatki?

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość GOSC napisał:

Facet który ma olej w glowie ma powodzenie i branie.  Przyznaję się Kobietom ze jestem s...ysynem ale  mam wrażenie że lepiej to działa niż udawanie i pajacowanie nudnego człowieka który za duzo nie powie . 

 

I seks z doświadczonym facetem... Ich ciekawość.. 

Powodzenie a kur.wie.nue się z kim się da to dwie różne sprawy i tak facet nie jest mnie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja niestety też. 12 lat miałam mojego szwagra za takiego co nie zdradza. Zawsze mówiłam, że jednego takiego porządnego znam i dawałam sobie głowę uciąć, nie rękę, a głowę. To bym dziś bez głowy chodziła. Wad miał sporo, ale nigdy nikt nie widział, żeby zerkał z zainteresowaniem na kobietę, żeby się stroił, żeby traktował inaczej jak facetów. Po rozwodzie przyznał się do trzech  romansów, a my z siostrą byłyśmy pewne, że on kłamie, tak po złości.  Jedną kochankę siostra znała i po jakimś czasie zapytała, a ta bez ogródek wyśpiewała kiedy, gdzie i że trwało 7 miesięcy. Was to nie zdziwi, bo nie znacie tego faceta, uwierzcie mi to tak jakby nagle  dowiedzieć się, że murzyni są bielsi od nas, a ta ciemna skóra to złudzenie optyczne. To wręcz nieprawdopodobne.  

Natura męska jest obrzydliwa, ale bycie tak bezczelnym i zakłamanym jest po prostu przerażające. Już chyba lepiej jak facet się nie kryje z tym, że leci na inne - przynajmniej można takiego szybko pogonić. Najgorzej się właśnie zawieść na takim "ideale" - po takim przypadku to już człowiek nikomu nie jest w stanie zaufać 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
1 minutę temu, Mizo napisał:

Najgorzej się właśnie zawieść na takim "ideale" - po takim przypadku to już człowiek nikomu nie jest w stanie zaufać

aha,

rozumiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet zepsuty.

Hahahahah chyba to piszą kobiety. One zawsze piszą tak a robią inaczej. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość w kość napisał:

aha,

rozumiem,

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Facet zepsuty. napisał:

Hahahahah chyba to piszą kobiety. One zawsze piszą tak a robią inaczej. 

 

 

 

Zdziwisz się, ja nie tykam takich jak Pan z tematu i kropka ,choćby mdlal przede mną  nie i już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Same chcą by je okłamywać. napisał:

Kobiety to strasznie skomplikowane istoty,

Byłem w związku z kobieta ktorej przyznałem ze jestem babiarzem - że mam taką naturę mam ochotę czasami zrobić skok w bok.

Ale z nią jestem bo jest wspaniłą osoą, akceptuje mnie takim jestem i co najważniejsze nie męczy mnie swoja osobą.

 

Suma sumarum poleciałem do Tajladni na wakacje .. Z kolegami i wracam i co ? 

 

Już się jej odmieniło a byłem szczery, wiedziała że bede tam zaliczać laski . 

 

Teraz koniec takich bajek , jestem babiarzem do momentu poznania Kobiety ..

Poznaję ją i pozwolę żyć jej w świadomosći ze zatrzymała drania .

 

 

A nawet jak bym miał okazje skoczyć na jakiś bok, to już nigdy o tym nie powiem ! 

 

I tak będzie najlepiej ...

Skoro znalazłeś ch... na śmietniku to co będziesz go oszczędzał. A kobiecie może zdążyły już kalafiory wyrosnąć na pi.pie podczas twojej nieobecności i stwierdziła, że kolejnego syfu nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro znalazłeś ch... na śmietniku to co będziesz go oszczędzał. A kobiecie może zdążyły już kalafiory wyrosnąć na pi.pie podczas twojej nieobecności i stwierdziła, że kolejnego syfu nie chce. 

W punkt..nie każda lubi odpady po innych. Co innego przeszłość, to ma każdy  ale ....owa przeszłość ,co nie wypomnę.. ale co za tym idzie i przyszłość z takim facetem to już dla mnie za dużo  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Byle przed Tobą nie udawał, bo znam przypadki takich co uchodzili za porządnych do czasu.. 

 Oczywiście popieram Twoje stanowisko, ale nie zawsze da się wyczuć babiarza, ci mądrzejsi udają,  nie opowiedzą o swoich podbojach i  za spodniczką się przy swojej kobiecie nie obejrzą. 

Dzięki za troskę, mam wbudowany wykrywacz kłamców i omijam ich z daleka. A gdyby mimo wszystko zdradził mnie facet któremu zaufam, to po prostu urwę jaja i po sprawie. Ale nie zdradzi mnie, bo ja jestem męcząca i będzie przy mnie za bardzo zmęczony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale durne
6 godzin temu, Gość Po 79 napisał:

Nie wiem czy związek porządnej kobiety i takiego gagatka wypali? W sensie :nie będzie zdrad z jego strony i innych podlych czynów? Bo wiadomo że nie ma moralności. 

I tak mu dasz duppy bo was ciągnie do takich typków jak pszczoły do miodu, nie potraficie odmówić haha, beka z tępch dzid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość nice napisał:

Dzięki za troskę, mam wbudowany wykrywacz kłamców i omijam ich z daleka. A gdyby mimo wszystko zdradził mnie facet któremu zaufam, to po prostu urwę jaja i po sprawie. Ale nie zdradzi mnie, bo ja jestem męcząca i będzie przy mnie za bardzo zmęczony. 

Morzesz urwać cycki o ile je masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

W punkt..nie każda lubi odpady po innych. Co innego przeszłość, to ma każdy  ale ....owa przeszłość ,co nie wypomnę.. ale co za tym idzie i przyszłość z takim facetem to już dla mnie za dużo  

Następna 🤣 przeszłość pochwal się jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intelektualistka
9 godzin temu, Gość nice napisał:

Ja będę z takim, który nie musi udawać bo naprawdę jest porządny. Nie zamierzam się męczyć z żadnym kłamcą i babiarzem, zostawiam to desperatkom.  

Uśmiałam się.. 

A jak ty niby chcesz to sprawdzic czy on jest porządny? Skąd będziesz mieć pewność? To nie złośliwość. Chętnie się dowiem. 

Mężczyźni to znakomici aktorzy. Nie słyszałas o tzw.  porządnych obywatelach,  mężach z dziećmi,  ktòrzy okazują się seryjnymi mordercami? "A to był taki spokojny człowiek " mòwią wtedy sąsiedzi :D

Z facetami nigdy nie wiesz co im w głowie siedzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odchodzac od tematu porzadnosci i calego tego przedstawienia z wiernoscia, ja na miejscu kobiety bal bym sie o chorobe weneryczna, ktora taki czarus moze Cie poczestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
6 godzin temu, Gość Intelektualistka napisał:

Uśmiałam się.. 

A jak ty niby chcesz to sprawdzic czy on jest porządny? Skąd będziesz mieć pewność? To nie złośliwość. Chętnie się dowiem. 

Mężczyźni to znakomici aktorzy. Nie słyszałas o tzw.  porządnych obywatelach,  mężach z dziećmi,  ktòrzy okazują się seryjnymi mordercami? "A to był taki spokojny człowiek " mòwią wtedy sąsiedzi 😄

Z facetami nigdy nie wiesz co im w głowie siedzi. 

 

A ty jesteś na tyle tępa, żeby nie rozszyfrować człowieka po np. pół roku obserwacji albo spotykania się, nie wiesz jakie są jego zainteresowania, skojarzenia, co robi, co planuje, o czym myśli, jak reaguje? Przecież to wszystko jest kopalnia wiadomości, jeśli nic ci one nie mówią to twoja inteligancja jest bliska zeru a intelekt istnieje tylko w wirtualnych przechwałkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
9 godzin temu, Momos napisał:

Morzesz urwać . 

Ty się w ogól nie odzywaj piertoło co nie umie sklecić 1 zdania poprawnie. Nikt cię nie bierze pod uwagę, wstydziłabym się z tobą wyjść między ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
9 godzin temu, Momos napisał:

Morzesz urwać

 

Ty się w ogól nie odzywaj pier.toło co nie umie sklecić 1 zdania poprawnie. Nikt cię nie bierze pod uwagę, wstydziłabym się z tobą wyjść między ludzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość nice napisał:

 

Ty się w ogól nie odzywaj pier.toło co nie umie sklecić 1 zdania poprawnie. Nikt cię nie bierze pod uwagę, wstydziłabym się z tobą wyjść między ludzi. 

 

Niech ten pusty komentarz będzie sentencją.................................. 

.................... 

................. 

................ 

............ 

....... 

.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

Powinnyście olewać takiego dupka, proste, zdradza inną to zdradzi ciebie.

To jest właśnie ten 'fuckboy' który nie szanuje kobiet a te lecą na niego jak muchy do lepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fuckboy i pani puszczalska są siebie nawzajem warci, tylko męża szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość anon napisał:

Powinnyście olewać takiego dupka, proste, zdradza inną to zdradzi ciebie.

To jest właśnie ten 'fuckboy' który nie szanuje kobiet a te lecą na niego jak muchy do lepa.

Zdradzać to wasza natura,  sex i oferowanie  d... py, tylko uświadamiam nic nie macie do zaoferowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intelektualistka
1 godzinę temu, Gość nice napisał:

A ty jesteś na tyle tępa, żeby nie rozszyfrować człowieka po np. pół roku obserwacji albo spotykania się, nie wiesz jakie są jego zainteresowania, skojarzenia, co robi, co planuje, o czym myśli, jak reaguje? Przecież to wszystko jest kopalnia wiadomości, jeśli nic ci one nie mówią to twoja inteligancja jest bliska zeru a intelekt istnieje tylko w wirtualnych przechwałkach. 

Takie jak ty, co myslą,  że wszystkie rozumy pozjadały są zawsze zdradzane. I czytaj co napisałam... mężczyzni przez lata mogą oszukiwac rodzinę i najbliższe otoczenie.  Pooglądaj sobie filmy dokumentalne o seryjnych mordercach.  Umysl babiarza zdradzającego żonę ma ten sam mechanizm budowania pozoròw.

Ja często widzę faceta pierwszy raz w życiu i już w głowie mam myśl "dupek". Pierwsze wrażenie.  Intuicja.  Jak zwał tak zwał. O dziwo ci mężczyzni,  ktorzy mają najwieksze branie w moich oczach są gowno warci. 

Pewnie lubisz pewnych siebie samcow alfa? :D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×