Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po 79

Czy warto być z facetem który nie ma oporów by bzykac mężatki?

Polecane posty

Gość Po 79

Nie wiem czy związek porządnej kobiety i takiego gagatka wypali? W sensie :nie będzie zdrad z jego strony i innych podlych czynów? Bo wiadomo że nie ma moralności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

W życiu bym nie tknęła końcem kija. Jak bzyka mężatki to żonę też będzie zdradzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mężatki są zajebiste do bzykania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boris
7 minut temu, Gość Po 79 napisał:

Nie wiem czy związek porządnej kobiety i takiego gagatka wypali? W sensie :nie będzie zdrad z jego strony i innych podlych czynów? Bo wiadomo że nie ma moralności. 

Ja się zastanawiam po co takie pytania? Przecież to oczywiste że Cię zdradzi przy pierwszej lepszej okazji. Inna sprawa jeżeli ustalicie że jesteście w związku ale możecie się nawzajem zdradzać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 79

Czemu oczywiste? Jak bzykal to był wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość nice napisał:

W życiu bym nie tknęła końcem kija. Jak bzyka mężatki to żonę też będzie zdradzał. 

Podejrzewam, że większość kobiet odpowie w tym stylu. Ale dziewczyny, spójrzcie prawdzie w oczy. Większość facetów, którzy są "normalni" i nie mają oporów by zagadać do kobiety, ma jakieś grzeszki na sumieniu. Albo właśnie wchodzą w takie relacje, albo jeżdżą do burdeli, albo zdradzają swoje dziewczyny na imprezach itd. Prawda jest taka, że facet zawsze może udawać, że jest "porządny" przed kobietą a Wy się nigdy nie dowiecie o jego wybrykach. Cała masa kobiet żyje w takiej nieświadomości i nie zna drugiego oblicza swojego partnera -  autorka chociaż ma ten komfort, że wie co nieco o swoim wybranku, więc może w porę się wycofać. To tak abstra...ąc, bo już odbiegam od tematu...  🙂

3 minuty temu, Gość Boris napisał:

Ja się zastanawiam po co takie pytania? Przecież to oczywiste że Cię zdradzi przy pierwszej lepszej okazji. Inna sprawa jeżeli ustalicie że jesteście w związku ale możecie się nawzajem zdradzać 😉  

Zgadzam się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
1 minutę temu, Mizo napisał:

Podejrzewam, że większość kobiet odpowie w tym stylu. Ale dziewczyny, spójrzcie prawdzie w oczy. Większość facetów, którzy są "normalni" i nie mają oporów by zagadać do kobiety, ma jakieś grzeszki na sumieniu. Albo właśnie wchodzą w takie relacje, albo jeżdżą do burdeli, albo zdradzają swoje dziewczyny na imprezach itd. Prawda jest taka, że facet zawsze może udawać, że jest "porządny" przed kobietą a Wy się nigdy nie dowiecie o jego wybrykach. Cała masa kobiet żyje w takiej nieświadomości i nie zna drugiego oblicza swojego partnera -  autorka chociaż ma ten komfort, że wie co nieco o swoim wybranku, więc może w porę się wycofać. To tak abstra...ąc, bo już odbiegam od tematu...  🙂

Ja będę z takim, który nie musi udawać bo naprawdę jest porządny. Nie zamierzam się męczyć z żadnym kłamcą i babiarzem, zostawiam to desperatkom.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nigdy się nie dowiecie a to bardzo ciekawe jakim to trzeba ....em być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość nice napisał:

Ja będę z takim, który nie musi udawać bo naprawdę jest porządny. Nie zamierzam się męczyć z żadnym kłamcą i babiarzem, zostawiam to desperatkom.  

Brawo,ja też nie tykne..Niech tykają chętne i miłe. Mam dość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość nice napisał:

Ja będę z takim, który nie musi udawać bo naprawdę jest porządny. Nie zamierzam się męczyć z żadnym kłamcą i babiarzem, zostawiam to desperatkom.  

Ale tego niekoniecznie uda Ci się ustalić bo faceci świetnie udają i kłamią. Są mistrzami w kreowaniu się na lepszych niż faktycznie sa...musialabys go śledzić żeby wiedzieć czy nie skacze w bok czasem albo chociaż sprawdzać mu telefon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ale tego niekoniecznie uda Ci się ustalić bo faceci świetnie udają i kłamią. Są mistrzami w kreowaniu się na lepszych niż faktycznie sa...musialabys go śledzić żeby wiedzieć czy nie skacze w bok czasem albo chociaż sprawdzać mu telefon. 

Bez przesady, na pewno nie wszyscy. Człowieka można ocenić po rozmowie, po czynach, po priorytetach, poglądach, nie zamierzam też nikogo śledzić, no i wybiorę przeciwieństwo takiego typka jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektórych wrażen mi wystarczy od niektórych Panów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem jak dwoje mają ku sobie opròcz zauroczenia są cechy ktòre nam się podobają czy charakter, każdy podobno ciągnie do swojego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale tego niekoniecznie uda Ci się ustalić bo faceci świetnie udają i kłamią. Są mistrzami w kreowaniu się na lepszych niż faktycznie sa...musialabys go śledzić żeby wiedzieć czy nie skacze w bok czasem albo chociaż sprawdzać mu telefon. 

Otóż to. Ale niektórym kobietom nie przetłumaczysz. Ja już takie numery widziałam, że mnie nic nie zdziwi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość nice napisał:

Ja będę z takim, który nie musi udawać bo naprawdę jest porządny. Nie zamierzam się męczyć z żadnym kłamcą i babiarzem, zostawiam to desperatkom.  

Byle przed Tobą nie udawał, bo znam przypadki takich co uchodzili za porządnych do czasu.. 

 Oczywiście popieram Twoje stanowisko, ale nie zawsze da się wyczuć babiarza, ci mądrzejsi udają,  nie opowiedzą o swoich podbojach i  za spodniczką się przy swojej kobiecie nie obejrzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

To jak zdradza to niewarto tracić czasu na takiego. I te chorobska z innych brudnych bab a fee. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Taka jedna napisał:

To jak zdradza to niewarto tracić czasu na takiego. I te chorobska z innych brudnych bab a fee. 

Nie wiem czy zdradza autor zapewne jest materacem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Byle przed Tobą nie udawał, bo znam przypadki takich co uchodzili za porządnych do czasu..  

 Oczywiście popieram Twoje stanowisko, ale nie zawsze da się wyczuć babiarza, ci mądrzejsi udają,  nie opowiedzą o swoich podbojach i  za spodniczką się przy swojej kobiecie nie obejrzą.  

Dokładnie. Wiadomo, że po takim typowym prostaku widać ile sobą reprezentuje, ale jak gość inteligentniejszy, to wie jak się zachować przy kobiecie, by wzbudzić jej zaufanie. A to, co robi za jej plecami, to często zupełnie inna bajka. I potem taka dziewczyna myśli, że ma porządnego faceta, bo przecież nie daje jej powodów do zazdrości itd. a on sobie prowadzi podwójne życie z dala od podejrzeń. Ale mnie nawet taki nie przechytrzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Same chcą by je okłamywać.

Kobiety to strasznie skomplikowane istoty,

Byłem w związku z kobieta ktorej przyznałem ze jestem babiarzem - że mam taką naturę mam ochotę czasami zrobić skok w bok.

Ale z nią jestem bo jest wspaniłą osoą, akceptuje mnie takim jestem i co najważniejsze nie męczy mnie swoja osobą.

 

Suma sumarum poleciałem do Tajladni na wakacje .. Z kolegami i wracam i co ? 

 

Już się jej odmieniło a byłem szczery, wiedziała że bede tam zaliczać laski . 

 

Teraz koniec takich bajek , jestem babiarzem do momentu poznania Kobiety ..

Poznaję ją i pozwolę żyć jej w świadomosći ze zatrzymała drania .

 

 

A nawet jak bym miał okazje skoczyć na jakiś bok, to już nigdy o tym nie powiem ! 

 

I tak będzie najlepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlatego na obecną chwilę z nikim się nie spotykam i nie mam problemów z fałszywymi facetami.A kafe mi tylko pokazało jak potrafią mydlic oczy,więc po  co być z klamcami.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc do gosc gosc

Wiec jesteś sama na wlasne zyczenie...

 

Kuźwa nie rozumiecie ze faceci mają taką naturę ?

 

Jestem facetem i wiem  po sobie ze podobają mi się inne laski.

 

Kochać moge jedną ale fizycznie potrzebuję bodźców innych i to na tyle ... Tak jak robić siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Same chcą by je okłamywać. napisał:

Kobiety to strasznie skomplikowane istoty,

Byłem w związku z kobieta ktorej przyznałem ze jestem babiarzem - że mam taką naturę mam ochotę czasami zrobić skok w bok.

Ale z nią jestem bo jest wspaniłą osoą, akceptuje mnie takim jestem i co najważniejsze nie męczy mnie swoja osobą.

 

Suma sumarum poleciałem do Tajladni na wakacje .. Z kolegami i wracam i co ? 

 

Już się jej odmieniło a byłem szczery, wiedziała że bede tam zaliczać laski . 

 

Teraz koniec takich bajek , jestem babiarzem do momentu poznania Kobiety ..

Poznaję ją i pozwolę żyć jej w świadomosći ze zatrzymała drania .

 

 

A nawet jak bym miał okazje skoczyć na jakiś bok, to już nigdy o tym nie powiem ! 

 

I tak będzie najlepiej ...

Dlatego CIEBIE NIE  TYKAM KOCHANY I SKUR.WIALY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Mizo napisał:

Otóż to. Ale niektórym kobietom nie przetłumaczysz. Ja już takie numery widziałam, że mnie nic nie zdziwi 🙂 

Ja niestety też. 12 lat miałam mojego szwagra za takiego co nie zdradza. Zawsze mówiłam, że jednego takiego porządnego znam i dawałam sobie głowę uciąć, nie rękę, a głowę. To bym dziś bez głowy chodziła. Wad miał sporo, ale nigdy nikt nie widział, żeby zerkał z zainteresowaniem na kobietę, żeby się stroił, żeby traktował inaczej jak facetów. Po rozwodzie przyznał się do trzech  romansów, a my z siostrą byłyśmy pewne, że on kłamie, tak po złości.  Jedną kochankę siostra znała i po jakimś czasie zapytała, a ta bez ogródek wyśpiewała kiedy, gdzie i że trwało 7 miesięcy. Was to nie zdziwi, bo nie znacie tego faceta, uwierzcie mi to tak jakby nagle  dowiedzieć się, że murzyni są bielsi od nas, a ta ciemna skóra to złudzenie optyczne. To wręcz nieprawdopodobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah

Prosze Cię kiedy byłem grzecznym chłopcem, chciałem mieć rodzinke i tak dalej... Kobiety olewały, same chcą emocji wrażeń.. 

 

Chcą być docenione i tak dalej .. zauważone i czuć się wyjątkowo...

 

Jezeli czujesz się tak przy jakimś facecie to skądś musiał nabrać doświadczenia ... 

Wiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I w moim  przypadku  kobiety nie będę się leczyć po ku.r.w.a.ch zaliczanych przez takiego kolesia,bo korzystają z każdej chetnej du.po.dajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Same chcą by je okłamywać. napisał:

Kobiety to strasznie skomplikowane istoty,

Byłem w związku z kobieta ktorej przyznałem ze jestem babiarzem - że mam taką naturę mam ochotę czasami zrobić skok w bok. 

Ale z nią jestem bo jest wspaniłą osoą, akceptuje mnie takim jestem i co najważniejsze nie męczy mnie swoja osobą. 

 

Suma sumarum poleciałem do Tajladni na wakacje .. Z kolegami i wracam i co ?  

 

Już się jej odmieniło a byłem szczery, wiedziała że bede tam zaliczać laski .  

 

Teraz koniec takich bajek , jestem babiarzem do momentu poznania Kobiety ..

Poznaję ją i pozwolę żyć jej w świadomosći ze zatrzymała drania .

  

 

A nawet jak bym miał okazje skoczyć na jakiś bok, to już nigdy o tym nie powiem !  

 

I tak będzie najlepiej ...

Po prostu kobiety pragną facetów, którzy w ten sposób nie postępują i którzy chcą być wierni swojej wybrance. Takich, dla których trzymanie pindola w spodniach to żaden wyczyn, bo miłość do żony góruje u nich nad popędem. Problem w tym, że nie każda chce zaakceptować fakt, że tacy nie istnieją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Facet który ma olej w glowie ma powodzenie i branie.  Przyznaję się Kobietom ze jestem s...ysynem ale  mam wrażenie że lepiej to działa niż udawanie i pajacowanie nudnego człowieka który za duzo nie powie . 

 

I seks z doświadczonym facetem... Ich ciekawość.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×