Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zachowanie narzeczonego spowodowało, że

Polecane posty

Gość gość

... że nawet brak mi słów! Po prostu nie wierzę, że to zrobił, że jest do tego zdolny. Otóż będąc w łazience zauwazylam, ze do kafelkow poprzyklejal babole z nosa. Masa rociagnjetych, wielkich baboli. Siedzi na ki'blu, dłubie w nosie i przykleja wszystko do ściany, a ja chodzę i sprzątam. W ogóle się nie przejął tym jak go ochrzanilam, stwierdził, na moje pytanie, że nie wie czemu tak robi. Wcześniej przylapalam go kilka razy jak wpie'rd'alał własne babole i ropę z wycisnietych pryszczy! Obiecał, że nie będzie tego robił ale kto wie co on jeszcze robi, a o czym ja nie wiem! Skoro jest zdolny do takich rzeczy, które mi nawet nie mieszczą się w głowie! Zalamka! Błagam pocieszcie mnie jakos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zrobiłaś mi wieczór 😂😁😀

Daj spokój... Jeszcze rzucanie baboli na podłogę bym jakoś przezyla, ale to..? ☹️☹️☹️ Nosz kvrwa, pod samym nosem w WC ma papier. Nie, woli rozciągać dundle po ścianie. 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba

Nie wierze wez nie obrzydzaj mi leżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przestań. Niedobrze mi się zrobiło 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość gość napisał:

... że nawet brak mi słów! Po prostu nie wierzę, że to zrobił, że jest do tego zdolny. Otóż będąc w łazience zauwazylam, ze do kafelkow poprzyklejal babole z nosa. Masa rociagnjetych, wielkich baboli. Siedzi na ki'blu, dłubie w nosie i przykleja wszystko do ściany, a ja chodzę i sprzątam. W ogóle się nie przejął tym jak go ochrzanilam, stwierdził, na moje pytanie, że nie wie czemu tak robi. Wcześniej przylapalam go kilka razy jak wpie'rd'alał własne babole i ropę z wycisnietych pryszczy! Obiecał, że nie będzie tego robił ale kto wie co on jeszcze robi, a o czym ja nie wiem! Skoro jest zdolny do takich rzeczy, które mi nawet nie mieszczą się w głowie! Zalamka! Błagam pocieszcie mnie jakos. 

Proszę, napisz że żartujesz😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zrobiłaś mi wieczór 😂😁😀

Aż się na głos zaśmiałam przed kompem 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłebieta
54 minuty temu, Gość gość napisał:

... że nawet brak mi słów! Po prostu nie wierzę, że to zrobił, że jest do tego zdolny. Otóż będąc w łazience zauwazylam, ze do kafelkow poprzyklejal babole z nosa. Masa rociagnjetych, wielkich baboli. Siedzi na ki'blu, dłubie w nosie i przykleja wszystko do ściany, a ja chodzę i sprzątam. W ogóle się nie przejął tym jak go ochrzanilam, stwierdził, na moje pytanie, że nie wie czemu tak robi. Wcześniej przylapalam go kilka razy jak wpie'rd'alał własne babole i ropę z wycisnietych pryszczy! Obiecał, że nie będzie tego robił ale kto wie co on jeszcze robi, a o czym ja nie wiem! Skoro jest zdolny do takich rzeczy, które mi nawet nie mieszczą się w głowie! Zalamka! Błagam pocieszcie mnie jakos. 

Słaby fake 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Kłebieta napisał:

Słaby fake 🙂

Fake  w ubikacji zamiast papieru Zorro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

☹️☹️

To niestety jeszcze nic. Potrafił uprawiać ze mną seks z duzą kulą kupy przyklejoną do włosów wokół odbytu... I na tym też niestety nie koniec... ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem... Myślę jaka mu karę zadać. Mycie kafelkow to za mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

☹️☹️

To niestety jeszcze nic. Potrafił uprawiać ze mną seks z duzą kulą kupy przyklejoną do włosów wokół odbytu... I na tym też niestety nie koniec... ☹️

Nie pisz więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musze się wygadać. ☹️

Myślę co zrobić żeby tego pozalowal. Na razie jestem obrazona, ale ja ciągle jestem obrazona, więc dla niego to żadna kara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Musze się wygadać. ☹️

Myślę co zrobić żeby tego pozalowal. Na razie jestem obrazona, ale ja ciągle jestem obrazona, więc dla niego to żadna kara. 

Zwymiotuj na niego tylko to zostało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Musze się wygadać. ☹️

Myślę co zrobić żeby tego pozalowal. Na razie jestem obrazona, ale ja ciągle jestem obrazona, więc dla niego to żadna kara. 

Nich to zlizuje👅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania
9 godzin temu, Gość Baba napisał:

Nie wierze wez nie obrzydzaj mi leżenia

Też nie wierzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak wrócił do chaty to kazałam mu to szorowac. Jeszcze nie sprawdzałam jak wyszorował, ale już wiem, że jak sprawdzę to i tak coś znajdę i będzie czyścił jeszcze raz 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
11 godzin temu, Gość gość napisał:

... że nawet brak mi słów! Po prostu nie wierzę, że to zrobił, że jest do tego zdolny. Otóż będąc w łazience zauwazylam, ze do kafelkow poprzyklejal babole z nosa. Masa rociagnjetych, wielkich baboli. Siedzi na ki'blu, dłubie w nosie i przykleja wszystko do ściany, a ja chodzę i sprzątam. W ogóle się nie przejął tym jak go ochrzanilam, stwierdził, na moje pytanie, że nie wie czemu tak robi. Wcześniej przylapalam go kilka razy jak wpie'rd'alał własne babole i ropę z wycisnietych pryszczy! Obiecał, że nie będzie tego robił ale kto wie co on jeszcze robi, a o czym ja nie wiem! Skoro jest zdolny do takich rzeczy, które mi nawet nie mieszczą się w głowie! Zalamka! Błagam pocieszcie mnie jakos. 

po co psycholu zakladasz te tematy , rozumu ci nie przybedzie z tych klamstw

raczej masz lajno zamiast mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👁️👁️
2 godziny temu, Gość prawda napisał:

po co psycholu zakladasz te tematy , rozumu ci nie przybedzie z tych klamstw

raczej masz lajno zamiast mozgu

To ty od terapeutki oszustki z zaburzeniami schizofreidalnymi? Weź idź na spacerniak wokół szpitala się przejdź bo ładna pogoda dobrze ci na mózg zrobi. 

Mi facet siedząc na ki'blu potrafi miłość wyznawcac i s'ra z otwartymi drzwiami oczywiscie. Zdarzyło mu się narobić w gacie na spacerze. Grula skórę na klacie i strzepuje to do łóżka. Ma wiecznie czarne paznokcie u nóg. 

Maz koleżanki wydlubuje sobie resztki goowna z doopy z klakow, robi z tego kulki i rzuca na podłogę albo na meble. Następnie paznokciem zdrapuje osad z zębów i go pożera bezpośrednio spod paznokcia. 

Ja z kolei odkrywam twarda skórę u stóp i żuje bo fajnie się gryzie to między zębami. Poza tym dlubie w pepku i sprawdzam czy mi śmierdzi. 

Znam osobę która wyciąga ropę z oka i sobie kładzie na usta bo mówi że to fajne uczucie, takie zimne i fajnie się ciągnie. Jak ma zatwierdzenie i wkłada czopek to zawsze wacha po tym palec i mówi, że smród goowna to przy tym nic, że odbyt ma jakąś ciecz, która wali jak padlina ryby.  

Znam wiecej różnych rzeczy i ludzie to po prostu robią. Wycieranie baboli pod krzesło czy stół to norma przecież. Ale tu na forum oczywiście żadna z was nawet nie pierdzi! Hipokrytki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja se wącham miód z ucha i uwielbiam zapach z ucha psów. Koleżanka namiętnie wacha stopy psów bo to uwielbia. Znam kolesia który wącha swoje pryszcze. Niektórzy po prostu lubią se wąchać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ropę z oka kazdy wyciera se w ubranie przeważnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ropę z oka kazdy wyciera se w ubranie przeważnie 😁

Albo rozmazuje aa palcach 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Frania napisał:

Też nie wierzę:D

Pamiętaj -  błogosławieni którzy nie widzieli, a uwierzyli. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość 👁️👁️ napisał:

To ty od terapeutki oszustki z zaburzeniami schizofreidalnymi? Weź idź na spacerniak wokół szpitala się przejdź bo ładna pogoda dobrze ci na mózg zrobi. 

Mi facet siedząc na ki'blu potrafi miłość wyznawcac i s'ra z otwartymi drzwiami oczywiscie. Zdarzyło mu się narobić w gacie na spacerze. Grula skórę na klacie i strzepuje to do łóżka. Ma wiecznie czarne paznokcie u nóg. 

Maz koleżanki wydlubuje sobie resztki goowna z doopy z klakow, robi z tego kulki i rzuca na podłogę albo na meble. Następnie paznokciem zdrapuje osad z zębów i go pożera bezpośrednio spod paznokcia. 

Ja z kolei odkrywam twarda skórę u stóp i żuje bo fajnie się gryzie to między zębami. Poza tym dlubie w pepku i sprawdzam czy mi śmierdzi. 

Znam osobę która wyciąga ropę z oka i sobie kładzie na usta bo mówi że to fajne uczucie, takie zimne i fajnie się ciągnie. Jak ma zatwierdzenie i wkłada czopek to zawsze wacha po tym palec i mówi, że smród goowna to przy tym nic, że odbyt ma jakąś ciecz, która wali jak padlina ryby.  

Znam wiecej różnych rzeczy i ludzie to po prostu robią. Wycieranie baboli pod krzesło czy stół to norma przecież. Ale tu na forum oczywiście żadna z was nawet nie pierdzi! Hipokrytki. 

Cholera, akurat jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co z jedzeniem strupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×