Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xnxx

najlepszy seks w życiu /z kim?

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Zbrodnią nie jest bycie niedopchniętą. Ale jest nią podniecenie się np. takim Edkiem.

Edek z fabryki kredek? Lubię go, ale sorry, to nie on sprawia wilgotność w moich majtkach. 😎 Ten typ lubi sobie tylko po/pier/do/lić trzy po trzy. 😎 Ja skupiam się na konkretach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Zbrodnią nie jest bycie niedopchniętą. Ale jest nią podniecenie się np. takim Edkiem.

Polecam maść na ból dupy 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie bardzo interesuje Żmij. Fajnie się z nim rozmawiać i jest inteligentnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mnie bardzo interesuje Żmij. Fajnie się z nim rozmawiać i jest inteligentnym facetem.

Daj spokój Kubuś. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Edek z fabryki kredek? Lubię go, ale sorry, to nie on sprawia wilgotność w moich majtkach. 😎 Ten typ lubi sobie tylko po/pier/do/lić trzy po trzy. 😎 Ja skupiam się na konkretach. 

Przede wszystkim nie daj się wciągnąć w niekończącą się   konserwację.  Jeśli facet myśli poważnie o seksie z tobą albo o związku,  nie będzie pitolił trzy po trzy miesiącami. Albo latami, bo też tacy istnieją.  Nawijanie makaronu na uszy niestety dotyczy większości tutejszych onanów. Na forum macho, prywatnie totalne onany, którzy targają  fraglesa pod nudeski w tajemnicy przed żonami.  Jest jeszcze typ nie mam nikogo, ale nie spotkam się. Sama sobie wytłumacz dlaczego 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Przede wszystkim nie daj się wciągnąć w niekończącą się   konserwację.  Jeśli facet myśli poważnie o seksie z tobą albo o związku,  nie będzie pitolił trzy po trzy miesiącami. Albo latami, bo też tacy istnieją.  Nawijanie makaronu na uszy niestety dotyczy większości tutejszych onanów. Na forum macho, prywatnie totalne onany, którzy targają  fraglesa pod nudeski w tajemnicy przed żonami.  Jest jeszcze typ nie mam nikogo, ale nie spotkam się. Sama sobie wytłumacz dlaczego 😎

Dzięki za rady kóleżanko. 😎 U mnie jest tak, że ja absolutnie nie planuję życia z typem, o którym myślę 24/7. I powiem, że chodzi mi tylko o to, żeby mnie przepchnął. Nic więcej. Po co mi kula u nogi i niańczenie beksy. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość niezalogowany napisał:

Polecam maść na ból dupy 😗

Nie ma maści. Edek zużywa całe zapasy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Dzięki za rady kóleżanko. 😎 U mnie jest tak, że ja absolutnie nie planuję życia z typem, o którym myślę 24/7. I powiem, że chodzi mi tylko o to, żeby mnie przepchnął. Nic więcej. Po co mi kula u nogi i niańczenie beksy. 😎

Sama sobie przeczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sama sobie przeczysz. 

Aż tak widać? 😎 Kur/wa, wtopa. Już nic nie piszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Dzięki za rady kóleżanko. 😎 U mnie jest tak, że ja absolutnie nie planuję życia z typem, o którym myślę 24/7. I powiem, że chodzi mi tylko o to, żeby mnie przepchnął. Nic więcej. Po co mi kula u nogi i niańczenie beksy. 😎

Miękka faja. Zalicz, ale pamiętaj, że przeciętny głaskacz fraglesa nie wychodzi poza internety 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy to Żmi j robi swoje udawanie baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany

Dlaczego zawsze musicie pisać o nickach z forum, zamiast na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość niezalogowany napisał:

Dlaczego zawsze musicie pisać o nickach z forum, zamiast na temat?

Nie wymieniam żadnych nazwisk. Nie wmawiaj mi ciemnoty. 😎 Piszę tylko, że najlepsze przede mną z KIMŚ z forum. A to nie są dane osobowe. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czy chodzi mi o tego samego, ale jesteś z nim na stopie prywatnej? Bo skojarzyło mi się z kimś z forum jak go opisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem czy chodzi mi o tego samego, ale jesteś z nim na stopie prywatnej? Bo skojarzyło mi się z kimś z forum jak go opisałaś.

Tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość gość napisał:

Czy to Żmi j robi swoje udawanie baby?

Nie. Ja pisałam, że go lubię. Nie mogę? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wałbrzych- Piaskowa Góra. Aniu trochę lat minęło, nadal nie mogę cię zapomnieć, byłaś i jesteś najlepsza! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzały pan
15 godzin temu, Gość xnxx napisał:

jak w temacie z kim mieliscie najlepszy seks ?

Z perspektywy ostatnich 25 lat ... szczerze mówiąc trudno mi się zdecydować, bo trochę tego już było. Z M. miałem w łóżku fajerwerki przez około roku.... ale się rozstaliśmy, ja się związałem z A. która dziś jest moją żoną... i choć z początku seks z nią był trochę bardziej prozaiczny, to jednak po latach się dotarliśmy. Dlatego nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć, czy najlepszy seks był z M. czy z A.🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Czy to Żmi j robi swoje udawanie baby?

Pare dziewczyn za nim latalo, sama widzalam, wiec watpie aby sam udawal swoje fanki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×