Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość looool

Zmiano

Polecane posty

Gość looool

Gdzie pracuje Pluta vel zmianocholiczka? Robi z tego straszna tajemnice.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Skoro pracuje na zmiany i ma uniform, to obstawiam jakiś gabinet kosmetyczny lub coś w tym stylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................
2 godziny temu, Gość Mania napisał:

Skoro pracuje na zmiany i ma uniform, to obstawiam jakiś gabinet kosmetyczny lub coś w tym stylu. 

Ale po co robić z tego jakieś wielkie tajemnice skoro pokazuje nawet kibel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olola

Szkoda, że się dziewczya zmarnowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania
53 minuty temu, Gość .......................... napisał:

Ale po co robić z tego jakieś wielkie tajemnice skoro pokazuje nawet kibel 

Może się wstydzi? Chciała pracować w branży ślubnej, a dopadła ją rzeczywistości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Mania napisał:

Może się wstydzi? Chciała pracować w branży ślubnej, a dopadła ją rzeczywistości. 

Yyy wstydzi? A to nie jest przypadkiem branża zgodna z jej wykształceniem? Czego tu się wstydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looool
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Yyy wstydzi? A to nie jest przypadkiem branża zgodna z jej wykształceniem? Czego tu się wstydzić?

Właśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A co ona studiowała po licencjacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasa

Ten czerwony kubraczek, który kiedyś pokazywała to trochę jak z Time for wax. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ma czerwony i niebieski dziś pokazywała we  vlogu. Ona przez chwilę pracowała chyba w jakimś biurze i bardzo szybko zmieniła pracę? Czy mi się wydawało 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Opowiadała o tym w jednym z ostatnich filmów, że dostała pracę, podjęła ją, ale po kilku dniach odezwali się do niej z lepszą propozycją, którą przyjęła. Ja jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie chce powiedzieć gdzie pracuje, ale nie rozumiem tej jej ekscytacji tym, że w ogóle pracuje. To, że człowiek w jej wieku jest w stanie być zorganizowanym i chodzić do pracy na etat, to żadne osiągnięcie, a ta to przeżywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anon123

I tak czy siaka dziewczyna ma dzianych rodziców więc pieniędzy jej nie zabraknie, podnieca się praca bo to takie dorosłe i sama coś zarobi bez zmartwień o rachunki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahoj

Hmmm może faktycznie jakaś droga, ekskluzywna marka, grafik 11-22.30 sugeruje raczej prace w segmencie sprzedaży, usług etc. Korpo i biuro to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looool
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Opowiadała o tym w jednym z ostatnich filmów, że dostała pracę, podjęła ją, ale po kilku dniach odezwali się do niej z lepszą propozycją, którą przyjęła. Ja jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie chce powiedzieć gdzie pracuje, ale nie rozumiem tej jej ekscytacji tym, że w ogóle pracuje. To, że człowiek w jej wieku jest w stanie być zorganizowanym i chodzić do pracy na etat, to żadne osiągnięcie, a ta to przeżywa....

Najgorsze że przeżywa ze nie musi wstawać o 5:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ma nie przeżywać skoro studiowała prywatnie więc bez problemu się na takie studia dostała, rodzice opłacali jej mieszkanie i przeprowadzkę do stolicy i w sumie nigdy tak na prawdę nie pracowała? Ktoś jej to nawet wytykał pod filmami o CV. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvbcvbcvbv

nie miała pracować w marketingu? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie pracuje - źle, pracuje też źle... Chyba jako jedyna z YT zdała sobie sprawę, że z samych filmików nie utrzyma się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe jaką ma umowę, skoro leci do Dubaju. Tak szybko urlopu by nie dostała, bo na niego nie zasłużyła jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looool
39 minut temu, Gość gość napisał:

Ciekawe jaką ma umowę, skoro leci do Dubaju. Tak szybko urlopu by nie dostała, bo na niego nie zasłużyła jeszcze. 

Ano właśnie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałam ją oglądać po tym jak powiedziała, że ludzie, którzy blokują lub pomijają reklamy na yt są w pewnym sensie "złodziejami" i okradają youtuberów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Biedulinka 😄

na kwarantannie siedzi 😄 

widac po niej że ją to dobija 😄

było sie nie szlajac po Dubaju

kwarantanna skończyła im się 4 kwietnia, chyba nie oglądałas uważnie. 

ale sama zmiano to naprawdę strasznie nieinteligentna osoba. nie umie na żaden temat wyrazić swojej opinii, komentarze usuwa albo broni się jak dziesięciolatka (‚mogę żyć jak chce, nie oceniaj jak znasz’). dla mnie największym hitem ostatnich filmów jest jak wybrała się na gniota ‚365 dni’ i uznała, ze to ciekawe kino 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic do niej nie mam, ale jakoś dziwny dla mnie jest ten związek. Nie widzę tam chemii ze strony jej chłopaka, ale w sumie to ich sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też ich zwiazek troche dziwny jest... tez taki bez uczuc... ale moze tylko przed kamerą tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, bo też jestem ciekawa.

Zastanawiam się czy dalej jest z tym chłopakiem. Wg mnie kompletnie do siebie nie pasują i co chwilę dziwiłam się, że są razem i nawet kupili mieszkanie. Może tam coś się popsuło?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może dorosła i udostępnianie w internecie nawet małych fragmentów życia zaczęła jej przeszkadzać. Te komentarze nad słusznością jej związku czy ciąży były nie na miejscu i bolą. Ja wiem, że wydaje się ,że ludzie mają prawo wiedzieć, ale kurczę... Trochę kultury 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BBB napisał:

Myślę, że może dorosła i udostępnianie w internecie nawet małych fragmentów życia zaczęła jej przeszkadzać. Te komentarze nad słusznością jej związku czy ciąży były nie na miejscu i bolą. Ja wiem, że wydaje się ,że ludzie mają prawo wiedzieć, ale kurczę... Trochę kultury 

Może i tak, ale byłoby miło gdyby odezwała się do fanów i wyjaśniłam dlaczego odchodzi. Ja ją bardzo lubię i jej kibicuję i takie olewanie powoduje, że jest mi przykro. Nie wszyscy życzą jej źle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, pinkyy napisał:

Może i tak, ale byłoby miło gdyby odezwała się do fanów i wyjaśniłam dlaczego odchodzi. Ja ją bardzo lubię i jej kibicuję i takie olewanie powoduje, że jest mi przykro. Nie wszyscy życzą jej źle.

Rozumiem, ale niektórym bardzo brakowało kultury - pytanie o ciążę jest naprawdę czymś złym, nieważne jakie są intencję. 

Myślę,że nie rezygnuje z YT, ale potrzebuje przerwy - przecież pracuje więc wiadomo,że ma tego czasu mniej. Ostatnie lata wyglądały tak, że zajmowała się kanałem, pracą i ogarnięciem mieszkania - jego zakupem, ogarnięciem fachowców, doborem wszystkiego - wiem,że ludziom się wydaje ,że to nic ciężkiego, ale żeby znaleźć durna komodę spędza się kilka godzin w necie i w sklepach stacjonarnych. A z fachowcami bywa różnie - trzeba pilnować efektów, zgłaszać uwagi, dostarczać jakieś materiały - jednym słowem być na miejscu. Poświęca swój czas na chłopaka, znajomych, rodzinę więc siłą rzeczy na YT ma mniej czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×