Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jestem mężczyzna ok 40stki. Jestem singlem i przyznam się szczerze, nie widzę się jako ojciec małego dziecka. Wolę obejrzeć film lężąc na kanapie niż bawić się z dzieckiem samochodzikami.

Polecane posty

Gość gosc

szkoda, że nie znalazłem sobie partnerki 10 lat temu 😞

Teraz to jedynie młodsza, energiczna żonka byłaby rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbsbz

W dzisiejszych czasach nikt sie nie widzi ani ojcem ani matka bo jest tyle.rozrywek...chyba ze dojdzie do glosu silny instynkt albo....trzeba miec dziecko bo inni maja,niestety ludzie robia sie bardzo wygodni i leniwi,chcieliby zyc na wysokim poziomie ale nie sa w stanie na to zarobic...chcieliby byc w zwiazku ale potrafia tylko brac...wiekszosc 30latkow i 40latkow jest nadal niedojrzala...a czasem to poprostu brak partnera/ki...moze jak trafisz na milosc swego zycia to bedziesz chcial miec dziecko...zycze ci rodziny bo to wazna rzecz...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Bsbsbz napisał:

W dzisiejszych czasach nikt sie nie widzi ani ojcem ani matka bo jest tyle.rozrywek...chyba ze dojdzie do glosu silny instynkt albo....trzeba miec dziecko bo inni maja,niestety ludzie robia sie bardzo wygodni i leniwi,chcieliby zyc na wysokim poziomie ale nie sa w stanie na to zarobic...chcieliby byc w zwiazku ale potrafia tylko brac...wiekszosc 30latkow i 40latkow jest nadal niedojrzala...a czasem to poprostu brak partnera/ki...moze jak trafisz na milosc swego zycia to bedziesz chcial miec dziecko...zycze ci rodziny bo to wazna rzecz...pozdrawiam

dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dwojke dzieci i rozumiem Cię doskonałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym wieku to jedynie już same odpadki zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolnsjwg

Ja nie chce miec dzieci, jestem mloda i szukam kogos kto a. podziela moje zdanie b. nie zmieni go za 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szukaj takiej tak ty, na pewno jest wiele kobiet które nie maja dzieci i są w podobnym wieku tylko musisz się liczyć z tym ze na pewno nie będzie w czym wybierać. Jeśli nie czujesz się na siłach by mieć dziecko albo zostać ojczymem to raczej odradzam bo dzieci później na tym cierpią a nie zasługują na to

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrw4

Nie chcesz to nie miej. Na "pocieszenie" mogę ci powiedzieć tylko tyle, że dzieci nie robisz sam, kiedy jesteś singlem i myślisz o zabawie samochodzikami to jakaś abstrakcja, ale gdy spotkasz odpowiednią kobietę, która da ci emocjonalnego kopniaka (chemia) to jak najbardziej możliwe, że poczujesz się na siłach mimo bólu w krzyżu i worów pod oczami. To jest rzecz bardziej instynktowna niż racjonalna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O ile sa kobiety, ktore nie chca miec dzieci i zdania nie zmienia, to faceci maja rozmnazanie w naturze.Jak ktory mowi ze nie chce dzieci to tak naprawde chcialby i 50, tylko sie nimi nie zajmowac, co tez jest norma spoleczna ze wszystko na glowie matki.To kobieta ponosi wszystkie trudy:ciaze, porod, polog, cycowanie, wstawanie w nocy, uwiezienie w domu, rezygnacja z pracy i rozrywek, odciecie sie od przyjaciol, problemy zdrowotne po porodzie, depresja, samotnosc.Facet:daje pieniadze, pobawi sie z dzieckiem, robienie fotek i filmikow,wyjscia i wycieczki z dzieckiem.Matka to 90% poswiecenia i trudu, ojciec jakies 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reqwrew

Ja jestem kobietą i też bym tak chciała: mieć 50 dzieci tylko się nie musieć nimi zajmować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość reqwrew napisał:

Ja jestem kobietą i też bym tak chciała: mieć 50 dzieci tylko się nie musieć nimi zajmować 😄

Ale jestes kobieta, wiec musisz je urodzic, chocbys sie nimi nie zajmowala.Facet tylko bzyknie i juz dziecko ma.No chyba, ze sobie wynajmiesz surygatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale jestes kobieta, wiec musisz je urodzic, chocbys sie nimi nie zajmowala.Facet tylko bzyknie i juz dziecko ma.No chyba, ze sobie wynajmiesz surygatke

Surykatke! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiem wiem, wyszla krzyzowka, tak wiele osob dla jaj miesza surykatke z surogatka ze juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie dziwię się, trochę późno na pierwsze dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×