Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ma ma ma

Koniec 22 tc 4 kilo na plusie

Polecane posty

Gość Ma ma ma

Tak jak w tytule. Czy Waszym zdaniem to dużo czy w sam raz? Dodam, że nie jem w ogole słodyczy (przed ciąża tez nie jadłam) unikam glutenu i staram się jeść regularnie. Dodatkowo chodzę na basen 2x w tygodniu. I bardzo proszę bez hejtu, wiadomo ze dziecko najważniejsze, ale jest zdrowe i rozwija się prawidłowo. Jem zdrowe rzeczy🙂. W sumie to mam na razie tylko brzuch i trochę większe piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma ma ma

Ach i to pewnie ważne, zaczynałam od wagi 55 przy wzroście 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mało. Chcesz się pochwalić czy co? Moja siostra 15tc i 14 kg na plusie, ZACZYNAŁA Z WAGĄ 51 KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsbsbs
4 minuty temu, Gość Ma ma ma napisał:

Tak jak w tytule. Czy Waszym zdaniem to dużo czy w sam raz? Dodam, że nie jem w ogole słodyczy (przed ciąża tez nie jadłam) unikam glutenu i staram się jeść regularnie. Dodatkowo chodzę na basen 2x w tygodniu. I bardzo proszę bez hejtu, wiadomo ze dziecko najważniejsze, ale jest zdrowe i rozwija się prawidłowo. Jem zdrowe rzeczy🙂. W sumie to mam na razie tylko brzuch i trochę większe piersi. 

Ty zbrzuszona krowo rozpłodowa. A kogo tu obchodzi twoj fecior, wymiona z których wycieka mleko i obrzydliwe brodawy na pół cyca. Tak jesteś obleśna rodzicielko. I po urodzeniu tez będziesz obleśna. Będziesz się nadawała tylko do dojenia. Nie będziesz już kobieta tylko karmicielka. ...zioch będzie rozdziagniety jak wiadro. Ale nie to jest najgorsze. Dziecko może być opóźnione w rozwoju. Będziesz sienwstydzila za nie w szkole, będzie tym najgorszym. A na stare lata i tak będzie cię miało gdzies 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexy mamunia
10 minut temu, Gość Ma ma ma napisał:

Tak jak w tytule. Czy Waszym zdaniem to dużo czy w sam raz? Dodam, że nie jem w ogole słodyczy (przed ciąża tez nie jadłam) unikam glutenu i staram się jeść regularnie. Dodatkowo chodzę na basen 2x w tygodniu. I bardzo proszę bez hejtu, wiadomo ze dziecko najważniejsze, ale jest zdrowe i rozwija się prawidłowo. Jem zdrowe rzeczy🙂. W sumie to mam na razie tylko brzuch i trochę większe piersi. 

To powiem ci ze się strasznie zapuscilas. Ja zaczynałam z waga 46 kg i przytyłam przez cała ciąże 3 kg . Tak wiec nawet nie dobiłam do 50. A ty już z wagi 55 4kg na plusie to jakaś porażka dla mnie. Chyba bym się załamała na twoim miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalnie czyli dobrze 😁 ja miałam podobnie i kończę zaraz ciąże z plus 8 kg. Moje BMI przed ciąża takie samo jak twoje. A w ciąży należy przytyć 8-12 kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma ma ma
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mało. Chcesz się pochwalić czy co? Moja siostra 15tc i 14 kg na plusie, ZACZYNAŁA Z WAGĄ 51 KG.

 

22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mało. Chcesz się pochwalić czy co? Moja siostra 15tc i 14 kg na plusie, ZACZYNAŁA Z WAGĄ 51 KG.

Nie obchodzi mnie żadne chwalenie ani nic, chciałam wiedzieć jak u innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rnhdsjp
2 minuty temu, Gość Ma ma ma napisał:

 

Nie obchodzi mnie żadne chwalenie ani nic, chciałam wiedzieć jak u innych 

No to już wiesz. Zapuscilas się i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A pamiętasz może ile miałaś w 16tyg? U mnie +2 kilo i tez zastanawiam się czy to dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mało. Chcesz się pochwalić czy co? Moja siostra 15tc i 14 kg na plusie, ZACZYNAŁA Z WAGĄ 51 KG.

😮😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Sexy mamunia napisał:

To powiem ci ze się strasznie zapuscilas. Ja zaczynałam z waga 46 kg i przytyłam przez cała ciąże 3 kg . Tak wiec nawet nie dobiłam do 50. A ty już z wagi 55 4kg na plusie to jakaś porażka dla mnie. Chyba bym się załamała na twoim miejscu. 

Komu ty te kity amebo wciskasz? Każda kobieta tyje, minimum 8 kg, bo samo dziecko to 3 kg, wody płodów 2 kg, większa ilość krwi, kolejne kg to łożysko tak że minimum 7 przytyje każda. Chyba że Twój wypierd waży tyle co twój mózg czyli 0 kg. Ale tępa dzida. Glupsze są tylko te co same w to wierzą że ona prawde mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Komu ty te kity amebo wciskasz? Każda kobieta tyje, minimum 8 kg, bo samo dziecko to 3 kg, wody płodów 2 kg, większa ilość krwi, kolejne kg to łożysko tak że minimum 7 przytyje każda. Chyba że Twój wypierd waży tyle co twój mózg czyli 0 kg. Ale tępa dzida. Glupsze są tylko te co same w to wierzą że ona prawde mówi. 

Mam kilka koleżanek które tak wymiotowały w ciąży że chudły po kilka kilo w 1 trymestrze, zamiast tyć. Ja akurat nie miałam nawet mdłości ale znam przypadek że w dniu porodu waga była taka sama jak przed ciążą. Moja mama przytyła tylko 4 kilo z czego ja ważyłam 3😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma ma ma

Nie pamietam za dobrze ile w 16 tc, ale może kg był do przodu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Ma ma ma napisał:

Nie pamietam za dobrze ile w 16 tc, ale może kg był do przodu. 

 

A widać brzuszek? Bo u mnie nawet z tym słabiutko. Już prawie połowa a ja w ogóle tego nie poczułam jeszcze i trochę i mi przykro 😂😂 zero mdłości zero brzucha czasami mam wrażenie że to sen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma ma ma
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A widać brzuszek? Bo u mnie nawet z tym słabiutko. Już prawie połowa a ja w ogóle tego nie poczułam jeszcze i trochę i mi przykro 😂😂 zero mdłości zero brzucha czasami mam wrażenie że to sen 

Tak, brzuch widać. Chociaż teraz wiadomo kurtki i płaszcze wiec się wszystko maskuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa

Ja jestem w 35tc i na plusie mam tylko 3kg. Lekarz nie potrafi mi wyjasnic dlaczego. Dziecko wagowo w normie, wyniki tez ok. 

W pierwszej ciazy przytylam 11 kg. Teraz mam cukrzyce ciazowa wiec jem inaczej niz w pierwszej w tym zero slodyczy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×