Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Siwa ślicznotka ulepiła z gliny kotka

Polecane posty

Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Fakt. Nawet jej się udał. Ogólnie dzisiaj wyjątkowo ładnie się ubrała. W tych czarnych ciuchach wygląda bardzo dobrze. W gałganie też. Tylko ten ....miś....😅

Wyglądała jakby szła na włamę z ta czapką 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

siwa twierdzi, że to "nigdy nie jest za późno na pasję" serio? założe się, że raz tam pojechała i tyle, jeszcze lew zawiózł.. ja mam taką beke z niej.. opiekuna ma 24 na dobę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pojechała lepić z gliny bo zaprosiła ją koleżanka, sama by nigdy w życiu nie wyszukała takich zajęć.. zresztą to dobry powód, żeby hejterzy przestali pisać, że nie ma pasji 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Siedzę w czapce od 6 rano bo jest mega zimno i grzejniki u nas nie grzeją ale u nas jest ciepło i zrobiło się zimno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

...ne te wasze  tematy i komentarze ,dzieci z przedszkola mądrzejsze ,ale to tak jest po ukończeniu gierkowskiej zawodówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

...ne te wasze  tematy i komentarze ,dzieci z przedszkola mądrzejsze ,ale to tak jest po ukończeniu gierkowskiej zawodówki 

a Ty nawet zawodówki nie skończyłaś z tymi przecinkami od 10 tematów się nie nauczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hehe ogladala parodie, juz nie podnosi nozki prezentujac altfity, widac jak ze soba walczy. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

.ne te wasze  tematy i komentarze ,dzieci z przedszkola mądrzejsze ,ale to tak jest po ukończeniu gierkowskiej zawodówki 

a Ty nawet zawodówki nie skończyłaś z tymi przecinkami od 10 tematów się nie nauczyłaś

Dokładnie, pisze jakby analfabetyzm wtórny miała, wyzywa wszystkich od ...ów, ale właśnie idioci tak mają że muszą się dowartościować tym, że innych potraktują tak jak ich wszędzie i każdy traktuje czyli jak ...a .Weź raszplo lepiej książkę do ręki zobaczysz jak i gdzie się stawia przecinki, bo tego nawet w zawodówce uczyli co jak widać cię ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolonia z Komina

Dla mnie jest nie do pojęcia sytuacja, że ktoś , kto pokazuje, że ma pieniądze (samochód, mieszkanie, dom, akcesoria i wiele innych) kupuje jedzenie w Lidlu i Biedronce. I nie chodzi mi o to, że tam wszystko jest śmieciowe, ale takie rzeczy jak mięso, pieczywo, warzywa i owoce, to już autentycznie przesada. Ja rozumiem jeśli ktoś mało zarabia, to nie ma wyjścia , to przykre niestety. Ale ktoś kto ma kasę? 

Tu chyba chodzi o to, żeby te haule kręcić, bo to sklepy wiekszosci ludzi i to się sprzeda. Nie to co eko. Ale mimo wszystko to jest dla mnie nie do pojęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Kolonia z Komina napisał:

Dla mnie jest nie do pojęcia sytuacja, że ktoś , kto pokazuje, że ma pieniądze (samochód, mieszkanie, dom, akcesoria i wiele innych) kupuje jedzenie w Lidlu i Biedronce. I nie chodzi mi o to, że tam wszystko jest śmieciowe, ale takie rzeczy jak mięso, pieczywo, warzywa i owoce, to już autentycznie przesada. Ja rozumiem jeśli ktoś mało zarabia, to nie ma wyjścia , to przykre niestety. Ale ktoś kto ma kasę? 

Tu chyba chodzi o to, żeby te haule kręcić, bo to sklepy wiekszosci ludzi i to się sprzeda. Nie to co eko. Ale mimo wszystko to jest dla mnie nie do pojęcia 😕

w tych sieciówkowych sklepach, da się znaleźć droższe produkty z lepszym składem, ale oni lubią takie jedzenie..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ile oni pożarają tego paczkowanego żarcia? to niedługo im wyjdzie bokiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

paczkowane wędliny, pączki, zupki chińskie, czekolada, naleśniki z paczki i kawa ze słoika oraz mrożona pizza...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Kolonia z Komina napisał:

Dla mnie jest nie do pojęcia sytuacja, że ktoś , kto pokazuje, że ma pieniądze (samochód, mieszkanie, dom, akcesoria i wiele innych) kupuje jedzenie w Lidlu i Biedronce. I nie chodzi mi o to, że tam wszystko jest śmieciowe, ale takie rzeczy jak mięso, pieczywo, warzywa i owoce, to już autentycznie przesada. Ja rozumiem jeśli ktoś mało zarabia, to nie ma wyjścia , to przykre niestety. Ale ktoś kto ma kasę? 

Tu chyba chodzi o to, żeby te haule kręcić, bo to sklepy wiekszosci ludzi i to się sprzeda. Nie to co eko. Ale mimo wszystko to jest dla mnie nie do pojęcia 

Ja się dziwię, że ona ma taka figurę jedzac bułki, pączki, sery, słodycze i alko to ja bym się juz toczyła. Ma szczęście. Zdrowie to dopiero po 40 albo i później zaczyna fiksować. Dajmy im czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Kolonia z Komina napisał:

 

Ktoś napisal komentarz pod vlogiem, że wyglada jak złodziej z Simsów hahaha 

Mnie się od razu ze złodziejaszkiem skojarzyła w tych czarnych ciuchach i czapie.🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ktoś napisal komentarz pod vlogiem, że wyglada jak złodziej z Simsów hahaha 

Mnie się od razu ze złodziejaszkiem skojarzyła w tych czarnych ciuchach i czapie.🤣🤣🤣

80 polubień 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Łodzi muszą być minusowe temperatury,że ona taka opatulona chodzi,a przepraszam nie chodzi tylko wsiada do auta.Nie wierzę ,ze nie poci się w tym poliestrowym namiocie i czapie.Pot plus litry perfum to musi odór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

W Łodzi muszą być minusowe temperatury,że ona taka opatulona chodzi,a przepraszam nie chodzi tylko wsiada do auta.Nie wierzę ,ze nie poci się w tym poliestrowym namiocie i czapie.Pot plus litry perfum to musi odór.

odór spoconej skóry głowy, której nawet nie potrafi domyć (pamiętamy słynne domycie skóry głowy przez fryzjerkę) i siedzenie w czapie w aucie/domu oraz turbanie 😄 i co się dziwić, że wylewa na siebie litry perfum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kaloryfery zakręcone bo gorąco,ale na plecach poliestrowe swetrzycho i czapa.Ta kobieta jest nielogiczna.Ja mam odkręcone kaloryfery i chodzę w domu w krótkim rękawku.Skoro suche powietrze jej doskwiera niech częściej wietrzy paczkomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oni jedzą straszny syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"rozmawiam ze znajomymi" 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

Marzy jej się "wolny wieczór", a to ona ma jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja się dziwię, że ona ma taka figurę jedzac bułki, pączki, sery, słodycze i alko to ja bym się juz toczyła. Ma szczęście. Zdrowie to dopiero po 40 albo i później zaczyna fiksować. Dajmy im czas.

Ona ma początki lekomanii i początki choroby autoimmunologicznej. Do tego zaawansowany alkoholizm. Będzie jeszcze więcej jadła i chudła jeszcze szybciej. Kara adekwatna do czynów i charakteru Ropuchy. Przedszkolak kopnie ją w D i znajdzie sobie młodszą bez obwisłego cyca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Mam dziś czas tylko dla siebie"🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona ma początki lekomanii i początki choroby autoimmunologicznej. Do tego zaawansowany alkoholizm. Będzie jeszcze więcej jadła i chudła jeszcze szybciej. Kara adekwatna do czynów i charakteru Ropuchy. Przedszkolak kopnie ją w D i znajdzie sobie młodszą bez obwisłego cyca. 

Z tym zaawansowanym alkoholizmem to pojechałaś trochę za daleko,ale na pewno ma ku temu skłonności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jpr. Kafe blokuje, a zawsze się znajdzie jakaś upierdliwa, co bez pisania o niej żyć nie może. Na miejscu W. niektórych wpisów bym nie darowała (na bank robiły to te same osoby) i najpierw poprosiła prokuraturę o IP i dane właściciela (w razie czego ojciec, matka, bądź pracodawca byliby wzywani na sprawę), a później złożyła pozwy w sądzie. Ciekawe ile tłumaczyłoby się chorobą psychiczną? Niestety tylko biegli mogą orzec, czy ktoś w danej chwili był niepoczytalny, czy też miał ograniczoną poczytalność. Dalej snujcie te niestworzone historie... i nie piszę tu o lepieniu kota. Bez odbioru.

P.S. Nie jestem jej fanką, ale to nie oznacza, że mam ją i jej męża wyśmiewać i naruszać ich dobra osobiste.

 

Ona sama narusza swoje dobra, geniuszu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja znajoma też jadła taki syf i w takich ilościach że aż dawało do zastanowienia,, okazało się że wszystko wy rzy gi wa ła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jak dos ra la o tej plastik tandecie, słyszałyście? Na dobre sie czeka... czyli ich swetry i jej vlogi i uśmiech starej puff mutter i ślepia Bazyliszka. Obrzydliwa baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dokładnie, z mieszkania chojrakuje a na ukicę sama nie wyjdzie w obawie zeby  płaskiego na moordę od kogos mogła zaliczyc choćby od tej z Tesco co jej swetra nie chcieli reklamować czy id innych WIELBIcELEK. Nie lubię bardzo tej vlogerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Wyglądała jakby szła na włamę z ta czapką 🤣🤣

Bez tego miśka nawet mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×