Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dynia

RLM od tej Japonii już w się w glowie poprzewracało

Polecane posty

Gość Dynia

Nie mogę na nią już patrzec... 

co się z nią stało?

Kiedyś sprawiała wrażenie inteligentnej, mądrej, zaradnej kobiety a teraz mam wrażenie, że się cofa w rozwoju. Kiedyś te książki, te dopracowane na ostatni guzik filmiki, w których dzieliła się swoją wiedzą a teraz? Teraz wiecznie te peruki, makijaż jak na Azjatki, nic, tylko testuje jakieś paski, które się przykleja na twarz. Bo tam tak robią. Maluje proste brwi, bo one tak malują. Nakłada tyle tego różu- bo one tak  robią. Na dodatek mam wrażenie, że pogorszył się jej zasób słów. Nic tylko „w ogole” albo jakieś „OOOOooo!”. Co youtube robi z ludźmi? Mam nadzieje, ze się kiedyś ogarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko dzieci ja oglądają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak dla mnie ona zawsze była infatylna i miałam wrażenie, że trochę cofnięta w rozwoju 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i irytujaca,przerywa osobom z ktormi nagrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A to ktoś ją jeszcze ogląda prócz dzieci? 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kanały makijażowe powoli się kończą - co tam można w nieskończoność pokazywać? Skończyły się pomysły i pojawia się "testowanie" dziwnych rzeczy i malowanie modne wśród dzieci. W końcu ileż razy można pokazywać film ze smoky eyes po X latach na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kanały makijażowe powoli się kończą - co tam można w nieskończoność pokazywać? Skończyły się pomysły i pojawia się "testowanie" dziwnych rzeczy i malowanie modne wśród dzieci. W końcu ileż razy można pokazywać film ze smoky eyes po X latach na youtube.

ciagle jakies niowe palety wychodza,teraz w wspolpracach z yotuberami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsjs

Ta kobieta jest naprawdę niesamowita. Bez makijażu maszkara, a z makijazem jak nie ona 😧😲 ewenement. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsjs

Ta kobieta jest naprawdę niesamowita. Bez makijażu maszkara, a z makijazem jak nie ona 😧😲 ewenement. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlos

Ona mi przypomina takie ufo, ma dziwna twarz bez makijażu, jeszcze jak ubierze jakaś perukę of kors :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gosc napisał:

ciagle jakies niowe palety wychodza,teraz w wspolpracach z yotuberami

Niby tak, ale wystarczy 1-2 recenzje takiej palety, a cały yt jest zaśmiecony filmami dokladnie o tym samym. Poza tym na palety Fenty czy Jeffree Star stać może 10-15% subskrybentów, reszta to dzieci, a ile można gadać o tych samych kosmetykach z Wibo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Jsjsjs napisał:

Ta kobieta jest naprawdę niesamowita. Bez makijażu maszkara, a z makijazem jak nie ona 😧😲 ewenement. 

No dokładnie. To jest dopiero siła makijażu(a własciwie tapety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ewka nie jest brzydka, ma typową urodę bardzo jasnej blondynki - różowa cera, bardzo jasne brwi i rzęsy. Ma natomiast bardzo regularne rysy twarzy i mały, prosty nos. Nie wiem jak wy, ale ja wolałabym mieć kształtną twarz niż czarne brwi, które mogę sobie w dowolnym momencie podmalować. A peruki? Są twarzowe, swoje włosy ma ona rzadkie z natury (pokazywała kiedyś zdjęcia z liceum i wtedy tez takie miała). 

A azjatycki makijaż? Mi sie osobiście podoba, nie wiem o co wam chodzi. Sprawia, że twarz wygląda świeżo i młodo. O wiele lepsze to niż zachodnia moda na isnta baddie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No dokładnie. To jest dopiero siła makijażu(a własciwie tapety).

No właśnie, trudno to nazwać makijażem - dla mnie to jest namalowana od nowa twarz, serio. Makijaż  - jeśli ma być makijażem - to jedynie podkreśla zastaną urodę, a nie tworzy ją od zera. To co ona robi, to jest charakteryzacja. Taka osoba w tym makijażu i perukach nie istnieje, tak jak nie istnieje Joker.

Jednak najbardziej obleśne są te jej uszy. Fuuuuuuj. Jak to wygląda! I to proces nieodwracalny - nie chciałabym nigdy zobaczyć takiego ucha po wyjęciu tego tunelu, to musi wyglądać jak sflaczały napletek.

Dla mnie osoby, które się nadmiernie tatuują (ludzie-brudnopisy), kolczykują, kaleczą - generalnie trwale oszpecają - mają coś nie tak z garem. Psycholog jakiś, nie wiem. Skąd ta potrzeba do kaleczenia ciała wynika - + makijaż zasłaniający prawdziwą twarz, z jaką się urodziła - musi świadczyć o głębokiej niechęci do własnego ciała, braku akceptacji takiej siebie, jaką jest z natury. Smutne, zwłaszcza, że głównie oglądają ją dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No właśnie, trudno to nazwać makijażem - dla mnie to jest namalowana od nowa twarz, serio. Makijaż  - jeśli ma być makijażem - to jedynie podkreśla zastaną urodę, a nie tworzy ją od zera. To co ona robi, to jest charakteryzacja. Taka osoba w tym makijażu i perukach nie istnieje, tak jak nie istnieje Joker.

W punkt. Nie śledzę jej, widziałam może w sumie z 6 jej filmów, ale może Wy wiecie, czy miała kiedyś filmik, w którym pokazywała minimalny makijaż, samo podkreślenie brwi i rzęs, nudziakowa pomadka, muśnięcie różem? Czy zawsze ma papugę na oku i kontrastowe usteczka + 4 warstwy baz, podkładów, rozświetlaczy, korektorów, brązerów i ch.uj.j wie jeszcze czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość gość napisał:

W punkt. Nie śledzę jej, widziałam może w sumie z 6 jej filmów, ale może Wy wiecie, czy miała kiedyś filmik, w którym pokazywała minimalny makijaż, samo podkreślenie brwi i rzęs, nudziakowa pomadka, muśnięcie różem? Czy zawsze ma papugę na oku i kontrastowe usteczka + 4 warstwy baz, podkładów, rozświetlaczy, korektorów, brązerów i ch.uj.j wie jeszcze czego?

Miała koedyś delikatniejszy makijaż jak ją pomalował Harry Jefferson 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszi
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

 

A azjatycki makijaż? Mi sie osobiście podoba, nie wiem o co wam chodzi. Sprawia, że twarz wygląda świeżo i młodo. O wiele lepsze to niż zachodnia moda na isnta baddie.  

Azjatycki makijaż wygląda dobrze tylko na Azjatkach. Ona na sile chce zmieniać sobie rysy twarzy żeby być jak one. W ostatnim filmie z Agą Grzelak jak sobie naklejały te naklejki pod oczy, jak sama nazwała „worek z tłuszczu”... to próbowała sobie potem na lewym oku domalować cieniem ten a’la tłuszczyk. 

To już jest charakteryzacja a nie makijaż. Zachowuje się jak dziecko a kobieta jest juz grubo po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te makijaże chyba trzeba traktować jako charakteryzacje, makijaż na imprezę. Przecież nikt normalny nie maluje się tak codziennie. A gdyby miała pokazywać proste makijaże na codzien to zrobiłaby 3 filmy i temat wyczerpany. Ja ją trochę tak obserwowałam z doskoku, do momentu filmu z Martyna Wojciechowska. Martyna ze dwa razy starsza, machnęła dwa razy ręką, tamta maluje się 10 razy dłużej i efekt taki, że Martyna wyglądała super, a RLM jak karykatura człowieka przy niej. Od tego czasu robię sobie dużo słabszy makijaż na codzien,bo uświadomiłam sobie jak śmiesznie wygląda taka tapeta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość Jsjsjs napisał:

Ta kobieta jest naprawdę niesamowita. Bez makijażu maszkara, a z makijazem jak nie ona 😧😲 ewenement. 

To wejdź na kanal "SO Beauty", tam masz dopiero różnicę między bestią a piękną. Mam na myśli Sarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Moim zdaniem, ona ma ogromne kompleksy w związku ze swoim wyglądem. Dyskusyjna uroda, mega rzadkie włosy, wysokie czoło na pograniczu łysiny i nadwaga. Stąd te przesadzone makijaże i kontrowersyjne stylówki, żeby odciągnąć od siebie uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Ggg napisał:

Moim zdaniem, ona ma ogromne kompleksy w związku ze swoim wyglądem. Dyskusyjna uroda, mega rzadkie włosy, wysokie czoło na pograniczu łysiny i nadwaga. Stąd te przesadzone makijaże i kontrowersyjne stylówki, żeby odciągnąć od siebie uwagę. 

Jest brzydka jak noc i nawet makijaż nie pomaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jest brzydka jak noc i nawet makijaż nie pomaga 

ale ma meża przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wydaje mi się że ma jakiś kompleks wieku przez to jak charakteryzuje się tym makijażem na taką laleczkę/słodką nastoletnią azjatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest produktem, ktory siec przezuwa i wkrotce wypluje z niesmakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gyros
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

wydaje mi się że ma jakiś kompleks wieku przez to jak charakteryzuje się tym makijażem na taką laleczkę/słodką nastoletnią azjatkę

No ale tez dobre, jak jej tak bardzo przeszkadza swój wyglad to czemu z tym nic nie zrobi? Ona ma dwa paski zamiast ust, nie chce ich powiększyć? Choćby kapkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość Gyros napisał:

No ale tez dobre, jak jej tak bardzo przeszkadza swój wyglad to czemu z tym nic nie zrobi? Ona ma dwa paski zamiast ust, nie chce ich powiększyć? Choćby kapkę 

Sorry, ale nie wszystkim podobaja się usta glonojada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gyros napisał:

No ale tez dobre, jak jej tak bardzo przeszkadza swój wyglad to czemu z tym nic nie zrobi? Ona ma dwa paski zamiast ust, nie chce ich powiększyć? Choćby kapkę 

Widocznie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Hahahha napisał:

Taaa? A grotkowska o jak wyglada? 😂 

No dokladnie. A Siwiec? Też wygląda jak glonojad. A one na pewno nie chodzą do kosmetyczki z olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66668
Dnia 6.11.2019 o 17:35, Gość gosc napisał:

ale ma meża przynajmniej

Ale wyczyn xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coo

Ona zawszs miała IQ na minusie, więc nie powinnyście być zdziwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×