Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zazdroszczę facetom wiec ich nienawidzę

Polecane posty

Gość Gość

Zazdroszczę tego ze sa facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Zazdroszczę tego ze sa facetami

Nima czego, po obydwu stronach barykady wojna płci jest wyrównana i każdy zbiera profity na swój sposób 

nie ma lekko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nima czego, po obydwu stronach barykady wojna płci jest wyrównana i każdy zbiera profity na swój sposób 

nie ma lekko 

Nienawidze swojego ciala i sie z nim nie utozsaniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nienawidze swojego ciala i sie z nim nie utozsaniam

Co ci sie nie podoba, masz jakie masz nie wal w chója, ale to zdaje się freud mówił ze kobiety zazdroszczą facetom peniisów. A nie możesz być kobieta? Co ci się zazdro włącza o co niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zazdroszczę tego ze sa facetami

Ptaka zazdrościsz 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej zazdroszczę, że nie muszą mieć okresu, chodzić w ciąży i rodzić dzieci. Babska fizjologia mnie dobija od dwudziestu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Ja najbardziej zazdroszczę, że nie muszą mieć okresu, chodzić w ciąży i rodzić dzieci. Babska fizjologia mnie dobija od dwudziestu lat.

Nie wiem czy w takich przypadkach to głowa choruje czy ciało niewłaściwe, ale czujesz się psychicznie facetem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem czy w takich przypadkach to głowa choruje czy ciało niewłaściwe, ale czujesz się psychicznie facetem? 

Tak, na pewno głowa choruje, bo nie bardzo akceptuje rzeczywistość😂. Czuje sie kobietą. Ale wolalabym nie musieć mieć okresu. A ciąży i porodu nie życzyłabym najgorszemu wrogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Tak, na pewno głowa choruje, bo nie bardzo akceptuje rzeczywistość😂. Czuje sie kobietą. Ale wolalabym nie musieć mieć okresu. A ciąży i porodu nie życzyłabym najgorszemu wrogowi.

A my mamy brodę i testosteron 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A my mamy brodę i testosteron 

Golenie ryja faktycznie chooyoza, ale testosteron to chyba zaleta. W porównaniu z progesteronem wydaje się dobry...😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Golenie ryja faktycznie chooyoza, ale testosteron to chyba zaleta. W porównaniu z progesteronem wydaje się dobry...😎

Nie no tak zdecydowanie, juz wole chodzić zły jak z cycami 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie no tak zdecydowanie, juz wole chodzić zły jak z cycami 😛

Ginekomastia nie dodaje uroku mężczyźnie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet nie zazdroszczę peniisa chociaż tego tez, ale najbardziej ze mogą sobie poderwać dziewczyne i nie wstydzic się ze ktoś o nich pomysli zle, nosic męskie ciuchy, miec krótkie wlosy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nawet nie zazdroszczę peniisa chociaż tego tez, ale najbardziej ze mogą sobie poderwać dziewczyne i nie wstydzic się ze ktoś o nich pomysli zle, nosic męskie ciuchy, miec krótkie wlosy itp

Wy tez podrywacie i to bardziej smiale niż nie jeden facet. A co ci włosy przeszkadzają kurde macie szanse mieć fajny fryz a ty chcesz na pale się golić, co jest z tobą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Nawet nie zazdroszczę peniisa chociaż tego tez, ale najbardziej ze mogą sobie poderwać dziewczyne i nie wstydzic się ze ktoś o nich pomysli zle, nosic męskie ciuchy, miec krótkie wlosy itp

Akurat tu baby mają więcej wolności, bo mogą nosić ciuchy i męskie i damskie a fryzure też sobie robią jaką chcą. Co do podwójnych standardów moralnych... no to niestety. Żyjemy w patriarchacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×