Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy piłyście pod koniec ciąży herbatę z liści malin? Od kiedy? Warto?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się czy to tak cudowny środek na przyspieszenie porodu jak w necie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja sobie przycupne i poczytam. Z liści to jakaś specjalna? Jesień okres przeziębień i kupiłam malinową herbatę w saszetkach (Niewiem czy z liści czy z czego😅) a potem właśnie sobie przypomniałam ze to się pije na wywołanie porodu. I teraz nie mam odwagi się napić haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nic nie pomaga. Ani ta durna herbatka ani ananas ani dlugie spacery, mycie okien, dzwiganie, seks, ostre potrawy, nawet 100 przysiadow i cieple kapiele. Jak dzieciak uparty jak moj to i skok na bungee nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja sobie przycupne i poczytam. Z liści to jakaś specjalna? Jesień okres przeziębień i kupiłam malinową herbatę w saszetkach (Niewiem czy z liści czy z czego😅) a potem właśnie sobie przypomniałam ze to się pije na wywołanie porodu. I teraz nie mam odwagi się napić haha

Herbata z liści malin ma podobno wzmocnić mięśnie macicy, wzmacniać skurcze i przyspieszyc poród. Dlatego nie pije się jej przed 9 miesiącem. Herbata malinowa ze sklepu czy nawet apteki to herbata z owoców i możesz jej pić ile chcesz całą ciążę. Na opakowaniu jest napisane, jeśli jest z liści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona nie przyspiesza terminu porodu !Piłam, urodziłam w 2 h ale nie wiem jakby było gdybym jej nie piła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia Friday, November 08, 2019 o 16:58, Gość Gość napisał:

Ona nie przyspiesza terminu porodu !Piłam, urodziłam w 2 h ale nie wiem jakby było gdybym jej nie piła.

A możliwe, ze nie przyspiesza terminu tylko akcje porodową tak jak pisze autorka powyżej. Piłam tylko kilkakrotnie i też podobno w miarę szybko urodziłam jak na pierwszy poród, ale pewnie był to przypadek. Osobiście na przyspieszenie rozpoczęcia akcji porodowej pomogl5 mi...taniec. byłam na imprezie (nie nie klubie) i sobie potanczyłam😀 no ale ile osób tyle przypadków (patrz Pani powyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Nie pijcie żadnych herbatek z liści czy z owoców malin czy jeżyn, ani żadnych syropków malinowych dla dzieci. Zawierają kwas galusowy i szkodzą. W skrócie poraża , potocznie mówiąc zasusza nerwy. Jak mi nie wierzycie to poszukajcie wiadomości w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja piłam w dużych ilościach od 39 tygodnia. W 40 tygodniu wciąż się nie zanosilo na poród. Brzuch nie twardnial, zero skurczy. W końcu się wkurzylam i weszłam na 8 piętro i zniefo zeszłam. Zaczęłam rodzic następnego dnia rano, pierwszy dzień 41 tygodnia. I w sumie to na akcje też nie pomogło, bo po 10 godzinach miałam cesarke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×