Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motost

Czy dojrzałe kobiety lubią młodszych mężczyzn?

Polecane posty

Gość Motost

Chciałbym zapytać czy dojrzałe kobiety lubią młodszych mężczyzn od siebie mam 26 lat i chciałbym porozmawiać z taką kobieta. Jeśli była by któraś pani zainteresowana zapraszam na email. Motostrazak@interia.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33

To chyba każda z nas ma inaczej. Mam koleżanki, które są z facetami sporo starszymi, ale mam też takie, którym podobają się młodsi. Jeśli chodzi o mnie, mam 33 lata a mój facet 36. Tak czy inaczej podobają mi się młodsi.Uprawiam sport,dbam o siebie i wygladam raczej jestem atrakcyjna 😊 wiec bywa, ze wychodzimy się pobawić e babskim gronie i wtedy często podrywają mnie faceci w wieku 19-22 lata.Jako kobieta fajnie się wtedy czuje,tańczę,rozmawiam,flirtuje i zdecydowanie jest to bardzo przyjemne.Na fb mam tez kilku „adoratorów” 😊 w wieku 20-21 lat.Znamy się z byłych prac itd,jeden (21l)  bardzo mi się podoba. Piszemy od czasu do czasu, często bardzo otwarcie i dwuznacznie 😁 od dawna próbuje się ze mną umówić na kawę, do klubu potańczyć. Póki co zwodzę go, ale nie jest powiedziane, ze się nie skuszę na takie spotkanie i niewinny flircik 😊 on wie ile mam lat i jak mówi, to go bardziej przyciąga, ja tez wiem ile on ma i przyznam, ze tez mi się to bardzo podoba.a wiec tak, kobietom bardzo często podobają się młodsi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×