Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość gosc

Prosze was dziewczyny doradzcie

Polecane posty

Gość Ereeka
3 godziny temu, Optymistka napisał:

Mnie zabił kefir 🤣🤣🤣 A nie może być maslanka mrągowska truskawkowa? 

Złapie cie grzyb to inaczej bedziesz kwiczeć. Poroń tego bachora!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Zaraz, Wy naprawdę radzicie wysmarować części intymne i ranę wokół kefirem? Naprawdę? Tak na serio? Clotrimazol, maści bez recepty jeszcze mogę zrozumieć, ale kefir do pochwy i na otwartą ranę? Przecież może dostać zakażenia!

Czytałam kiedyś "Wyznania ginekologów" i myślałam, że niektóre historie są zmyslone, ale teraz widzę, że świrusek bez wyobraźni nie brakuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera
4 godziny temu, Optymistka napisał:

Zaraz, Wy naprawdę radzicie wysmarować części intymne i ranę wokół kefirem? Naprawdę? Tak na serio? Clotrimazol, maści bez recepty jeszcze mogę zrozumieć, ale kefir do pochwy i na otwartą ranę? Przecież może dostać zakażenia!

Czytałam kiedyś "Wyznania ginekologów" i myślałam, że niektóre historie są zmyslone, ale teraz widzę, że świrusek bez wyobraźni nie brakuje. 

Puknij sie s.uko w łeb to Ci bachor sam z pi.zdy wypadnie. Tak kvvrwa kefirem można tępa strzało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Optymistka napisał:

Zaraz, Wy naprawdę radzicie wysmarować części intymne i ranę wokół kefirem? Naprawdę? Tak na serio? Clotrimazol, maści bez recepty jeszcze mogę zrozumieć, ale kefir do pochwy i na otwartą ranę? Przecież może dostać zakażenia!

Czytałam kiedyś "Wyznania ginekologów" i myślałam, że niektóre historie są zmyslone, ale teraz widzę, że świrusek bez wyobraźni nie brakuje. 

Jaką ranę? Dziewczyna pisze, że ją swędzi. Sama masz chyba rany 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
5 minut temu, Gość gość napisał:

Jaką ranę? Dziewczyna pisze, że ją swędzi. Sama masz chyba rany 😞

Piszę, że drapie aż do krwi. Jeśli leci krew, to ma ranę. 

Aha, no i naprawdę pięknie umiecie bronić swoich racji. Wyzwiska, agresja, inwektywy... Brawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani
6 minut temu, Optymistka napisał:

Piszę, że drapie aż do krwi. Jeśli leci krew, to ma ranę. 

Aha, no i naprawdę pięknie umiecie bronić swoich racji. Wyzwiska, agresja, inwektywy... Brawo. 

A teraz sobie odpowiedz na pytanie jak radziłyby sobie kobiety z takimi problemami jak nie byłoby dostępu do aptek np. hipotetycznie  jest wojna, zero dostępu do lekarstw, ciężki dostęp do lekarza i co wtedy? Kaplica, co? Ja używałam lekarstw na drożdżyce przepisanych przez ginekologa ze średnim skutkiem, tzn. przez jakiś czas było dobrze a potem nawrót objawów. Przez przypadek natknęłam się na forum jak jakaś babka doradzała smarowanie tych okolic jogurtem. Zaryzykowałam i mój problem z ciągłymi infekcjami okolic intymnych zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HushHush

Kefir jest dobry ale po leczeniu, smarowac nim przez jakis czas i tyle. Illadian i clotrimazolum sa dobre na chwile, na początek, jak coś tam chce łapać, ae przy powazniejszych infekcjach zostaje wizyta u ginekologa. ja miałam przepisane globulki Macmirror czy jakos tak się nazywały w czerwono białym opakowaniu, talbetki orungal  i maść travogen. I potem lekarz po tym leczeniu mówił mi o kefirze. Po zakończeniu. Co do irygacji to absolutnie !! jeszcze co do probiotyków, to ostatnio znalazłam ale to ju z do picia herbatę kombuchę z brothersandsisters.pl  jest to tzw żywa herbata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Lepiej się przyznaj z kim się gziłaś w krzakach. A niech cie swędzi, niech ci teraz nawet zgnije wiadro 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Lepiej się przyznaj z kim się gziłaś w krzakach. A niech cie swędzi, niech ci teraz nawet zgnije wiadro 😄 

Ja prdle co za .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×