Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 NelkaS

Wasze ulubione postacie z horror贸w?

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Ja uwielbiam Obcego.聽 Ogromnie sie ciesze, ze sa kolejne filmy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A ja lubi臋 wszelkiego rodzaju mutanty, one nic nie m贸wi膮, dr膮 si臋 i zabijaj膮, a s膮 przy tym najwa偶niejsza postaci膮 w filmie haha

Ja r贸wnie偶 bardzo lubi臋 w艂a艣nie takie filmy z mutantami, zoombie tego typu horrory zawsze jako艣c trzymaj膮 w napi臋ciu przez ca艂y film.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A ja lubi臋 wszelkiego rodzaju mutanty, one nic nie m贸wi膮, dr膮 si臋 i zabijaj膮, a s膮 przy tym najwa偶niejsza postaci膮 w filmie haha

Ja r贸wnie偶 bardzo lubi臋 w艂a艣nie takie filmy z mutantami, zoombie tego typu horrory zawsze jako艣c trzymaj膮 w napi臋ciu przez ca艂y film.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja r贸wnie偶 bardzo lubi臋 w艂a艣nie takie filmy z mutantami, zoombie tego typu horrory zawsze jako艣 trzymaj膮 w napi臋ciu przez ca艂y film.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

No to zobacz臋 jak si臋 zapowiada 馃檪聽Trzeba b臋dzie chyba zrobi膰 jak膮艣 d艂u偶sz膮 list臋 z najlepszymi filmami, bo z tego co widz臋 troch臋 jeszcze mi zosta艂o do sprawdzenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A ja mo偶e zapytam inaczej.

Jakiego horroru nie polecacie ogl膮da膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jak dla mnie jeden z najgorszych to "Zakonnica" oraz "Prawda i wyzwanie" horrory ca艂kowicie nie udane.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jak dla mnie - Diabelski M艂yn .... dramat, dawno nie widzia艂em nic gorszego i nie polecam sprawdza膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dobrze to wygl膮da patrz膮c na zwiastuny jestem pozytywnie w艂a艣nie nastawiona聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Tak偶e czekamy na W lesie dzi艣 nie za艣nie nikt i dok艂adniejsz膮 ocen臋 jak ta produkcja wypad艂a.聽

Te偶 czekam na ten film od czasu kiedy pojawil si臋 zwiastun. Mo偶e by膰 naprawd臋 niez艂y 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Kto艣 tutaj wy偶ej wspomnia艂 o tych starych horrorach te偶 uwa偶am 偶e by艂y niez艂e. Ogl膮da艂am kilka nie pami臋tam jednak tytu艂贸w ale by艂o warto.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Kto艣 tutaj wy偶ej wspomnia艂 o tych starych horrorach te偶 uwa偶am 偶e by艂y niez艂e. Ogl膮da艂am kilka nie pami臋tam jednak tytu艂贸w ale by艂o warto.

Z tych starszych to koniecznie ogl膮dnijcie sobie Evil Dead fenomenalny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Z tych starszych to koniecznie ogl膮dnijcie sobie Evil Dead fenomenalny

A mnie akurat ten si臋 艣rednio podoba艂 馃槈聽艢miem twierdzi膰, 偶e ten polski mo偶e by膰 ciekawszy聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja lubi臋 wszelakie mutanty, poniewa偶 one s膮 takim odzwierciedlaniem z艂ych ludzi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A nie zawsze tak jest 馃槈聽Jednak rzeczywi艣cie cz臋艣ciej zdarza si臋, 偶e s膮 藕li. W tych horrorze chyba tak w艂a艣nie b臋dzie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja natomiast lubi臋 wraca膰 do starych horror贸w i ju偶 tutaj kilka wymienili艣my. No czekam, 偶e 2020 przyniesie kilka fajnych propozycji聽

Ju偶 niebawem si臋 przekonamy nowego horroru.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ju偶 niebawem si臋 przekonamy nowego horroru.

dok艂adnie to 13 marca jeszcze kilka dni i b臋dzie premiera

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jestem fank膮 horror贸w, cz臋sto ogl膮damy z ch艂opakiem. Z ulubionych postaci mog臋 wymieni膰 Freddyego Krugera, oraz Pennnywise z filmu "To" 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Lubi臋 Gale Wheathers z serii "Krzyk". No i sporo postaci z "Aliens" te偶 zapada w pami臋膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A mo偶e macie jaki艣 seria w wersji horroru, na weekend co艣 ciekawego by si臋 przyda艂o.

no jest przecie偶 maraton w Heliosie, ale on si臋 zaczyna o 23..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

No to co艣 kolejnego czego jeszcze nie widzia艂em. Do艂膮cza w takim razie do listy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×