Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 NelkaS

Wasze ulubione postacie z horror贸w?

Polecane posty

Go艣膰 NelkaS

Hej 馃檪

W ostatnio weekend zrobi艂am sobie maraton filmowy (g艂贸wnie horror贸w)i chcia艂abym Was zapyta膰 jakie filmy lubicie najbardziej oraz jakie postacie najbardziej zapad艂y Wam w pami臋膰? Bardziej realistyczne m.in psychopaci, czy mo偶e jednak mutanty?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Czaki

Czaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kori

Trudny temat, my艣l臋 偶e warto do listy do艂膮czy膰 The Ring, no i jak dla mnie seria "Pi艂a" robi艂a du偶e wra偶enie i z ch臋ci膮 obejrza艂em ka偶d膮 z cz臋艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 MARTWY LEWAK

KSIONDZ ROBAK Z PANA TADEUSZA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ten typ z Halloween m贸j ulubiony. Lubi臋 takich tajemniczych, milcz膮cych psycholi, co niewiadomo czy to jaki demon czy po prostu 艣wir.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kamila

Ja bardzo lubi臋 te postacie w ameryka艅skich horror贸w. Tak si臋 ostatnio te偶 zastanawiam czy to gra aktorska czy mo偶e kreacja komputerowa, bardzo profesjonalnie zagrane.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 renata
3 godziny temu, Go艣膰 kamila napisa艂:

Ja bardzo lubi臋 te postacie w ameryka艅skich horror贸w. Tak si臋 ostatnio te偶 zastanawiam czy to gra aktorska czy mo偶e kreacja komputerowa, bardzo profesjonalnie zagrane.聽

Nie no raczej to jest gra aktorska, bo w膮tpi臋 aby by艂o to komputerowo robione, chocia偶 teraz technika tak posz艂a do przodu, 偶e nic nie wiadomo.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Berlika

R贸wnie偶 bardzo lubi臋 postaci psychopat贸w i te偶 raczej takie filmy zapadaj膮 mi w pami臋膰, czekam te偶 w ko艅cu na jaki艣 polski dobry horror bo jak na razie to nic nie widzia艂am co mog艂oby przyku膰 moj膮 uwag臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kajkaa

Nie wiem czy s艂yszeli艣cie, 偶e w przysz艂ym roku bodaj偶e w marcu ma by膰 polski horror聽W lesie dzi艣 nie za艣nie nikt typu slasher, tak偶e zobaczymy jak to im wyjdzie 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 elooa
Dnia 19.11.2019 o 13:55, Go艣膰 Kajkaa napisa艂:

Nie wiem czy s艂yszeli艣cie, 偶e w przysz艂ym roku bodaj偶e w marcu ma by膰 polski horror聽W lesie dzi艣 nie za艣nie nikt typu slasher, tak偶e zobaczymy jak to im wyjdzie 馃槈

widzia艂am w necie kr贸tk膮 zapowied藕 na pewno si臋 wybiore do kina

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dobel

Ja r贸wnie偶 i te偶 troch臋 poczyta艂em artyku艂贸w. W ko艅cu ma by膰 to polski slasher wi臋c zobaczymy jak im to wyjdzie bo ameryka艅skie naprawd臋 potrafi膮 trzyma膰 w napi臋ciu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc xxxxxxxxxxx

Ja tam lubie i Freediego Krugera i Michaela Mayersa z Halloween czy Jasona Voorheesa z Piatku 13 albo Pinhead i Cenobici z Hellraiser . Lubie stare dobre serie grozy z lat 80 stary dobry Koszmar z ulicy wi膮z贸w klasyka gatunku .No albo te偶 wspomniana pi艂a i Jigsaw . Co dalej o duchach albo jakies demony mniej lubie ale Halloween albo Pi膮tek 13 najbardziej typowe postacie wiadomo .Chyba najbardziej jak mordercy z filmu grozy to si臋 kojarzy od razu taka posta膰 w masce hokejowej albo w bia艂ej masce mnie najbardziej wci膮gaj膮 takie serie . Albo Pinhead i jego g艂owa w szpilkach i ta kostka co go wzywa艂a .Echh najlepsze serie . Freddy i ten jego sweter w paski i r臋kawica z ostrzami i ta spalona twarz w czarnym kapeluszu z rondem .Jeszcze w艂adca lalek i te laleczki jego taka jedna z wiert艂em w g艂owie inna taka czarna by艂a i mia艂a ostrze w r臋ku .Jeszcze taka lalka co p艂omienie wypuszcza艂a z ust i mia艂a he艂m na g艂owie i jeden taki kowboj lalka co mia艂 bodaj偶e cztery r臋ce i taka lalka arlekina co tak kr臋ci艂a g艂owa dooko艂a . W艂adca lalek lepszy by艂 od chuckiego tyle 偶e kino bardziej klasy B.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Norbert

O prosz臋 propozycji jest mn贸stwo, teraz trzeba b臋dzie znale藕膰 tylko tytu艂y 馃檪

Ja tam lubi臋 co艣 w stylu slasher贸w m.in Pi艂a, do tego Pi膮tek 13 to ju偶 klasyk tak samo jak Dom w g艂臋bi lasu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gyy

Buka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Przemek
Dnia 11.11.2019 o 23:49, Go艣膰 NelkaS napisa艂:

Hej 馃檪

W ostatnio weekend zrobi艂am sobie maraton filmowy (g艂贸wnie horror贸w)i chcia艂abym Was zapyta膰 jakie filmy lubicie najbardziej oraz jakie postacie najbardziej zapad艂y Wam w pami臋膰? Bardziej realistyczne m.in psychopaci, czy mo偶e jednak mutanty?

Nosferatu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 filidor dzieckiem podszyty

ANNA NOXELIA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 filidor dzieckiem podszyty
Dnia 12.11.2019 o 10:05, Go艣膰 MARTWY LEWAK napisa艂:

KSIONDZ ROBAK Z PANA TADEUSZA

聽dlaczego jeste艣 martwy? Na co pad艂e艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bizek

Ja do艂膮cz臋 do tej listy na pewno "Koszmar z ulicy wi膮z贸w",聽Laleczka Chucky oraz Oszuka膰 Przeznaczenie wr臋cz topowe serie horror贸w, a dok艂adnie slasher贸w. Sprawd藕cie i mam nadziej臋. 偶e przypadn膮 Wam do gustu je艣li jeszcze kt贸rego艣 nie widzieli艣cie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mogga

O prosz臋 to nie wiedzia艂am, 偶e b臋dzie nasz horror czekam na co艣 d艂u偶szego z trailer贸w, 聽偶eby lepiej oceni膰 jak film wypada.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Laura

Pewnie kto艣 wrzuci jak si臋 pojawi. Natomiast dwa z moje czo艂贸wki horror贸w to na pewno聽L艣nienie oraz聽Teksa艅ska masakra pi艂膮 mechaniczn膮. Na pewno idealne na wiecz贸r z ch艂opakiem, bo sama raczej bym si臋 nie odwa偶y艂a obejrze膰 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 judyta

ja czekam na ten nowy polski horror co ma wyj艣膰 w marcu. Jestem w dobrej my艣li 偶e b臋dzie dobry.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tadek

Ja licz臋 na emocje i niespodziewany koniec, bo jednak wiele film贸w jest po prostu przewidywalnych. W slasherach wiadomo, 偶e na pewno mo偶na liczy膰 na du偶o akcji za co ceni臋 sobie szczeg贸lnie takie kino!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 yyy

Jak dla mnie to "Koszmar z ulicy Wi膮z贸w"! Straszny i trzymaj膮cy w napi臋ciu, oby wi臋cej takich film贸w聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zoomi

No i mo偶e ten polski film r贸wnie偶 wpisze si臋 do listy najlepszych propozycji typu Slasher. Oby tak by艂o i nie by艂 tak oczywisty jak wiele ameryka艅skich produkcji, kt贸re cz臋sto s膮 po prostu powielane po starszych wersjach.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kamil
Dnia 28.11.2019 o 21:26, Go艣膰 yyy napisa艂:

Jak dla mnie to "Koszmar z ulicy Wi膮z贸w"! Straszny i trzymaj膮cy w napi臋ciu, oby wi臋cej takich film贸w聽

Te偶 bardzo mi si臋 podoba艂 jednak wszystko co ameryka艅skie jest dobre no nie oszukujmy si臋. Polska je偶eli chodzi o horrory to jest na samym ko艅cu:(聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

No niestety horrory to nie nasza specjalno艣膰. Mo偶e ten nowy co ma wyj艣膰 gdzie艣 na nast臋pny rok b臋dzie dobry.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kamil
Przed chwil膮, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

No niestety horrory to nie nasza specjalno艣膰. Mo偶e ten nowy co ma wyj艣膰 gdzie艣 na nast臋pny rok b臋dzie dobry.聽

A ma jaki艣 horror wyj艣膰 Polski?聽

Chyba nie jestem w temacie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zaqwsx

Tak co艣 podobno ma wyj艣膰 w nast臋pnym roku nowego jaki艣 polski horror. Tydzie艅 temu nawet ogl膮da艂em na youtube teaser ca艂kiem ciekawy si臋 wydaje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×