Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wróciłam do pracy mam dość

Jak 1.5 roczne dziecko nauczyć spać w łóżeczku

Polecane posty

Gość Wróciłam do pracy mam dość

Synek ma 17 miesięcy. Śpimy razem w jednym łóżku. 

Łóżeczko było używane tylko na początku potem zaczął się budzić co raz częściej a mi po prostu nie chciało się wstawać z łóżka. Było mi wygodnie a teraz po woli mam dość. Syn budzi się kilka razy w nocy. Chociaż dziś chyba tylko z  2 albo nie pamiętam. 

Wieczorem bardzo ciężko zasypia ucieka z łóżka gada marudzi a nie raz płacze. 

Pomóżcie kochane mamy bo juz wysiadam. Może jak nauczyć się zasypiać we własnym łóżeczku to będzie lepiej spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem, moje dziecko od początku spało w łóżeczku nawet jak musieliśmy wstawać do niego po kilka, kilkanaście razy. Właśnie, żeby nie mieć tego problemu. Mojej koleżanki córka spała z nią do 6 roku życia, nie chciałam powtórzyć jej błędu 

Myślę, że tylko konsekwentne odkładanie do łóżeczka jak zaśnie. Nie będzie łatwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pootas81

Pisz sobie pisz.Tyle ci WOLNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem, moje dziecko od początku spało w łóżeczku nawet jak musieliśmy wstawać do niego po kilka, kilkanaście razy. Właśnie, żeby nie mieć tego problemu. Mojej koleżanki córka spała z nią do 6 roku życia, nie chciałam powtórzyć jej błędu 

Myślę, że tylko konsekwentne odkładanie do łóżeczka jak zaśnie. Nie będzie łatwo. 

Podejrzewam, że karmiłaś mlekiem modyfikowanym. Ja pierwsze karmiłam piersią i też skończyło u mnie w łóżku, bo nie miałam siły. Drugie dziecko karmię piersią, na początku było OK budziło sią raz w nocy, dwa lub wogóle, a teraz minimum 5razy. Podejrzewam, że mleko starcza na długo, dlatego myślę nad podaniem mleka modyfikowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

Podejrzewam, że karmiłaś mlekiem modyfikowanym. Ja pierwsze karmiłam piersią i też skończyło u mnie w łóżku, bo nie miałam siły. Drugie dziecko karmię piersią, na początku było OK budziło sią raz w nocy, dwa lub wogóle, a teraz minimum 5razy. Podejrzewam, że mleko starcza na długo, dlatego myślę nad podaniem mleka modyfikowanego.

Nie, karmiłam piersią. 

Myślałam żeby na noc podać modyfikowane, ale podobno może nie pomóc w spaniu i jeszcze spowodować problemy z brzuszkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klu

Ja karmiłam piersią do roku i do roku wstawałam. Niestety, też padałam na pysk ale inaczej nie ma jak. Natomiast po roku przeszliśmy na butlę i były dyżury - co druga noc moja albo męża.

Co możesz zrobić - odkładać, odkładać, odkładać. Jak się raz nie uda to kolejny i do skutku. Pewnie nie będzie 100%sukcesu od razu ale musisz zmienić wyrobiony już nawyk. No i koniecznie pracuj nad wieczornym zasypianiem u siebie- spróbuj czytania, pokazywania latarką różnych rzeczy w pokoju (jak masz więcej hajsu to są takie projektorki-latarki). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróciłam do pracy mam dość

Juz słyszę jego płacz. Boje się co siedzi sobie pomyśle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibizka_3333

A co sobie maja pomyśleć ja mam 3 córki 2 , 3 i 6 lat ... jaki one dają koncert nie raz 😄 hhehehehe jak sąsiedzi normalni to powinni zrozumieć ze to jest przykładowo własnie pora spania 🙂  może spróbowałabyś na początku zasypiać obok niego a potem porostu wracać do męża u nas to działa czytamy bajkę gasimy światło mówimy paciorek wliczamy kołysanki dzieci w ciagu 30 min zasypiają i ja porostu wychodzę 😉 jak się któraś przebudzi przytulę dam picie i śpią dalej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×