Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taki facet poznany w internecie wydaje się wam dziwny?

Polecane posty

Gość gość

Pisze się nam spoko, ale ostatnio zaczął pisać jakieś dziwne teksty, że on to ma dwa oblicza jedno dobre drugie złe, a ja narazie poznałam tylko to dobre...
Tak dokładnie napisał. Myslicie, że to jakis dziwak? Niedługo planujemy spotkanie, choc on jest z innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nic dziwnego. Każdy ma dwa oblicza. Tak jak jest dzień i noc, śmiech i łzy, miłość i nienawiść, biel i czerń. Zastanawiające jest to, czy ta jego druga strona jest demoniczna czy anielska i tu jest zagwozdka. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Jeśli nie ma jakieś choroby psychicznej to nie, nie jest to dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma dwa oblicza, ale no ja to nie wiem... może powinnaś zacząć się go bać .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość gość napisał:

[...] Myslicie, że to jakis dziwak? [...]

Pomijając zaburzenia psychiczne, może być też tak, że facet coś ukrywa i obawia się, że kiedy się dowiesz, zniechęcisz się do niego. W takim przypadku doceń, że przynajmniej stara się być szczery wobec Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Raczej żona lub inna kobieta na miejscu-to jedno oblicze, a drugie-szukający uwagi du-pek w necie i jak widać chętną w innym mieście znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Bylabym ostrozna, skoro sam ostrzega to trzeba byc czujnym.

Choc moze to byc tylko zart - jednak bezpieczenstwo przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwadło. W najlepszym wypadku po prostu wali "głębokie" teksty o "ciemnej w stronie" jak egzaltowana gimnazjalistka, w najgorszym po prostu ostrzega, że w sumie, to gbur z niego i typ przykry w kontaktach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Może miał na myśli, że jest niegrzeczny w łóżku. Mam nadzieję, że to miał na myśli. Bo jeżeli coś innego to zastanawiałbym się czy w ogóle jest sens się spotkać. Spróbowałbym to wyjaśnić z nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Monika napisał:

Bylabym ostrozna, skoro sam ostrzega to trzeba byc czujnym.

Choc moze to byc tylko zart - jednak bezpieczenstwo przede wszystkim:)

Też tak myślę. Żarty żartami. Jak ktoś sam cię przed sobą ostrzega to trzeba brać na serio. A jak gra kogoś kim nie jest ...to cóż ...sam na tym traci jeżeli wogole bierze relacje na serio. Jest też opcja że jest po prostu ...em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dziwadło. W najlepszym wypadku po prostu wali "głębokie" teksty o "ciemnej w stronie" jak egzaltowana gimnazjalistka, w najgorszym po prostu ostrzega, że w sumie, to gbur z niego i typ przykry w kontaktach. 

Tak, ja też poznałam takiego "o dwóch obliczach" walącego głębokie teksty o swojej "mrocznej "stronie. W rzeczywistości koleś miał nieskończoną zawodówkę, bez prawka, mieszkał u mamusi i tak naprawdę szukał tylko darmowej d... na regularny seks.

Uważaj Autorko i nie miej sentymentów! Fajni faceci są już od dawna zajęci- w necie zostały "odpady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×