Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Batidora chyba czytam to samo forum, bo też widziałam te wpisy o żyworódce i się zastanawiam czy jej nie zamówić 😉 może i to zrobię.

Co do herbatki z liści malin to też czytałam że dziewczyny ją przed porodem piją. Myślę że to chyba odpuszczę póki co.

Ja będę mieć transfer około połowy czerwca. Czekam na @ i startuję z estrofemem od 2 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2020 o 14:35, Oczekująca napisał:

Kobietki kochane powiedzcie co myślicie o moich wynikach dzisiejszych bardzo prosze: w 3 d.c. fsh 61,36   lh 75,71   prolaktyna  4,22   estradiol 22,69 dodam ze mam 36 lat

Dziewczyny amh mi wyszło < 0.01 tragedia. Miała może któraś takie wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oczekująca napisał:

Dziewczyny amh mi wyszło < 0.01 tragedia. Miała może któraś takie wyniki

Ja miałam raz takie właśnie, potem powtarzałam za jakieś 2 miesiące i miałam 0,06. Lekarze (2) mi powiedzieli, że to jest już w zasadzie poziom nieoznaczalny i że tylko kd wchodzi w grę, no a naturalna ciąża to na zasadzie dużego cudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem tu nowa i chciałam się przywitać.

Mam 42 lata, od 2 lat amh prawie nieoznaczalne (miesiączki od kilku miesięcy bardzo nieregularne). Marzę o dziecku ale nie mam teraz partnera. Mam nadzieję, że dzięki in vitro z kd i odrobinie szczęścia (potrzebne żeby kogoś poznać, zakochać się) będę mogła jeszcze zostać mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja w środę transfer 3 podejście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, Skoda_kwa napisał:

Dziewczyny jestem tu nowa i chciałam się przywitać.

Mam 42 lata, od 2 lat amh prawie nieoznaczalne (miesiączki od kilku miesięcy bardzo nieregularne). Marzę o dziecku ale nie mam teraz partnera. Mam nadzieję, że dzięki in vitro z kd i odrobinie szczęścia (potrzebne żeby kogoś poznać, zakochać się) będę mogła jeszcze zostać mamą.

Hej, miło nam Cię poznać. Jeżeli tylko trafisz na Tego faceta to jak najbardziej :) Rozglądasz się?

43 minuty temu, Alo77 napisał:

Dziewczyny ja w środę transfer 3 podejście. 

O kurcze, no to lada dzień.Odliczamy!

Jakie masz endo?

 

Edytowano przez plastka-77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, plastka-77 napisał:

Hej, miło nam Cię poznać. Jeżeli tylko trafisz na Tego faceta to jak najbardziej 🙂 Rozglądasz się?

O kurcze, no to lada dzień.Odliczamy!

Jakie masz endo?

 

8,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Skoda_kwa napisał:

Dziewczyny jestem tu nowa i chciałam się przywitać.

Mam 42 lata, od 2 lat amh prawie nieoznaczalne (miesiączki od kilku miesięcy bardzo nieregularne). Marzę o dziecku ale nie mam teraz partnera. Mam nadzieję, że dzięki in vitro z kd i odrobinie szczęścia (potrzebne żeby kogoś poznać, zakochać się) będę mogła jeszcze zostać mamą.

KD + bank spermy = problem rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Skoda_kwa napisał:

Dziewczyny jestem tu nowa i chciałam się przywitać.

Mam 42 lata, od 2 lat amh prawie nieoznaczalne (miesiączki od kilku miesięcy bardzo nieregularne). Marzę o dziecku ale nie mam teraz partnera. Mam nadzieję, że dzięki in vitro z kd i odrobinie szczęścia (potrzebne żeby kogoś poznać, zakochać się) będę mogła jeszcze zostać mamą.

Witaj, przy KD wiek nie jest az tak wazny. Jakbys juz nie miesiaczkowala to bierz  hormonalna terapie zastepcza zeby utrzymac macice w dobrej formie. A co do poznania kogos to moze zaloguj sie na jakims portalu internetowym, znam kilka par ktore tak sie poznaly, teraz to popularny sposob. I sa rozne portale nie tylko tinder ale np. przeznaczeni.pl dla katolikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Alo77 napisał:

Dziewczyny ja w środę transfer 3 podejście. 

Alo to super, w srode bedziemy trzymac kciuki. Masz jakies dodatkowe leki przy tym transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, plastka-77 napisał:

Hej, miło nam Cię poznać. Jeżeli tylko trafisz na Tego faceta to jak najbardziej 🙂 Rozglądasz się?

 

 

Na razie nie, zbyt mało  czasu upłynęło  na razie od rozstania z moim długoletnim partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Lokiii napisał:

KD + bank spermy = problem rozwiązany

To nie tak, nie chcę skazywać od poczatku mojego ewentualnego dziecka na niepełną rodzinę. Sama wychowałam się bez ojca i wiem jak to na mnie wpłynęło. Tak więc najpierw szczęśliwy związek, potem decyzja o dziecku, nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
13 minut temu, believer napisał:

Witaj, przy KD wiek nie jest az tak wazny. Jakbys juz nie miesiaczkowala to bierz  hormonalna terapie zastepcza zeby utrzymac macice w dobrej formie. A co do poznania kogos to moze zaloguj sie na jakims portalu internetowym, znam kilka par ktore tak sie poznaly, teraz to popularny sposob. I sa rozne portale nie tylko tinder ale np. przeznaczeni.pl dla katolikow.

Dzięki, pewnie w końcu spróbuję  z tym tinderem:) Czy któraś z Was się orientuje czy jak miesiączki mam nieregularne (czasem raz na 2-3 miesiące a czasem nawet 2 razy w miesiącu) to już powinnam brać htz?

Edytowano przez Skoda_kwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, believer napisał:

Alo to super, w srode bedziemy trzymac kciuki. Masz jakies dodatkowe leki przy tym transferze?

Tak, jestem po immunologii. Biore encorton, accofil, heparyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alo77 i believer. Dziewczyny bede o Was myslala. I przesylala w niebiosa i gdzie tylko sie da dobra energie!!! To musi sie udac😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ali, trzymam kciuki! 

Ja w czwartek pierwsza biopsja do receptywnosci. Klinika wymaga testu na koronawirusa 48 godzin przed więc od wtorku do niedzieli będę stacjonować u przyjaciółki w Warszawie żeby nie jeździć co drugi dzień 280 km w jedną stronę. Trzymajcie kciuki bo boje się tego badania!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Batidora napisał:

Alo77 i believer. Dziewczyny bede o Was myslala. I przesylala w niebiosa i gdzie tylko sie da dobra energie!!! To musi sie udac😘

Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bounty90 napisał:

Ali, trzymam kciuki! 

Ja w czwartek pierwsza biopsja do receptywnosci. Klinika wymaga testu na koronawirusa 48 godzin przed więc od wtorku do niedzieli będę stacjonować u przyjaciółki w Warszawie żeby nie jeździć co drugi dzień 280 km w jedną stronę. Trzymajcie kciuki bo boje się tego badania!

Dzięki, ja też musiałam zrobić badanie na koronę. Bez tego nie wpuszczają na transfer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Alo77 napisał:

Dzięki, ja też musiałam zrobić badanie na koronę. Bez tego nie wpuszczają na transfer. 

Która klinika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bounty90 napisał:

Która klinika?

Invicta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Alo77 napisał:

Invicta

A jakie badania? PCR czy przeciwciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, plastka-77 napisał:

A jakie badania? PCR czy przeciwciała?

Pcr, już mam wynik negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alo77 napisał:

Pcr, już mam wynik negatywny

A gdzie robiłaś, ile płaciłaś i ile czekałaś na wynik? Były z tym jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, plastka-77 napisał:

A gdzie robiłaś, ile płaciłaś i ile czekałaś na wynik? Były z tym jakieś problemy?

Wymas wczoraj rano, a wynik dziś. Laboratorium diagnostyklab 530zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Alo77 napisał:

Wymas wczoraj rano, a wynik dziś. Laboratorium diagnostyklab 530zl.

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Alo77 napisał:

Wymas wczoraj rano, a wynik dziś. Laboratorium diagnostyklab 530zl.

Ja mam jutro w Invicie warszawskiej wpisali mi 399zl koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bounty90 napisał:

Ja mam jutro w Invicie warszawskiej wpisali mi 399zl koszt

Oo, u mnie w oddziale invikta nie pobierają. Musiałabym do Gdańska jechać. Kiedy masz transfer? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Alo77 napisał:

Oo, u mnie w oddziale invikta nie pobierają. Musiałabym do Gdańska jechać. Kiedy masz transfer? 

Narazie nie mam transferu, będę mieć badana receptywnosc endometrium (test era). Od jego wyniku zależy cyz transfer w czerwcu czy będzie jakieś leczenie immunologiczne np. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Plastka ale ja jeszcze troche, we wtorek 2 czerwca ide na kontrole endo i obstawiam ze tydzien pozniej transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×