Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet

Zdrada kobiety z przyjacielem/kumplem męża lub chłopaka.

Polecane posty

Gość facet

czy znacie takie przypadki? Ze kobieta zaliczyla zdradę z kumplem męża/ chlopaka etc. czy chociazby nawet z przyjacielem?

Jak mylicie zdarzaja ie takie sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvh

Znam. Pan mąż policjantem był, żeby było śmieszniej, dziecko mieli. Pewnego dnia ich nakrył, dał jej 15 min na ewakuację, kobieta uwijała się w podskokach, żeby gość jej nie wtrąbił. Tymczasowo gdzieś pomieszkiwała a potem znalazła sobie nowe lokum gdzie mieszkała z kochasiem od zdrady. A potem się wszystko rozwaliło i po czasie pojawił się nowy kochaś. Pomieszkali razem a potem się wyprowadzili jak kobita nabrała jakiś pożyczek i nie chciała by ją namierzyli doręczeniem wezwania do zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
10 minut temu, Gość bvh napisał:

Znam. Pan mąż policjantem był, żeby było śmieszniej, dziecko mieli. Pewnego dnia ich nakrył, dał jej 15 min na ewakuację, kobieta uwijała się w podskokach, żeby gość jej nie wtrąbił. Tymczasowo gdzieś pomieszkiwała a potem znalazła sobie nowe lokum gdzie mieszkała z kochasiem od zdrady. A potem się wszystko rozwaliło i po czasie pojawił się nowy kochaś. Pomieszkali razem a potem się wyprowadzili jak kobita nabrała jakiś pożyczek i nie chciała by ją namierzyli doręczeniem wezwania do zapłaty.

To była zdrada z kumplem tego męża tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
6 godzin temu, M o o n napisał:

Jest niepisana zasada. Nigdy ale to nigdy, pod żadnym pozorem, za nic w świecie, choćby nie wiem co to nie wolno zaliczyć dziewczyny kumpla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No chyba że to fajna laska jest.

😄

Haha 😄

jakieś doswiadczenie lub oberwacja ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian 51

Mnie żona zdradziła z kolegą z klasy.Było ciężko ale jesteśmy razem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn

Zdarzają , jak często nikt nie wie , wiekszość trzyma to w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie żona zdradziła z kolegą z pracy który domnie przyjechał naprawić auto w czasie kiedy zostawiłem ich na chwile musiałem wyjść a ona to wykorzystała i jak wróciłem byli po numerku kumpel się przyznał żona się wszystkiego wypiera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn

Auto chociaż naprawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może cie to śmieszy ale mnie nie. Już od jakiegoś czasu podejrzewałem żonę o zdradę ale nie miałem dowodów. Teraz już jestem pewien że robi to na boku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×