Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się podnieść po rozstaniu i zacząć żyć?

Polecane posty

Gość Nata
4 minuty temu, Gość Teoria i praktyka napisał:

Ale one przecież zawsze lecą na badboyów i innych przystojniaków czy kasiastych a potem beczą, te same błędy robi praktycznie każda baba, to jest prawie uniwersalne. 

Teoria jest że baba musi przejść przez 2-3 hoojowe związki nim zmądrzeje i doceni porządnego faceta.

Nie zgodzę się. Ja kochałam bo mi zależało. Nie leciałam na kasę, lans ani nic innego. Po prostu lubiłam czas spędzać z tą osobą i rozmawiać. Intereśny to akurat ten ... był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Tak sobie czytam te posty i mam pewne przemyślenia. Wam przydałby się słownik zamiast związków... Jak można tak kaleczyć język? Z tych wypowiedzi wynika tyle, że jesteście mentalnie na poziomie gimnazjum, więc i takich partnerów miałyście - nie jest zatem niczym niezwykłym, że skończyło się w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Nata napisał:

Chłopy to cwane są, na początku grają i pokazują jacy to są super i wogóle i jak im zależy oczywiście to kłamstwa. A potem się okazuje jacy są. Nikt nie ma na czole wypisane jaki jest i już 

Zgadzam się! Mój były wymyślił sobie nawet wykształcenie, prace oraz związki. Okazało się że wszystko zmyslil. Mój ojciec mu powiedział że minął się z powołaniem bo byłby z niego świetny pisarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty jesteś chory! Zawsze brałam gołodvpcow z ryjem incela ale żeby tylko dobre serce miał i tak na tym wychodziłam jak wyzej! Nigdy więcej! 

Zgadzam się. Trzeba jednak być interesownym, przynajmniej tak przykro nie będzie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Paweł napisał:

Tak sobie czytam te posty i mam pewne przemyślenia. Wam przydałby się słownik zamiast związków... Jak można tak kaleczyć język? Z tych wypowiedzi wynika tyle, że jesteście mentalnie na poziomie gimnazjum, więc i takich partnerów miałyście - nie jest zatem niczym niezwykłym, że skończyło się w taki sposób.

Jest 4 rano i to kafeteria. A nie praca magisterska żeby tobie się dobrze czytało bo inaczej wysnujesz wnioski z dvpy wyjęte 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez iluzji
3 minuty temu, Gość Nata napisał:

Chłopy to cwane są, na początku grają i pokazują jacy to są super i wogóle i jak im zależy oczywiście to kłamstwa. A potem się okazuje jacy są. Nikt nie ma na czole wypisane jaki jest i już 

Nie faceci grają, tylko kobiety żyją w iluzji i fantazjach zamiast patrzyć obiektywnie na to co mają przed nosem. Zauroczenie, ogłupienie, klapki na oczach, nazwijcie to jak chcecie, ale jeśli patrzycie przez różowe okulary a potem gdy okulary opadają widzicie realia to nikogo wina. Realia są ciągle te same tylko wy na początku ignorujcecie to co macie przed nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teoria i praktyka
6 minut temu, Gość Nata napisał:

Nie zgodzę się. Ja kochałam bo mi zależało. Nie leciałam na kasę, lans ani nic innego. Po prostu lubiłam czas spędzać z tą osobą i rozmawiać. Intereśny to akurat ten ... był 

ciekawe że nie widziałaś od początku że był "intereśny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jest 4 rano i to kafeteria. A nie praca magisterska żeby tobie się dobrze czytało bo inaczej wysnujesz wnioski z dvpy wyjęte 😂

Możesz tak tłumaczyć swoją ignorancję i poziom, ale to nie zmienia tego, że jest słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilderberg
11 minut temu, Gość gość napisał:

Zgadzam się! Mój były wymyślił sobie nawet wykształcenie, prace oraz związki. Okazało się że wszystko zmyslil. Mój ojciec mu powiedział że minął się z powołaniem bo byłby z niego świetny pisarz. 

a kobieta w to wszystko uwierzyła bez sprawdzania tego, taaaa, a ja jestem kosmonauta i mój stary ma kopalnie złota, idziemy na randke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Paweł napisał:

Możesz tak tłumaczyć swoją ignorancję i poziom, ale to nie zmienia tego, że jest słabo...

A co mnie obchodzi że jest Ci słabo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość bilderberg napisał:

a kobieta w to wszystko uwierzyła bez sprawdzania tego, taaaa, a ja jestem kosmonauta i mój stary ma kopalnie złota, idziemy na randke?

A czemu ma nie wierzyc? To dopiero byłoby chore zakładać że każdy kłamie na temat wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Paweł napisał:

Możesz tak tłumaczyć swoją ignorancję i poziom, ale to nie zmienia tego, że jest słabo...

Analiza, tezy... Nie mozesz dospac? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enchiladas
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest 4 rano i to kafeteria. A nie praca magisterska żeby tobie się dobrze czytało bo inaczej wysnujesz wnioski z dvpy wyjęte 😂

4 rano to jest w PL tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Souledge napisał:

Skąd Wy dziewczyny bierzecie takie miernoty? Masakra jakaś ...

Sam jesteś miernota, nie umiesz doradzić, nie rozumiesz to się nie wyracaj. Co chciałeś pokazać tym wpisem, że jakiś lepszy jesteś? Dno... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilderberg
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A czemu ma nie wierzyc? To dopiero byłoby chore zakładać że każdy kłamie na temat wszystkiego. 

Czyli tu jest źródło babskiej głupoty w wyborze facetów? Trudno uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akim

kobiety są tępe i wierzą w wszystkie bajki a nawet sobie wiele dopisują czego naprawde nie ma, tu jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
23 minuty temu, Gość Paweł napisał:

Tak sobie czytam te posty i mam pewne przemyślenia. Wam przydałby się słownik zamiast związków... Jak można tak kaleczyć język? Z tych wypowiedzi wynika tyle, że jesteście mentalnie na poziomie gimnazjum, więc i takich partnerów miałyście - nie jest zatem niczym niezwykłym, że skończyło się w taki sposób.

Jakim ty musisz być pustakiem i złym partnerem, skoro o tej porze na jakimś podrzednym forum czepiasz się kobiet o takie bzdury... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A co mnie obchodzi że jest Ci słabo. 

👋👋👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A co mnie obchodzi że jest Ci słabo. 

Mnie nie jest słabo, bo i nie ma takiego powodu - słabo jest raczej ludziom w Twoim otoczeniu. Warto czasem pokazać coś bardziej wartościowego niż cycki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
8 minut temu, Gość enchiladas napisał:

4 rano to jest w PL tylko

Nie tylko 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł
9 minut temu, Gość Anka napisał:

Jakim ty musisz być pustakiem i złym partnerem, skoro o tej porze na jakimś podrzednym forum czepiasz się kobiet o takie bzdury... 

Co mogę napisać 🙂 Po tych postach można raczej stwierdzić, że to nie ja jestem tutaj pustakiem, Anno. Pewnie jeszcze kilka kwestii by się na to złożyło. Drugi punkt też jakoś średnio trafiony, bo akurat związek mamy bardzo udany - podejrzewam, że raczej takiego nie masz i nie będziesz miała. Ślę ci gorące buziaki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
28 minut temu, Gość Teoria i praktyka napisał:

ciekawe że nie widziałaś od początku że był "intereśny"

Zmienił się po czasie. Nie wiedziałam wczesniej, nie pokazywał tego. Taka prawda i już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł
6 minut temu, Gość Hihi napisał:

Co za de bil... 

Nie spodziewałem się niczego mądrzejszego od osoby o jednocyfrowym IQ, więc nie mam żalu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enchiladas
20 minut temu, Gość Anka napisał:

Nie tylko 😂

strefa UTC+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Paweł napisał:

Nie spodziewałem się niczego mądrzejszego od osoby o jednocyfrowym IQ, więc nie mam żalu 😘

Na  tym forum to norma, bo to szambo :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
15 minut temu, Gość Paweł napisał:

Co mogę napisać 🙂 Po tych postach można raczej stwierdzić, że to nie ja jestem tutaj pustakiem, Anno. Pewnie jeszcze kilka kwestii by się na to złożyło. Drugi punkt też jakoś średnio trafiony, bo akurat związek mamy bardzo udany - podejrzewam, że raczej takiego nie masz i nie będziesz miała. Ślę ci gorące buziaki! 

Jestem od 17 lat w cudownym związku i dla mnie mężczyzna który wchodzi między kobiety i w ten sposób krytykuje jest totalnym dnem bez wartości. Mój by w takie podrzedne gierki się nie bawił i dziękuję losowi, a ludziom się różnie układa i należy pomagać a nie glupkowato wysmiewac, bo to świadczy o Tobie. Dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierre Dolain

Mam krzesło. Ładne, stylowe.

I jak to krzesło - ma cztery nogi.

Chcecie po jednej?

Można się walnąć w głowę albo wypełnić potrzebujący otwór, wszystko jedno jaki.

Może pomoże na napięcie nerwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Pierre Dolain napisał:

Mam krzesło. Ładne, stylowe.

I jak to krzesło - ma cztery nogi.

Chcecie po jednej?

Można się walnąć w głowę albo wypełnić potrzebujący otwór, wszystko jedno jaki.

Może pomoże na napięcie nerwowe?

Siebie je pniij i to dość porządnie, wszystkimi 4 naraz. Psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teoria i praktyka
31 minut temu, Gość Nata napisał:

Zmienił się po czasie. Nie wiedziałam wczesniej, nie pokazywał tego. Taka prawda i już 

Nie pokazywał czy "nie widziałas"? Albo nie chciałaś widzieć. Rozumiesz różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny brak kultury wychodzi u niektórych urażonych. Tymczasem wypadałoby zapytać: co robicie źle, że nie wykrywacie miernot wcześniej, zanim zrobią Was w jajo.

"Gasicie pożary" psychotropami, nienawiścią, zamiast zapobiegać. Nie zawsze się da, ale idę o zakład, że większość tych Waszych chłoptasiów można odrzucić po pierwszych oznakach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×