Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kingaa

JEANINE-prosze o pomoc

Polecane posty

Gość kingaa

witam. Mam pytanie. czy słyszał ktoś,albo używa juz ktoś takich tabletek antykoncepcyjnych: JEANINE? wiem,ze one pojawily sie niedawno. bardzo mi zalezy na informacjach, czy te tabletki przepisuje sie i mają podobne dzialanie jak Diane?tzn sa dobre na trądzik i na owłosienie nadmierne? czy sa to po prostu zwykle srodki antykoncepcyjne? jesli ktos wie i moglby mi powiedziec, z gory dziekuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanek
biorę je od miesiąca. ginekolog mi je przepisała między innymi dlatego, że mam problemy z cerą. ale narazie efektów specjalnych nie widzę. plusem jest, że nie ma też żadnych wyraźnych skutków ubocznych. tylko cena jest zawrotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylang-ylang
OGŁOSZENIE: Witam!! mam do sprzedania 1 opakow.tabletek Jeanine.Mój mail to: jensej@interia.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokfor
Hej. Ja tez biore Jeanine. Cena jest zawrotna, ale są one podobno najlepsze więc wydaje kase z przyjemnością:> Pod koniec pierwszego opakowania pojawiło sie u mnie lekkie krwawienie ale zdazyć sie to moze w pierwszych 3 miesiacach. Głowa do góry skoro lekarz je przepisał to sa ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
skoro lekarz przepisal hehehe, tabletki dobiera sie indywidualnie, to ze lekarz przepisal moze zastanawiac bowiem jest to nowosc na rynku polskim trzeba to jakos rozleklamowac wiec lekarze piekne wycieczki w prezencie dostaja jak zwykle kiedy jakas firma promuje cos nowego i trzeba to sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia2
ja biorę je pierwszy miesiąc- czuję sie beznadziejnie- jeść mi się chce, mam migrenę i piersi nie moge dotknąć- tak bolą.Poza tym pod koniec mam takie zmiany nastroju!! Jedyny plus- libido w górę.Wcześniej brałam Mercilon i przy nim pozostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaa
hej! a ja koncze pierwsze opakowanie i jak narazie ejstem zadowolona! jedyne co mi dolega to mam plamienia, ale zadych zawrotow, zadnych nudnosci, piersi ok.. nie wiem jak z waga, nie wazylam sie ale na pewno nie przytylam! cena jest zajebista, dali czadu, ale czuje sie jakbym ich nie brala wiec sie oplaca! a jak z tradzikiem to nie wiem, bo go nie mam, owlosienie tez w normie :) no wiec ja je polecam. 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to glupie
ale dziewczyny jak wymawia si enazwe tych tabletek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę od tygodnia. po harmonecie zdychałam, miałam nudności, migrenę i wszelkie możliwe bóle. Po jeanine jak na razie jest OK ! :) Jestem happy i nic mi się nie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dżanin
czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmattkaa
no własnie :) tez myslałam ze dżanin:)? ale czy na pewno? własciwie nie wiem.....ktoras z Was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo dżanin albo żanin ale ja
stawiam na dżanin bo moj ginekolog chyba tak je wymowil.. hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trysia
Mój ginekolog wymawia żanin. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona-taka tam jedna
a u mnie libido spadlo do calkowitego zera!! jeanine to pod tym względem dziadostwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
Ja biore pierwsze opakowanie JEANINE i mam takie pytanko-czy któraś z was miała juz 7-dniowa przerwę i jak wyglądało krwawienie????? Bo na innym topicu dziewczyna się skarży, że prawie w ogóle nie krwawi :( A jak to wygląda u was???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
wlasnie skonczylam opakowanie w sobote i juz wczoraj dostalam okres... i tak poza tym miala caaaaly czas plamienia :(( ale poza tym nic mi nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
W dalszym ciągu z niecierpliwością czekam na wasze obserwacje dotyczące krwawienia podczas przerwy! Z góry dziękuję!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam okres dzień wcześniej niż zwykle po Cileście, krwanienie było mniejsze i skończyło się po 3 dniach, genralnie jestem zadowolona więcej info znajdziecie w topicu o nazwie Jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam okres dzień wcześniej niż zwykle po Cileście, krwanienie było mniejsze i skończyło się po 3 dniach, genralnie jestem zadowolona więcej info znajdziecie w topicu o nazwie Jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam okres dzień wcześniej niż zwykle po Cileście, krwanienie było mniejsze i skończyło się po 3 dniach, genralnie jestem zadowolona więcej info znajdziecie w topicu o nazwie Jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam okres dzień wcześniej niż zwykle po Cileście, krwanienie było mniejsze i skończyło się po 3 dniach, genralnie jestem zadowolona więcej info znajdziecie w topicu o nazwie Jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaCh
ja przedwczoraj skonczyłam brac 1 opakowanie i czekam na misiączkę- dodam, ze podczas brania miałam plamienie :( tabletki mają mi głównie pomóc pozbyć się torbiela i tradziku. Niestety trądzik jest nadal :( chyba nawet wiekszy :( Czy Wam poskutkował na trądzik? Bo ja już straciłam wiarę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
do AGACH : ja problemów z tradzikiem nigdy nie miałam, więc nie wiem czy te tabletki na to pomagają. Jednak zauważyłam, że włosy są mocniejsze i bardziej lśniące. Plamienia mam PRAWIE codziennie, ale bardzo bardzo niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
do AGACH : ja problemów z tradzikiem nigdy nie miałam, więc nie wiem czy te tabletki na to pomagają. Jednak zauważyłam, że włosy są mocniejsze i bardziej lśniące. Plamienia mam PRAWIE codziennie, ale bardzo bardzo niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
do AGACH : ja problemów z tradzikiem nigdy nie miałam, więc nie wiem czy te tabletki na to pomagają. Jednak zauważyłam, że włosy są mocniejsze i bardziej lśniące. Plamienia mam PRAWIE codziennie, ale bardzo bardzo niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja palce
39.75 ale jakas laska gdzies pisala ze kupuje za 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja palce
39.75 ale jakas laska gdzies pisala ze kupuje za 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×